3 پست در این موضوع قرار دارد

درود

مشکلي در ارتباط با افزونه يوزر پرو به هنگام ثبت نام در سايت دارم. وقتي تمامي فيلدها رو کامل ميکنم و دکمه ثبت رو ميزنم بعد از چند ثانيه خطاي زير رو نمايش ميده:

Error in jQuery.ajax while submitting a form: Internal Server Error

ورژن افزونه 4.9.26 و نسخه اصلي هست.

تمامي افزونه ها رو غيرفعال کردم و با پوسته twentyseventeen وردپرس بررسي کردم اما بازم تفاوتي نداره.

ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . اگر از افزونه کش استفاده میکنید یکبار غیر فعالش کنید و دوباره تست کنید ببینید درست میشه یا نه. cntrl+f5 رو قبل تست فراموش نکنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

بایگانی شد...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط noorian
      سلام دوستان
      من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :
      این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
      چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط lord00mmdy
      سلام دوستان
      یک افزونه که کاربرا بتونن بعنوان بازاریاب ثبت نام کنند و یک کد تخفیف (یا همون کوپن) بگیرند. و هر کس با این کد تخفیف خرید کرد یک مبلغ سود به حساب کیف پولش واریز بشه.
      مثل : AffiliateWP (اما با لینک بازاریابی میکنه) یا Ultimate Affiliate Pro (که باز هم با لینک )
      ممنون از همه 
    • توسط artin3000
      سلام من سایتم اوکی بود. پارسال قالب بوو رو از راست چین خریدم و سایتم رو راه انداختم. اومدم ssl نصب کنم. یه پلاگین نصب کردم یهو سایتم رفت. فایل ها تو فایل منیجر هستن اما هیچ صفحه ای بالا نمیاد. کسی میتونه کمک کنه؟
      ممنونم