2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر
ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Ahmad64 گفته است :

سلام وقت بخیر
ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین :)

درست متوجه نشدم می‌خواید چه کاری انجام بدید ولی حالا محض خالی نبودن عریضه یه توضیح کلی میگم خدمتتون.

شما از طریق منوی نوشته‌ها > دسته‌ها میتونید به سایتتون دسته‌بندی اضافه‌کنید (مثلا شاخه‌ی ویدئو)

همچنین از طریق نمایش > فهرست میتونید منو‌های سایتتون رو طراحی کنید تا نشون داده بشه در سایت.

بعدش وقتی به عنوان مثال خواستید یک ویدئو رو در یه دسته قرار بدید، کافیه در صفحه‌ی ارسال اون نوشته ویدئو رو قرار بدید و از قسمت کنار سمت چپ در قسمت دسته‌بندی کتگوری مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

به این ترتیب اون نوشته جدید که ویدئو داخلش قرار گرفته میره توی اون شاخه.

اگر منظورتون رو درست متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط msprogrammer
      سلام دوستان، من یه منو دیدم توی سایت که با asp.net نوشته شده. امکانش هست کسی کمک کنه که چطور باید این منو رو برای وردپرس پیاده سازی کنم؟
      تا جایی که میدونم باید برای این منو از walker استفاده کرد اگر اشتباه نکنم.
      منبعی برای آموزش walker برای وردپرس دارین؟
      نمیدونم میتونم آدرس سایت رو لینک کنم یا نه بنابراین اسمش رو مینویسم: سایت didital
      ( didital . net )منو که در حالت ویندوز داره رو میخوام. ممنونم
    • توسط noorian
      سلام دوستان
      من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :
      این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
      چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط robeka
      سلام دوستان.بیشتر وقتا وردپرس ایمیل میزنه وردپرس سایت شما مشکل داره مال چی میتونه باشه؟ کسی به این موضوع برخورده یا نه؟
    • توسط bigarash
      سلام دوستان
      توی سایت ما چند وقتی هست که منو به هم ریخته، وقتی روی منو میری به شکل زیر بازش می کنه. در واقع ساب منو باید زیر منوی اصلی باز بشه که اینطوری شده الان. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. آدرس سایت simorghsafar dot com هستش. 

• توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون