رفتن به مطلب

حذف دسته های سایت در گوگل وبمستر با Remove URLs

محسن عواطفی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در رابطه با سئوی سایتم با یه مشاور صبحت کردم ، گفت که شما دسته بندی های سایتتون زیاده و بهتره محدودش کنید.

من هم میخوام که از طریق گوگل وبمستر ، بخش Remove URLs اینکارو انجام بدم.

اما یه سوالی دارم :

اگه من تمام اون دسته هایی که میخوام تو سایت نباشن رو یکباره ( یهویی ) تو گوگل وبمستر حذف کنم آیا مشکلی برای سایت بوجود نمیاد یا بهتره که به مراتب ( روز به روز ) حذفشون کنم؟

لینک به ارسال

پیشنهاد می کنم روی محدود کردن دسته بندی هاتون بیشتر تحقیق کنید

برای کاربرانتون شاید!! دسته بندی محدود تر بهتر باشه اما اگر دسته بندی های خوب با محتوای مناسبی داشته باشید، به نظرم به هیچ عنوان برای سئو مضر نیست بلکه مفید هم هست!

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، poyehcom گفته است :

سلام

من در رابطه با سئوی سایتم با یه مشاور صبحت کردم ، گفت که شما دسته بندی های سایتتون زیاده و بهتره محدودش کنید.

من هم میخوام که از طریق گوگل وبمستر ، بخش Remove URLs اینکارو انجام بدم.

اما یه سوالی دارم :

اگه من تمام اون دسته هایی که میخوام تو سایت نباشن رو یکباره ( یهویی ) تو گوگل وبمستر حذف کنم آیا مشکلی برای سایت بوجود نمیاد یا بهتره که به مراتب ( روز به روز ) حذفشون کنم؟

این که دسته بندی را محدود تر کنید بستگی به سایت شما داره اگر به عنوان مثال یک سایت دانلودی دارید محدود کردن دسته بندی اصلا کار درستی نیست

اما اگر قصد محدود کردن دارید 1. دسته بندی اول را در روبات محدود کنید و سپس درخواست حذف بدهید و پس از حذف شدن سراغ دسته بعدی بروید

کمی وقت میبرد اما بهتر از حذف کیلویی است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...