رفتن به مطلب

حذف فایل تصاویر اضافی در وردپرس به سئو صدمه نمیزنه؟

S a j a D

پست های پیشنهاد شده

سلام.

دوستان بنده از تصاویر متوسط و بزرگ که توسط خود وردپرس ایجاد میشه توی سایت استفاده نمیکنم و بعدا متوجه پرشدن فضای هاست توسط ساخته شدن خودکار همین تصاویر شدم.

5aeacaaf7850c_Screenshot(47).jpg.76d922d7c7e889feece0ce9ba73866a7.jpg

البته الان مقدار رو صفر کردم ولی آیا برای حذف باقی تصاویر قدیمی , به سئو صدمه نمیزنه؟...

5aeacaadd084b_Screenshot(46).jpg.9c708dd7cfb18d7bb7c19439c063ba8a.jpg

مجددا میگم که اصلا از این نوع تصاویر در هیچ کجای سایت استفاده نشده.

سپاسگزارم.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به جای سلام، درود و دو صد بدرود (زنده باد ایران و ایرانی و همه خوبان)

از اساتید کسی نبود؟

بالا آوردن زیر خاکی هم در نوع خودش خوبه!

لطفاً علاوه بر مورد فوق لطفاً افزونه ای که بشه فایلهای اضافی ایجاد شده در هاست توسط قالب یا افزونه ها مثلا ووکامرس و خود وردپرس رو پاک کرد و فقط خود اصل فایل بمونه رو معرفی کنید! ( می دونم که این کار باعث شکست لینک میشه)

بطور کلی من دو سایز برای ووکامرس لازم دارم و می خوام همه عکسهای اضافی پاک بشن و دو سایز دلخواهم بمونند.

من جلوی تولید عکسها رو ( که با کد add_image_size تولید می شوند ) گرفتم و فقط دو سایز تصویر می تونند تولید بشند. (البته از این به بعد)

اما من می خوام برای آپلودهای قبلی هم همین کار رو بکنم می خوام همه عکسهای اضافی پاک بشن و دو سایز دلخواهم بمونند.

پیشاپیش سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...