رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اساتید عزیز لطفا یه نگاه به سایت من بندازید ببینید میتونید بفهمید مشکل دیر لود شدن سایتم چیه؟؟

من روی یه هاست چند تا سایت راه اندازی کردم همیشه هم cpu هاست بالای 90 درصده

مشکل از اینجاست؟؟

آخه اون یکی سایتها خیلی زودتر از این لود میشن.

این سایتم سایت اصلیه یعنی ادون دامین نیست.

اینم آدرس سایتم:

www.filesazebartar.ir

لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه.ممنونم

ویرایش شده توسط miladahora
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، miladahora گفته است :

سلام. سرعت لود سایتتون که خوبه تقریبا. آنالیز کردم 4.5s  بود. البته میتونه بهتر هم بشه.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، miladahora گفته است :

شکل دیر لود شدن سایتم چیه؟؟

درود به شما 

والا یکبار یکی بهم یه سایت معرفی کرد با عنوان تست لود شدن سایت که بهترین گزینه باید رویA باشه و من سايت خودمو وارد کردمو متاسفانه روی F بود و یه سری گزینه زیرش نوشته بود که انگار شبیه نواقص سایتم بود که باید ادیت میکردم اما من سر درنیاوردم ولی بهتون معرفی میکنم اگه با کد نویسی اشنا باشید بی شک به دردتون میخوره

بعد از تست نتیجه شو با ما به اشتراک بگذارید که آيا تونستین مشکلتونو حل کنید یا نه

https://gtmetrix.com

لینک به ارسال

فکر میکنم مشکل شما بیشتر سمت سرور سایتتون هست . قطع شدن های گاه و بیگاه داره و زمان پاسخ اولیه به درخواست پایین هست .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوست عزیز مشکل اصلی از قالب سایت باید باشه قالب رو عوض کن و سرعت سایت رو امتحان کن مجدد

در غیر اینصورت با پشتیبان هاست تماس برقرار کن

ویرایش شده توسط alijahanara
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...