رفتن به مطلب

راه نمای برای ساخت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من اطلاعات خیلی کمی در باره سایت دارم میخوام یه سایت موزیک راه اندازی کنم چیکار کنم با دوستم یه سایت داریم سایت موزیک هست میخوام خودم از صفر شروع کنم یاد بگیرم وقتی که هاست بگیرم  با دامنه قالب رو بخرم خودشون نصب میکنند یا خودم باید نصب کنم 

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

شما در مرحله اول باید هاست و دامنه تهیه کنید. بعدش برای شروع کار باید کار با وردپرس رو بلد باشید. پس دنبال آموزش کار با وردپرس باشید.

مرحله بعدی قالب سایته. که یا می تونید از قالب های آماده ای که توی بازار هست استفاده کنید یا سفارش بدید براتون طراحی کنن.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین

شما در مرحله اول باید هاست و دامنه تهیه کنید. بعدش برای شروع کار باید کار با وردپرس رو بلد باشید. پس دنبال آموزش کار با وردپرس باشید.

مرحله بعدی قالب سایته. که یا می تونید از قالب های آماده ای که توی بازار هست استفاده کنید یا سفارش بدید براتون طراحی کنن.

هاست با دامنه بخرم ائل از همه درست در حد پست گذاشتن با ورد پرس بلدم نه بیشتر نه کمتر  میخوام یه قالب دیدم اون رو بگیرم به مبلغ 50000 تومان حالا وقتی قالب بخرم خود نصب میکند یا خودم باید نصب کنم روی ورد پرس  چند سال پیش یه بار سایت راه اندازی کردم میگفتد باید دامنه رو با هست باید ست کنم ست کردن رو چطوری هست یادم نیست

لینک به ارسال

قالب رو از هر سایتی بخرید معمولا خودشون نصب می کنن براتون.

هاست و دامنه رو هم از یک شرکت بگیرید خودکار ست میشه. نیاز نیست کاری انجام بدین.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

قالب رو از هر سایتی بخرید معمولا خودشون نصب می کنن براتون.

هاست و دامنه رو هم از یک شرکت بگیرید خودکار ست میشه. نیاز نیست کاری انجام بدین.

چه میزان هاست باید خریداری کنم که بتونم قالب هم نصب کنم مکشلی پیش نیادش 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...