1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید 

لطفا کمک کنید 

من سایت رو راه اندازی کردم و درگاه رو هم متصل کردم اما وقتی خریدی انجام میشه درگاه انتقال پول رو تایید میکنه اما وقتی وارد سایت میشه مینویسه پرداخت ناموفق 

از افزونه بانک ملی ووکامرس استفاده میکنم

کسی میدونه چطور باید حل کنم ؟

توروخدا کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط TeleDark
      سلام من یه قالب کامل اجاره املاک به نام Homey از سایت تم فارست گرفتم.
      الان آخرین نسخه شو فارسی سازی کردم ولی برای درگاه پرداختش موندم!
      تو قسمت تنظیمات قالب، درگاهای پرداخت، paypal هست و کارت به کارت(که اونم برا ایران کار نمیکنه) میخوام به جاشون زرین پال یا هر افزونه ی پرداخت ایرانی بزارم.
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط omiiid82
      سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم. خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ممنونم  
    • توسط s.fathalivand

معرفی درگاه پرداخت پی پرس :
      پی پرس پلتفرمی مالی ( فین تک ) میباشد که انتقال وجه و مدیریت امورات مالی را بسیار آسان تر گذشته خواهد کرد .
      در پی پرس هر کاربر درگاه اختصاصی خودرا دریافت کرده و میتواند از طریق آن به شیوه های مختلف که در آزمایشگاه پی پرس اشاره شده است استفاده نماید .
      پول های واریز شده به حساب شما در بانک بوده و به هیچ عنوان بصورت فیزیکی در اختیار پی پرس نمیباشد .
      پی پرس تنها برای ارائه خدمات بانکداری باز ( Open Banking ) راه اندازی شده است و خدمات متنوع به صورت متن باز و آزاد برای اتصال ( Open Connection ) در اختیار شما میباشد .
      مالک و مجری طرح
      پی پرس محصولی از شرکت توسعه ارتباطات هوشمند ( ۱۶۷۲۲ ) بوده و کاملا با قوانین شاپرک و شبکه پرداخت بانکی کشور هماهنگ میباشد . بانک های متعددی طرف قرار داد با پی پرس بوده و به عنوان بانک های عامل در حال همکاری با پی پرس میباشند .
      خدمات :
      - درگاه پرداخت از ۷ بانک
      - درگاه بین المللی بیت کوین
      - درگاه بین المللی پرفکت مانی
      - سیستم پرداخت با چک
      و ...
      کیف پول الکترونیکی :
      - خرید شارژ - پرداخت قبض
      - انتقال وجه
      - خرید از فروشگاه ها و پایانه های طرف قرارداد
      - مشاهده تراکنش های درگاه ها
      و ...
      شایان ذکر است ایجاد حساب و استفاده از خدمات و پلاگین های این درگاه کاملا رایگان بوده و خواهد ماند .
      مشاهده وبسایت :
      نظرات - پیشنهادات و انتقادات خود را در ادامه همین تاپیک مطرح فرمایید .
      با تشکر
    • توسط WpFixer
      سلام دوستان
      درگاه پرداخت خوب به جز زرین پال، چی سراغ دارین؟
      ممنون