رفتن به مطلب

حذف شدن در یک عبارت کلیدی

sir1

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتم به ادرس acgih.ir با عبارت «بهداشت حرفه ای» همیشه در صفحات 2و 3 و 4 بودم ولی حدود یکماه میشه که با این عبارت در هیچ یک ازصفحات نیستم. 

با  عبارت «سایت بهداشت حرفه ای» در صفحه اول و نتیجه 2 هستم.

عنوان سایت را برابر «بهداشت حرفه ای - اولین مرجع دانشجویان بهداشت حرفه ای» قرار داده ام ولی وقتی «سایت بهداشت حرفه ای» را سرچ میکنم به جای عنوان کامل فقط عبارت «بهداشت حرفه ای» میاد. در حالی که برگه ای که برای سایت تنظیم کردم دقیق ادرس سایت را وارد کردم.

صفحات دیگر سایتم هیچ تغییری نکردن و در جایگاه خودشون هستند ولی صفحه اصلی کلا نیست.

یکی از دلایلی که احتمال میدم از اون باشه ایجاد بک لینک های زیاد و غیر مرتبط در سایت های خارجی بود که برای انجمنم درست کرده بودند. کلیه این سایت ها را به گوگل معرفی کردم ولی تاثیری نداشته است.

پست های سایت هم حدود 80 درصد تخصصی هستند و قطعی هاست نداشتم.

لینک به ارسال

یکی دیگر از احتمالاتی که هست و جز مشکلات سایت من هست اضافه شدن top به url پست ها است که بعد از هر مطلبی که میزنم در روز بعد در گوگل وبمستر برای اون پست 404 میزنه و بعد که mark as fixed میکنم دیگه نمیان.

https://search.google.com/structured-data/testing-tool#url=acgih.ir

در قسمت   id=https://acgih.ir/top ⇐ webpage است

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، sh.shirdel01 گفته است :

بک لینک زیاد نگرفتید برای کلمه کلیدیتون ؟

نه برای اون کلمه بک لینک نگرفتم.

در 3 دقیقه قبل، sh.shirdel01 گفته است :

برای منم همچین مشکلی پیش اومده بود . بک لینک های که گرفته بودم را حذف کردم به مرور کلماتم در گوگل ظاهر شد

جدیدا حدود 1000 بک لینک اضافه شده.

این بک لینک ها را خودم نساختم و اکثرا از سایت های خارجی و با اعتبار است.

کلیه کلمات کلیدی منم در گوگل است ولی وقتی برگه ای برای صفحه اصلی انتخاب میکنم افت میکنه سایتم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...