Ratinum

مشکل در افزونه Yoast SEO

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام، بنده یکی وب سایت در زمینه فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی دارم. (ratinfilter.com) و از افزونه ی Yoast SEO استفاده می کنم. داخل کنترل پنل این افزونه خطای زیر ظاهر شده:

"ممکن است افزونه Google XML Sitemaps زمانی که همزمان با افزونه Yoast SEO فعال می شود مشکلاتی را بوجود آورد.

هر دوی Yoast SEO و Google XML Sitemaps می توانند نقشۀ سایت XML بسازند. داشتن دوتا نقشۀ سایت چندان مفید نیست و حتی می‌تواند سرعت سایت شما را پایین بیاورند."

زیرشم یه دکمه داره که نوشته " پیکر بندی Yoast SEO تنظیمات XML نقشه سایت"

وقتی روی دکمه کلیک می کنم خطای زیر ظاهر میشه:

" متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید. "

مشکل از کجاست، ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Ratinum گفته است :

با سلام، بنده یکی وب سایت در زمینه فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی دارم. (ratinfilter.com) و از افزونه ی Yoast SEO استفاده می کنم. داخل کنترل پنل این افزونه خطای زیر ظاهر شده:

"ممکن است افزونه Google XML Sitemaps زمانی که همزمان با افزونه Yoast SEO فعال می شود مشکلاتی را بوجود آورد.

هر دوی Yoast SEO و Google XML Sitemaps می توانند نقشۀ سایت XML بسازند. داشتن دوتا نقشۀ سایت چندان مفید نیست و حتی می‌تواند سرعت سایت شما را پایین بیاورند."

زیرشم یه دکمه داره که نوشته " پیکر بندی Yoast SEO تنظیمات XML نقشه سایت"

وقتی روی دکمه کلیک می کنم خطای زیر ظاهر میشه:

" متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید. "

مشکل از کجاست، ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسلام

اگر با اکانت اصلی ادمین وارد میشین افزونه google sitemap رو غیرفعال کنید ، سپس در یواست نقشه xml برید ،  تولید نقشه رو غیرفعال کنید که تولید نکنه ، بعد مجدد google sitemap رو فعال کنید . 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام افزونه google sitemap غیر فعال کن چون خود افزونه yoast این خاصیت داره که نقشه سایت معرفی کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط bineshsoft
      سلام خدمت اساتید محترم
      سایت من خیلی وقته ثبت شده و در گوگل هم ثبت کردم با وجود اینکه کلمه کلیدی با عنوان سایت من وجود نداره ولی بازم بالا نمیاره سایتمو و مطالبشو.
      میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟
      binesh.org هست و وقتی همین ادرس هم سرچ میکنم چیزی نمیاد.
      من هسته وردپرس و بعضی فایل ها شو به دلایل طراحی تغییر دادم و وردپرسمو آپدیت نمیکنم اما نسخشو هم از دید بقیه مخفی کردم یعنی میتونه مشکل از این باشه؟
      و اگر مشکل اینه میخوام بدون آپدیت مشکلم حل شه..
      لطفا کمکم کنید
    • توسط kiavash
      سلام و خسته نباشید
      ( آدرس ها تست هستن )
      من از افزونه yoast استفاده میکنم ولی نمیخوام از سایت مپ این افزونه استفاده کنم و میخوام از افزونه Google Sitemap استفاده میکنم ( از نظر من بهتر هستش )
      برای همین وقتی نقشه سایت yoast و غیرفعال میکنم متاسفانه اجازه نمیده به آدرس زیر http://movie9.666/sitemap.xml استفاده کنم ( ارور 404 میده که ریدایرکت میشه به صفحه اصلی ) ولی http://movie9.666/sitemap.html کار میکنه.

من میخوام این سایت مپ در کنار افزونه Yoast باشه و آدرس http://movie9.666/sitemap.xml  کار کنه.
      وقتی افزونه Yoast رو کلا غیرفعال میکنم مشکل حل میشه.

به هر حال برای رفع مشکل ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      سایت من 6 ماه هست راه اندازی شده وی چرا هنوز در الکسا که سرچ میکنم آدرس سایت اصلا چیزی بالا نمیاره؟ مگه باید سایت در الکسا ثبت کرد؟
      لطفا به صورت کامل و دقیق راهنمایی کنید.
      ممنون
    • توسط سافت سرا
      سلام دوستان. وقت بخیر.
      من به سوال در مورد افزونه Yoast Seo دارم.
      وقتی ما اطلاعات سئو رو وارد می کنیم این افزونه مشکلات رو به ما گوشزد می کنه. مثلا میگه شما هیچ لینک داخلی یا خارجی ندارید.
      ولی من تو صفحه نهایی تو سایت لینک دارم. مثلا لینک نرم افزارهای مرتبط که زیر پست نمایش داده میشه و لینک داخلی هست.
      یا سایت شرکت تولید کننده نرم افزار که لینکش تو صفحه هست. ولی خوب افزونه سئو نمی تونه شناساییشون کنه.
      سوال من اینه که این لینکها تاثیری روی سئو سایت دارند و یا نه حتما باید داخل پست یعنی جایی که افزونه سئو شناسایی می کنه باشن؟
    • توسط mehdinjm
      سلام. فرض کنید که میخواهیم یک سایت آموزشی مثلا در مورد آموزش مجنتو بسازیم.
      دو تا اسم مد نظر که هر دو تاش هم آزاده
      learnmagento.com
      drmagento.com
      به نظر شما انتخاب کدومشون برای سئو بهتره.
      نظر خود من اینه که
      لرن مجنتو به فارسی میشه یادگیری مجنتو. اما طولانی تره و اسم سایت یاد کسی نمیمونه که بخواد بعدا دوباره تو گوگل سرچ کنه لرن مجنتو
      دکتر مجنتو به فارسی فقط یک کلمش در سئو موثره. اما ساده تره و اسم سایت به یاد اشخاص میمونه که بعدا بخوان تو گوگل اسم سایت رو سرچ کنن
      منتظر نظرات سبزتان هستیم