رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام .

آقایون 2 تا سوال فنی مهم برام پیش اومده :

1 : تگ H1 را میشه توی فوتر قرار داد به جای هیدر ؟؟

2 : وقتی از قابلیت سربرگ ساز وردپرس استفاده میکنی توی فانکشن #headimg h1 را داریم یعنی به تصویر تگ h1 داده ولی وقتی سایت را آمالیز میکنیم تگ h1 پیدا نمیکنه ... باید جداگانه مجدد از تگ h1 استفاده کرد یا خیر ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام .

آقایون 2 تا سوال فنی مهم برام پیش اومده :

1 : تگ H1 را میشه توی فوتر قرار داد به جای هیدر ؟؟

2 : وقتی از قابلیت سربرگ ساز وردپرس استفاده میکنی توی فانکشن #headimg h1 را داریم یعنی به تصویر تگ h1 داده ولی وقتی سایت را آمالیز میکنیم تگ h1 پیدا نمیکنه ... باید جداگانه مجدد از تگ h1 استفاده کرد یا خیر ؟

سلام

1- تگ h1 بالاترین ارزش در مطلب شما را دارد و در هر صفحه باید فقط 1بار از آن استفاده کنید تا موتورهای جستجو با آن مشکل پیدا نکنند و معمولاً عنوان و توضیحات سایت را در این تگ قرار میدهند.

در موتورهای جستجو عنوان تاثیر بیشتری داره و استفاده کردن تگ h1 در انتهای صفحه طراحی درستی نیست!

2- چطوری آنالیز میکنید؟

View-source را از مرورگرتون بزنید و جستجو کنید اگر h1 وجود داشت نیازی نیست در غیر اینصورت در هدر باید از این تگ استفاده کنید.

لینک به ارسال

خیر View-source که گرفتم h1 نبود .

توی سایت های آنالیز سایت وقتی کد های سایت را برسی میکنند h1 موجود نیست .

فقط چند تا سوال کوچیک دیگه :

1 : برای h1 از <?php bloginfo('name'); ?> استفاده کنم یا از <?php bloginfo('description'); ?>

2 : به h1 باید لینک داد یا نه ( یعنی این که لینک خود سایت را بدم یا لینک همون مطلب را یا اصلآ نیاز به لینک نداره ؟

خیلی ممنون از توضیحات شما .

ویرایش شده توسط webbarg

لینک به ارسال

شما باید این تگ رو توی کدهای پوسته داشته باشید مثلا بصورت:

<h1>عنوان موردنظر</h1>

حالا برای اون متن شما میتونید از <?php bloginfo('description'); ?> یا هر چیز دیگه ایی استفاده کنید.

لینک به ارسال

چطور باید بفهمم H1 دارم یا نه ؟

View-source چطور باید بگیرم ؟

لینک به ارسال

من دقيق نخوندم مطالب بالا رو !‌ ولي رو صفحه كليك راست كنيد توي مرورگرتون ي گزينه هست view page sorce اين بزنيد سورس صفحه نشونتون ميده

حالا ctrl + f بزنيد تا جستجو بياد h1 داخلش سرچ كنيد ...... !‌

در مورد گفته دوستمون كه توي فوتر بزارن درستش نيست ولي نه مشكلي نداره ! البته تا قبل html 5 ! چون از html5 به بعد با خاصيت اضافه شد مث

<header> <footer> و ...... جستجو گر ها ديگه ميتونن تشخيص بدن اين كد در كجا سايت قرار داره ! اما تا قبل hmtl 5 قدرت تشخيص نداشتن !‌

لینک به ارسال
سلام 1- تگ h1 بالاترین ارزش در مطلب شما را دارد و در هر صفحه باید فقط 1بار از آن استفاده کنید تا موتورهای جستجو با آن مشکل پیدا نکنند و معمولاً عنوان و توضیحات سایت را در این تگ قرار میدهند. در موتورهای جستجو عنوان تاثیر بیشتری داره و استفاده کردن تگ h1 در انتهای صفحه طراحی درستی نیست! 2- چطوری آنالیز میکنید؟ View-source را از مرورگرتون بزنید و جستجو کنید اگر h1 وجود داشت نیازی نیست در غیر اینصورت در هدر باید از این تگ استفاده کنید.

در طراحی وب بایدی وجود نداره :دی ... تگ H1 با قاعده جدید طراحی وب "HTML5 و CSS3 " میتوانید هزار تا هم بزاری در صفحه اول بدون هیچ مشکلی ....

تگ جدید مانند " Section " در HTML5 بهت این امکان میده که سایتت رو بخش بندی کنی و داخل این تگ میتونی از تگ Article استفاده کنی ، خوب داخل این تگ می تونی سه بخش به عنوان های Header و Body و Footer داشته باشی .... و طبق دستور عمل جدید در هر قسمت Header میتوانید از یک تگ H1 استفاده کنید ...و همچنین به صورت مجزا و بدون استفاده از تگ Article هم میتوانی داخل تگ Section و در قسمت Header از تگ H1 استفاده کنید .

یه جورایی تکنیک استفاده از HTML5 و به کار گیری صحیح اون باعث میشه که سایت شما از نظر سئو و همچنین تمیزی کار به مشکلی نخوره ....

برای درک بهتر مطالب از لینک های زیر هم میتونی استفاده کنی ::

http://www.writingforseo.org/how-many-h1-tags-can-you-have-on-a-page/

<section>
<h1>WWF</h1>
<p>The World Wide Fund for Nature (WWF) is....</p>
</section>

اما درباره ابزارهای مورد نیاز برای چک کردن آنلاین اینکه چه تعداد سایت از H1 یا h2 و یا .... استفاده کرده و در کل آنالیز های کامل سایت می تونی از سایت های معروفی همچون :

http://www.woorank.com

http://www.seositecheckup.com/

استفاده کنید ....

موفق باشید .

مهدی ;)

ویرایش شده توسط M3hdi

لینک به ارسال
در طراحی وب بایدی وجود نداره :دی ... تگ H1 با قاعده جدید طراحی وب "HTML5 و CSS3 " میتوانید هزار تا هم بزاری در صفحه اول بدون هیچ مشکلی ....

اگر قوانین کدنویسی و سئو رو رعایت نکنین براتون بایدی وجود نداره اما اگر بخوایین رعایت کنین همش میشه باید و یکی از قدیمی ترین قوانین اینه که از یک عدد h1 استفاده بشه در هر صفحه و برای عنوان مطالب باید از h2 استفاده بشه ...

لینک به ارسال

بنده صحبت بالای خودم پس میگیرم .... الان داشتم همین عنوان تو گوگل جستجو می کردم و همچنین ساختار تگهای Section و H1 و ... که به این نتیجه رسیدم حق با شماست .... فقط یک H1 در یک صفحه { آدم پیروز کسی که اشتباه خودش بپزیره :دی }

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط SNSA
      سلام
      من یک نوجوان ۱۵ ساله هستم که علاقه مند برنامه نویسی و تحصیل در رشته آی تی هستم 
      شاید بگین الآن سنم برای انتخاب رشته کمه و بعدش نظرم عوض میشه ولی من دوساله تصمیمم رو گرفتم و براش تلاش میکنم
      در این راه به مشکل برخوردم از اونجایی که میخوام برای هدفم در المپیاد شرکت کنم نیازمند یادگیری زبان ++c هستم اما علاقه شدیدی به زبان python دارم اما نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
      بگم که از هرکدوم کمی بلد هستم و الآن گیج شدم
      اگر کسی در المپیاد کامپیوتر شرکت کرده ممکنه کمکم کنه؟
    • توسط Mahdyar.rng
      سلام.
      این مشکل اعصاب منو خورد کرده و اصلا نمیدونم چکار کنم. تو گوگل هم چیزی نمیدونم راجبش پیدا کنم.
      هرچی از المان های ویژوال کامپوزر استفاده میکنم تو طراحی برگه ها هیچ کدومش نمایش داده نمیشن. مثلا از المان های "آخرین محصولات" و "محصولات ویژه" که تو دسته ووکامرسن استفاده میکنم نشون داده نمیشن. یا از اسلایدر ها.
      چکار کنم دقیقا؟
    • توسط Mahdyar.rng
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من به تازگی و با هزار مشکل و بی تجربگی سایت فروشگاهیه وردپرسی زدم. یه مشکل اساسی که در حال حاضر دارم دلاره. بله دلار. متاسفانه الان نوسانات نرخ دلار به انقد زیاده که باعث میشه قیت محصولات سایت من خیلی بالا پایین بشه و منم نمیتونم هر دقیقه بیام قیمتارو دستی بروز کنم. مخصوصا وقتی که محصولام زیاد بشه بعدا. الان میخواستم ببینم که راهی یا افزونه ای هست که بتونم متنی یا نوشته ای رو از سایت دیگر بگیرم و تو سایت خودم بگنجانم؟ من دقیقا میخوام اینکارو کنم:   میخوام یه قیمتی رو از یه سایت مد نظرم بگیره و ضربدره قیمت دلاری که در سایت tjgu.org نوشته شده بکنه، و در قسمت قیمت محصول درج کنه حاصل رو.

واقعا این قضیه مهمه برام. خیلی لطف میکنید جواب بدید.
    • توسط MahdiBo
      با سلام 
      من نیاز دارم که بتونم به صورت دستی و دلخواه جدا از محصولات بتونم فاکتوری برای مشتری داخل پنل کاربریش ایجاد کنم 
      و کاربر بتونه اونو پرداخت کنه با دراگاه

میخواستم بدونم افزونه ای هست برای این کار؟ رایگان یا پولی فرقی نداره
      ممنون مبشم کسی بتونه کمکم کنه 
    • توسط nasenaderi
      سلام به همه عزیزان
      مدتی هست هنگام افزودن محصول جدید ، قسمت برچسب هام تغییر کرد و حالت عادی نداره در عکس توضیح دادم
      الان میخوام مثل قبل بشه
      چون از افزونه wordpress-keyword-tool استفاده میکنم و الان دیگه برچسب ها رو وارد نمیکنه
      البته در قسمت نوشته ها این مشکل رو ندارم
      لطفا اگر میتونید کمکم کنید

• اضافه کردن...