رفتن به مطلب

سوال درباره کیفیت و امنیت این سایت برای میزبانی هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

البته این سوال رو باید قبل از خرید هاست میپرسیدم ولی الان هم دیر نشده، ما برای سایت موزیک تازه تاسیس مون از سایت پارسا اسپیس parsaspace.com هاست دانلود گرفتیم میخواستم از افرادی که از این سایت به عنوان استفاده کردن تجره هاشون رو در به ما هم بگن. اگر سایت دانلود خوب هم میشاسید لطفا پیشنهاد بدید

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، elahe1 گفته است :

البته این سوال رو باید قبل از خرید هاست میپرسیدم ولی الان هم دیر نشده، ما برای سایت موزیک تازه تاسیس مون از سایت پارسا اسپیس parsaspace.com هاست دانلود گرفتیم میخواستم از افرادی که از این سایت به عنوان استفاده کردن تجره هاشون رو در به ما هم بگن. اگر سایت دانلود خوب هم میشاسید لطفا پیشنهاد بدید

با سلام

سایت بدی نیست اما سایت های معتبر تر هم وجود داره

ویرایش شده توسط BenTo
لینک به ارسال

تا اونجا که تجربه به من میگه آدم باید سایت دانلود رو از هاستینگی بخره که سابقه ی خوبی داره و همینطور سرویس دهیش خوبه. چون ممکنه اگه از یه هاستینگ همینطوری بخره یهو داون کنه و کاربرا نتونن دانلود کنن و خلاصه واسه سایت دردسر ایجاد بشه. توصیه ی من به شما اینه که الان خوبه، ولی اگه مشکل داشتی اول تحقیق کن بعد هاستینگ بگیر:)

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، elahe1 گفته است :

اگه خیلی معتبر نیست یک سایت خوب معرفی کنید 

خب دوست من ، به این تاپیک سری بزن همه چی دستت میاد و میتونی راحت هاستینگ مورد نظرت رو پیدا کنی:

بازم سوال داشتی در خدمتم :)

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

من برای فایلهای ویدیویی سایت خودم چند ماهه از پارسا اسپیس سرویس میگیریم.فایلها حدوداً 30-40 مگابایت هست. اصلاً خوب نیست، سرور آسیاتک شون یا دو روز یکبار قطعه، یا سرعتش افتضاحه. 3 بار هم تا حالا با پشتیبانی تماس گرفتم، مشکل رو حل میکنن ولی برای 2 روز ... الان دارم انتقال میدم روی ایران سرور، اگه آپ تایم بالا نیاز دارین تحت هیچ شرایطی اطمینان نکنین، حتی اگه ماهی 1000 تومن هم به من سرویس بدن قبول نمیکنم دیگه. برای من اصلاً قیمتش مهم نبود ولی انقدری که به من زحمت و دوباره کاری دادن با این سرویس بی کیفیت شون به هیچکس پیشنهاد نمیکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...