رفتن به مطلب

مشکل با WP-TagCanvas

oMid

پست های پیشنهاد شده

دوستان بنده افزونه wp-tagcanavas رو نصب کردم و سعی کردم از طریق کد

<?php wpTagCanvasWidget(); ?>

این افزونه رو در sidebar لود کنم ولی موفق نشدم.

این هم عکس از sidebar

انجمن اصلی وردپرس هم تاپیک زدم ولی جوای دریافت نکردم.

لینک به ارسال

بررسی بکنید ببینی با فارسی مشکل داره یا نه ؟

اگه دمو لطف بکنید راحتتر به نتیجه میرسید .

لینک به ارسال

سلام، برای نمایش برچسب ها به صورت cloud چرا از خود wp_tag_cloud استفاده نمیکنید؟

لینک به ارسال
بررسی بکنید ببینی با فارسی مشکل داره یا نه ؟

اگه دمو لطف بکنید راحتتر به نتیجه میرسید .

بفرمایید: Rango.ir

سلام، برای نمایش برچسب ها به صورت cloud چرا از خود wp_tag_cloud استفاده نمیکنید؟

به خاطر ظاهر زیبای این افزونه

لینک به ارسال

oMid همانطور که می دانید این افزونه از Canvas در HTML 5 این کار رو می کنه و با استفاده از این روش جدید می تونیم فونت اندازه و غیره رو ست کنیم. تو فایل tagcanvas.js مربوط به این افزونه در خط 745 فونت اصلی رو Tahoma کن به احتمال زیاد درست می شه. اگر نشد جای دیگر هم بگرد دنبال فونت ها و درستش کن. اگر باز هم نشد نسبت تعیین شده برای قرار گیری متون بهم ریخته که بعید می دونم.

لینک به ارسال

سلام

افزونه موردنظر شما کاملا برای قرارگرفتن در ابزارک طراحی شده و دارای تنظیمات زیادی هست.

برای همین نمیتونید مستقیما از خود تابع اصلی برای لود افزونه استفاده کنید.

بهتره در محل مورد نظرتون جایی برای ابزارک تعبیه کنید.

لینک به ارسال

ممنون علی جان.همونطور که گفتین font رو به tahoma تغییر دادم ولی باز هم...

فایل رو هم پیوست می کنم براتون.tagcanvas.zip

لینک به ارسال

سلام

افزونه موردنظر شما کاملا برای قرارگرفتن در ابزارک طراحی شده و دارای تنظیمات زیادی هست.

برای همین نمیتونید مستقیما از خود تابع اصلی برای لود افزونه استفاده کنید.

بهتره در محل مورد نظرتون جایی برای ابزارک تعبیه کنید.

درسته مرتضی عزیز.متاسفانه قابلیت ابزارک رو به پوسته اضافه نکردم چون زیاد علاقه ای به این کار ندارم.یادمه تو یه پستی خونده بودم که ابزارک باعث کند شدن لود پوسته یا فشار بر روی سرور می شه(دقیق دلیلش رو یادم نیست)

می خواستم بدونم راهی برای فراخوانی مستقیم این افزونه نیست؟

لینک به ارسال

من متوجه نشدم برای چی تغییر فونت دادید!

اما در کل چون افزونه در چند تابع جدا از هم داره تنظیمات رو فراخوانی و ذخیره میکنه فکر نکنم به این راحتی بشه ازش تابعی برای فراخوانی مستقیم گرفت.

در مورد ابزارک هم نگران لود نباشید. به اونصورت هم محسوس نیست. اگر اینطور بخوایم حساب کنیم کلا باید قید افزونه ها و ابزارک ها رو بزنیم ;)

لینک به ارسال

دوستان مشکل رو حل کردم.نمی دونم چرا فایل java script تو قالب سایت فراخوانی نمی شد.این کار رو به طور دستی با قرار دادن کد

<script src="http://rango.ir/blog/wp-content/plugins/wp-tagcanvas/tagcanvas.js" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript"> var tcolor='#ff0000'; var olcolor='#ff00ff'; var reverse=true; var speed=0.04; var shape='sphere'; var weight_mode='size'; var weight_size=1.0; var wcolor='#00ff00'; var weight_colour={0:'#00ff00', 0.33:'#aa5500',0.66:'#55aa00', 1:'#ff0000'}
function addLoadEvent(your_function) { if (window.attachEvent)
{window.attachEvent('onload', your_function);} else if
(window.addEventListener) {window.addEventListener('load',
your_function, false);} else {document.addEventListener('load',
your_function, false);} } function tagcloud_load() { try {
TagCanvas.maxSpeed = speed; TagCanvas.textColour = tcolor;
TagCanvas.outlineColour = olcolor; TagCanvas.reverse=true;
TagCanvas.shape=shape;
if((weight_mode=="size")||(weight_mode=="colour")||(weight_mode=="both")){
TagCanvas.weight=true; TagCanvas.weightMode=weight_mode;
TagCanvas.weightSize=weight_size;
TagCanvas.weightGradient=weight_colour; }
TagCanvas.Start('tag_canvas','tag_html5'); } catch(err) { } }

addLoadEvent(tagcloud_load);
</script>

در header.php انجام دادم.

راستی از ابزارک هم استفاده نکردم و به طور مستقیم فراخوانی کردم.

اما واسم عجیبه!همین مشکل رو دقیقا با افزونه syntax highlighter داشتم.از اساطید کسی نظری نداره برای رفع این مشکل؟

لینک به ارسال

افزونه هایی که فایل CSS یا js اضافه می کنند به Header و Footer اگر تو کدهاشون توجه کنی با یک دستور تو وردپرس (مربوط به action hook ) استفاده می کنند این کار رو که برای استفاده از اون باید پوسته شما استاندارد طراحی شده باشه. در کل اگر تو فایل مربوط به Header , Footer پوسته از دو تابع wp_head() و wp-footer() استفاده کنی مشکل حله ...

دلیل تغییر فونت هم اینه که بعضی از فونت فارسی رو نشون نمی دن و اگر توجه کرده باشید تو استفاده در HTML5 سفید میاره متون فارسی رو آقا مرتضی ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...