Akbar

مشکل در ساخت دیتابیس در سرور خانگی

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من در سیستم خونه با استفاده از نرم افزار wamp server میخوام وردپرس رو نصب کنم ولی در ساخت دیتا بیس به مشکل خوردم و error پائین رو میده!

خطا
پیغام MySQL :
#2002 – The server is not responding (or the local MySQL server’s socket is not correctly configured)

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از مسیر \xampp\phpMyAdmin فایل config.inc.php رو باز کنید و یکی از کدها زیر رو بهش اضافه کنید:

$cfg['Servers'][$i]['socket'] = '/var/run/mysql/mysql.sock';

یا

$cfg['Servers'][$i]['connect_type'] = 'tcp';

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول اینکه من از wamp server استفاده میکنم نه xampp

دوم هم اینکه این کد ها رو جایگزاری کردم ولی بی فایده بود

در ضمن در صفحه ای که باز میشود و اون error ای که گفتم رو نشون میده در قسمت عنوان صفحه زده "دسترسی مجاز نیست"

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد بالا فرقی در xampp و wamp نداره. هر دو phpmysdmin شون یکی هست.

شما در باز کردن phpmyadmin مشکلی ندارید؟

دقیقا در چه مرحله ایی این خطا رو میده؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من wamp رو نصب کردم و برنامه رو اجرا کردم و start all servise رو زدم و آیکونش سبز شد و بدون هیچ مشکلی وقتی مرورگر opera رو اجرا کردم و زدم localhost بدون هیچ ایرادی صفحه ی پیش فرضش رو اورد! و وقتی روی گزینه ی phpmyadmin که کلیک میکنم تا دیتابیس هم بسازم اون خطا رو میده!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش تنها موردی که بنظرم میرسید مشکل شما رو حل کنه همونی بود که بالا جواب دادم.

خیلی وقت هست از wamp استفاده ایی نمیکنم. بنظرم xampp بسیار بهتر هست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

چند روزیه وقتی روی مطالبم کلیک می کنم ارور 404 میده

حتی مزالبی ک تازه میزارم

پشتیان هاستم گفته از دیتابیسه

باید چی کار کنم؟؟

عکس ضمیمه رو ببینید

70007798243358901313.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-12/70007798243358901313.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirhsyn
      سلام قبل از نصب وردپرس وقتی میخوام دیتابیس توی لوکال هاست ایجاد کنم اولی که وارد صفحه ی phpmyadmin میشم این ارور رو نمایش میده :
      Could not save configuration 
      Table phpmyadmin pma__userconfing don't exist in engine 
      به ارور توجه نکردم و دیتابیس رو ساختم وقتی و وقتی روی دیتابیسی که ساختم کلیک میکنم این ارور به نمایش میاد 
      Table phpmyadmin.pma__tracking doesn't to exist in engine 
      ممنون میشم راهنمایی کنید چکار باید بکنم
      (از xampp استفاده میکنم)

• توسط jistili1
      سلام دوستان.من توی سایتم وقتی مثلا یک محصول اضافه میکنم ، این محصول در دیتابیس درج میشه بعدش توی سایت که میام نیستش.برای اینکه محصول جدیدی که اضافه کردم بیاد باید حتما کش صفحه رو پاک کنم تا باید.این مشکل رو برای کش شدن فایل های css دیده بودم ولی برای دیتابیس دیگه ندیده بودم.باید چیکار کنم؟ممنون میشم کمکم کنید.
      هاستم سی پنل هست.با pdo به دیتابیس وصل شدم.
      ضمنا این مشکل برای هر گونه تغییری در دیتابیس هست.اعم از حذف ، آپدیت و ... .
    • توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط saradani
      سلام . من سایتم رو همیشه خودکار به آخرین نسخه وردپرس بروزرسانی میکنم . از پوسته و افزونه خاصی هم استفاده نمیکنم . از دیروز با مشکلی مواجه شدم . اینکه وقتی میخوام با یوزر ادمین سایت مطلبی منتشر یا پیش نویس ذخیره کنم با باکس قرمز " ذخیره سازی ناموفق " روبرو میشم و اما این مشکل رو با یوزرهای (کاربری) دیگه ندارم و میتونم مطالب رو ارسال کنم . تصمیم گرفتم از بکاپ دیتابیس که چند رو پیش تهیه کردم بودم استفاده کنم . 
      سوال اصلیم اینه که اگر بکاپ دیتابیس رو که دقیقا قبل از بروزرسانی به نگارش 5.1.1 گرفته بودم ، دوباره ایمپورت و استفاده کنم آیا مشکلی در آینده با نگارشهای جدید وردپرس پیش نمیاد ؟ سپاس 
    • توسط m3hrdaad
      با سلام و احترام خدمت همه شما دوستان عزیزم
      من یک سایت وردپرسی دارم که از ووکامرس برای فروشگاه و از دکان برای فروشندگی استفاده کردم. هدف از سایت هم فروش فایل های دانلودی (فیلم) هست. چیزی که واسم خیلی مهمه سرعت سایت هست . چون خریدار بعد از پرداخت، باید راحت بتونه فایل و دانلود کنه. همچنین فکر نمیکنم که حجم فایل های سایت من (به غیر از فیلم ها) چیزی بیشتر از 1 گیگ بشه. تعداد مشتریان هم که بازدید ممکنه بکنن در روز بین 100 تا 1000 نفر هست. با 3 تا شرکت هاست صحبت کردم و پلن های مختلف رو دیدم. چیزایی که من باید تهیه بکنم این موارد هستن:
      1) پنل: که قطعا میخوام cpanel باشه
      2) هاست: که باید فایل های بسته طراحی شده سایت وردپرس و توش قرار بدم . تصاویر و سایر فایل ها توش اپلود میشن
      3) هاست دانلود: که فیلم های اموزشی برای دانلود توسط مشتری، توش اپلود میشن
      با این تفاسیر من چند تا پلن زیر و دیدم که دوست دارم نظر شما رو هم بدونم. ممنون میشم با راهنمایی های خوبتون، من و تو انتخاب درست، کمک کنید