رفتن به مطلب
yousefamini

درخواست کد نویسی برای داشبورد وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

تصاویر زیر رو ببینید .

یه همچین چیزی میخوام . کسی میتونه راهنماییم کنه ؟ یا اصا طراحی کنه هزینشو بدم ؟

تابعش رو هم میخام . بطور پیش فرض باید بدون تیک باشه . مثلا اگر تیک دار نبود هیچ کاری نکنه ولی اگه تیک دار بود فلان مقادیر رو نشون بده .

YousefAmini-15h05m43s.jpg

YousefAmini-15h11m23s.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام.  برای نمایش و یا عدم نمایش یک مطلب می تونید یک متاباکس اضافه کنید  و داخلش چک باکس قرار دهید. 

افزودن متاباکس هم تو اینترنت زیاد هست.

لینک به ارسال
در در 8/4/2017 at 16:36، Mirrajabi گفته است :

سلام.  برای نمایش و یا عدم نمایش یک مطلب می تونید یک متاباکس اضافه کنید  و داخلش چک باکس قرار دهید. 

افزودن متاباکس هم تو اینترنت زیاد هست.

خوب دوست عزیز من متاباکس رو که خودم بلدم بسازم . من مشکلم ساخت خود متاباکس نیست . میخام از قسمت " همه نوشته ها " طبق عکسی که دادک یه لینک مستقیم بسازم که با زدنش تیک دار یا بدون تیک کنه .

لینک به ارسال
در در 8/13/2017 at 12:49، yousefamini گفته است :

خوب دوست عزیز من متاباکس رو که خودم بلدم بسازم . من مشکلم ساخت خود متاباکس نیست . میخام از قسمت " همه نوشته ها " طبق عکسی که دادک یه لینک مستقیم بسازم که با زدنش تیک دار یا بدون تیک کنه .

درود

بنده میتونم این مورد رو براتون انجام بدم جهت اطلاعات بیشتر در تلگرام بنده در تماس باشید

@ErfanXD

لینک به ارسال
در در 8/13/2017 at 12:49، yousefamini گفته است :

من متوجه نشدم اون گزینه که اضافه میشه چیکار میکنه.

بیشتر توضیح بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...