hamidgh

تمام شدن محصول با هر خرید

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

در صفحه محصولاتم هنگام خرید و اتمام مراحل ، وارد قسمت سفارشات شدم تا سفارش را ببینم متوجه شدم محصولی که 100 عدد در انبار بوده با یک خرید تمام شده و عدد 1- نمایش داده شده . در محصولات دیگر هم همین مشکل به وجود آمده است . هر عددی که در بخش تعداد در انبار می زارم بعد از یک خرید به 1- تغییر پیدا میکنه و دیگه کاربری نمیتواند ان محصول را به علت عدم موجود در انبار بخرد . همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد . ووکامرس هم اخرین نسخه است .از اول هم همین مشکل را داشتم

ممنون می شوم در حل این مشکل راه نماییم کنید

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، hamidgh گفته است :

سلام

در صفحه محصولاتم هنگام خرید و اتمام مراحل ، وارد قسمت سفارشات شدم تا سفارش را ببینم متوجه شدم محصولی که 100 عدد در انبار بوده با یک خرید تمام شده و عدد 1- نمایش داده شده . در محصولات دیگر هم همین مشکل به وجود آمده است . هر عددی که در بخش تعداد در انبار می زارم بعد از یک خرید به 1- تغییر پیدا میکنه و دیگه کاربری نمیتواند ان محصول را به علت عدم موجود در انبار بخرد . همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد . ووکامرس هم اخرین نسخه است .از اول هم همین مشکل را داشتم

ممنون می شوم در حل این مشکل راه نماییم کنید

با تشکر

سلام 

من پیشنهاد میکنم دوست عزیز یه بار دیگه پیکربندی ووکامرس رو انجام بدید شاید مشکل برطرف بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

من پیشنهاد میکنم دوست عزیز یه بار دیگه پیکربندی ووکامرس رو انجام بدید شاید مشکل برطرف بشه.

میشه بیشتر توضیح بدید ؟ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، hamidgh گفته است :

میشه بیشتر توضیح بدید ؟ممنون

به این آدرس داده شده مراجعه کنید و تنظیمات فروشگاه رو مجدد انجام بدید:

آدرس سایت شما/wp-admin/index.php?page=wc-setup

توجه قبل از وارد کردن آدرس بالا به سایت لاگین کرده باشید تا صفحه تنظیمات مجدد به شما نشان داده شود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 53 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

به این آدرس داده شده مراجعه کنید و تنظیمات فروشگاه رو مجدد انجام بدید:

آدرس سایت شما/wp-admin/index.php?page=wc-setup

توجه قبل از وارد کردن آدرس بالا به سایت لاگین کرده باشید تا صفحه تنظیمات مجدد به شما نشان داده شود.

نه درست نشد 

واقعا مشکل عجیبیه !!!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط hamidgh
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط msprogrammer
      سلام دوستان، من یه منو دیدم توی سایت که با asp.net نوشته شده. امکانش هست کسی کمک کنه که چطور باید این منو رو برای وردپرس پیاده سازی کنم؟
      تا جایی که میدونم باید برای این منو از walker استفاده کرد اگر اشتباه نکنم.
      منبعی برای آموزش walker برای وردپرس دارین؟
      نمیدونم میتونم آدرس سایت رو لینک کنم یا نه بنابراین اسمش رو مینویسم: سایت didital
      ( didital . net )منو که در حالت ویندوز داره رو میخوام. ممنونم
    • توسط aliasadniya
      سلام، من یه سری محصول دانلودی دارم بعد از پرداخت ایمیل و لینک دانلود به ایمیل های یاهو ارسال میشه ولی به جیمیل ارسال نمیشه، چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟ لطفاً راهنمایی کنید. باتشکر
    • توسط denjoores
      سلام
      هنگام فعال کردن گزینه حل مشکل لیست استان ها (برای حل مشکل بارگذاری لیست استان ها در صفحه تسویه حساب تیک بزنید.) در افزونه ووکامرس فارسی،
      باکس اضافی خالی لیست استان ها هم لود میشود ( اخلالی در روند ثبت سفارش ایجاد نمی کند، همچنین اگر یکبار صفحه رفرش شود ناپدید میشود)

• توسط noorian
      سلام دوستان
      من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :
      این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
      چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط robeka
      سلام دوستان.بیشتر وقتا وردپرس ایمیل میزنه وردپرس سایت شما مشکل داره مال چی میتونه باشه؟ کسی به این موضوع برخورده یا نه؟