رفتن به مطلب
qashqaie

عدم امکان نصب افزونه پست پیشتاز ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام.وقت بخیر

من امروز برای وبسایتم افزونه پستی ووکامرس(persian-woocommerce-shipping) رو از مخزن وردپرس دانلود کردم اما موقع نصب با اخطار زیر مواجه می شوم و امکان نصب افزونه رو ندارم.
هم به صورت نصب دستی و هم به صورت اتوماتیک از طریق نصب افزونه امتحان کردم اما موقع فعال کردن افزونه این ارور رو میده

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
 Parse error:  syntax error, unexpected '[' in /home3/edukkan1/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/woocommerce-shipping.php on line 26

لطفا راهنمایی کنید،چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

بهترین راه این هست که برای نویسنده افزونه پیام بفرستید

یا از افزونه‌های دیگه در این زمینه استفاده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Mohammad Bazli
      سلام خسته نباشید
      دوستان نصب ووکامرس بر روی سایت انجام نمیشه و با خطای این سایت مشکلات فنی دارد نشون میده...
      خطاها:
      #0 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(242): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) #3 /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packag in /home/ttbir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/packages/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44
    • توسط aminkhaleghi
      سلام دوستان
      من یه فروشگاه دارم راه میندازم که میخوام تو صفحه اول دسته بندی ها رو نشون بدم اما مشکل اونجاست که دسته بندی ها قراره خیلی زیاده شه(۱۰۰۰۰ تا) و من میخوام مثل محصولات دکمه مشاهده بیشتر براشون بزارم.
      کسی میتونه کمکم کنه؟ خیلی گیر کردم روی همین یه موضوع :(
      ممنون
    • توسط mohsentorki
      سلام من به یک برنامه نویس نیاز دارم یا تغییرات زیر رو در صورتحساب ووکامرس انجام بده:

1-وقتی محصولات دسته بندی سوپرمارکت داخل  سبدخرید بود و شهری به جز شهر مورد نظر انتخاب شد اجازه نده که به صفحه پرداخت بره
      2-پیک رایگان فقط برای شهر مورد نظر باشه و برای بقیه شهرها نباشه

کسانی که میتونند این کار را انجام بدن پ.خ بدن (همراه با پیشنهاد قیمت)
    • توسط mohsentorki
      با سلام 

احتراما اگر بخوام در روش های ارسال مثلا وقتی پست پیشتاز بود دیگ پیک رایگان نمایش داده نشه باید چیکار کنم ؟
      ایا افزونه ای هست یا باید کدنویسی بشه ؟؟
    • توسط hamedgh1373
      سلام وقت بخیر
      من میخوام تاریخ درج محصولاتم در سایت در قسمت محصولات نمایش داده بشه (زیر قسمت چکیده محصولات مثلا)راهنمایی میکنید که کد نمایش برای محصولات چیه
      باتشکر
  • اضافه کردن...