qashqaie

عدم امکان نصب افزونه پست پیشتاز ووکامرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.وقت بخیر

من امروز برای وبسایتم افزونه پستی ووکامرس(persian-woocommerce-shipping) رو از مخزن وردپرس دانلود کردم اما موقع نصب با اخطار زیر مواجه می شوم و امکان نصب افزونه رو ندارم.
هم به صورت نصب دستی و هم به صورت اتوماتیک از طریق نصب افزونه امتحان کردم اما موقع فعال کردن افزونه این ارور رو میده

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
 Parse error:  syntax error, unexpected '[' in /home3/edukkan1/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/woocommerce-shipping.php on line 26

لطفا راهنمایی کنید،چیکار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بهترین راه این هست که برای نویسنده افزونه پیام بفرستید

یا از افزونه‌های دیگه در این زمینه استفاده کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز؛
      ببخشید من توی فروشگاهم محصولات دانلودی و فیزیکی دارم. میخواستم بدونم راهی هست که توی بخش محصولات دانلودی دیگه اطلاعات اضافی از مشتری پرسیده نشه؟ اطلاعاتی مثل نشانی، کدپستی ، تلفن و ...
      ولی این مشخصات توی محصولات فیزیکی باشه و حذف نشه
      با تشکر از شما
    • توسط aliasadniya
      سلام، من یه سری محصول دانلودی دارم بعد از پرداخت ایمیل و لینک دانلود به ایمیل های یاهو ارسال میشه ولی به جیمیل ارسال نمیشه، چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟ لطفاً راهنمایی کنید. باتشکر
    • توسط denjoores
      سلام
      هنگام فعال کردن گزینه حل مشکل لیست استان ها (برای حل مشکل بارگذاری لیست استان ها در صفحه تسویه حساب تیک بزنید.) در افزونه ووکامرس فارسی،
      باکس اضافی خالی لیست استان ها هم لود میشود ( اخلالی در روند ثبت سفارش ایجاد نمی کند، همچنین اگر یکبار صفحه رفرش شود ناپدید میشود)

• توسط ebook4mobile
      سلام و عرض ادب
      امکان ویرایش صفحه shop در ووکامرس هست ؟
      که فیلتری اعمال کرد که اگر دو تا محصول sku تکراری داشتن فقط یکی شون رو نشون بده
    • توسط ebook4mobile
      سلام
      به چه روشی میشه نمایش محصولی که توسط چند فروشنده ارائه می شه مدیریت کرد
      مثلا الان یک محصول یخچال سه تا فروشنده داره و سه بار این محصول در ووکامرس نمایش داده می شه
      ولی باید فقط یک بار نمایش داده بشه