رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه سایت با وردپرس ساختم اخیرا ووکامرس بهش اضافه کردم ... یه مشکلی که دارم اینه که آیکون سبد خرید اومده رو منو اصلی هرکااریم میکنم نمیره اگه راهنمایی کنید که ممنون میشم

اینم لینک سایت: www.rayannik.ir

ویرایش شده توسط mohamad7072

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام . آیکون سبد خرید تو سایت شما دیده نشد.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام . آیکون سبد خرید تو سایت شما دیده نشد.

با عرض پوزش سایت رو اشتباه گذاشتم لینک اصلاح شد

آدرس سایت: www.rayannik.ir

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mohamad7072 گفته است :

با عرض پوزش سایت رو اشتباه گذاشتم لینک اصلاح شد

آدرس سایت: www.rayannik.ir

سلام.  این کد رو به فایل استایل قالبتون اضافه کنید

.w-cart-h {
    display: none;
}

لینک به ارسال

سلام ببخشید من با این مشکل مواجه شدم که وقتی روی ایکون اضافه کردن به سبد خرید یا مشاهده سبد خرید کلیک میکنم میره توی صفحه اصلی سایتم . چجوری میشه این مشکل رو بر طرف کرد ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. من یه سایت وردپرسی دارم الان دیدم تو پوشه wp-content یک فولدر به نام mu-plugins و داخلش یک فایل با نام  rms_unique_wp_mu_pl_fl_nm.php ایجاد شده. برنامه نویس نیستم لطفا کمک کنید. فایلش رو پیوست کردم. 
      من از چند نفر پرسیدم ولی جواب های متفاوتی گرفتم. یکی گفت مخربه، یکی گفت نگرانش نباش. تو سایت های خارجی هم گشتم نوشته بود افزونه های لازم الاجرا میاد تو این پوشه. اما کدهای داخلش لامصب یجوریه که انگار سایت رو دو دستی تقدیم هکره کردی. 
      اگر اطلاعی راجع بهش دارید، اینا سوالای منه.
      آیا کد مخربه و یا یوزر و پسوورد رو ارسال میکنه ؟
      آیا امکان داره مربوط به پلاگین ultimate member و قسمت بازیابی رمز عبور باشه؟
      اگر کد مخربه، فقط با پاک کردن پوشه و تغییر یوز و پسوورد ادمین، مشکل حل میشه؟
      (ضمنا اختلالی هم در سایت به وجود نیاورده)
      خیلی ممنونم
      mu-plugins.zip
    • توسط karimi
      درود دوستان
      یک فروشگاه حیوانات خانگی دارم. کلمات کلیدی را در گوگل پلنر چک کردم و خیلی محدود بود. مثلا برای غذای خشک سگ، فقط دو کلمه کلیدی وجود داشت در حالی که فقط برای یک برند 10 نوع غذای خشک وجود دارد. حالا چطور کلمات کلیدی را برای همه آنها استفاده کنم که مشکل پیش نیاید. خودم به نظرم رسید که این دو کلمه را در برچسب‌ها استفاده کنم و هر غذا را با مشخصات خودش به عنوان کلمه کلیدی استفاده کنم. به نظر شما این کار درست است یا کار دیگری باید انجام دهم؟
      با سپاس
    • توسط boyzan
      با سلام کسی هست کمک کنه یک کد بنویسم که وقتی به کاربران سایتم یک متن خصوصی میفرستم در قسمتی که باید روشش کلیک کنه یک پیغام مثل شما یک فایل خصوصی دارید نمایش بده.
      از افزونه التیمیت برای قسمتی که ناحیه کاربری هست و کاربر پیام های خصوصی شو میبینه استفاده کردم و از ضمیمه Private Content برای ارسال پیام ها یا فایل های خصوصی استفاده کردم که اینم وابسه به افزونه التیمت ممبر ورد پرس هست .
    • توسط Ardalan.elf
      سلام
      من به دنبال یک افزونه یا سیستمی در وردپرس هستم که بتواند برای خرید و دریافت مواد از مشتری استفاده کنم و اطلاعات دقیق را در جایی ضبط کنم ، مانند وزن و اطلاعات شخصی که دریافت کرده است و کد رهگیری یا استعلام را ارائه می دهم تا مشتری بتواند فقط مقدار چیزی که فروخته با ببینید و دفعات و لاگ لیستی از موادی که تحویل داده است.اما من اصلاً نیازی به ورود مشتری ندارم ، همه چیز توسط اپراتور مدیر انجام می شود و شما فرض کنید حضوری مواد دریافت میشه و فقط می تونه آنلاین مشاهده کنه.
      از طرف دیگر من به سیستمی نیاز دارم که اگر کسی بخواهد این مواد را بصورت حضوری یا آنلاین از ما خریداری کند ، هم بتواند که خوب این بخش کار فروشگاهه
      من خیلی تو افزونه های Woocommerce جستجو کردم و با سیستم هایی شبیه multi vendor inventory and multi market روبرو شدم که اینا جزئیات و قابلیت هایی داره که اصلا من نیاز ندارم
      مشتری قرار نیست لاگین بشه برای فروش کالاش بلکه توسط اپراتور به صورت حضوری دریافت و ثبت میشه و فقط یک کد تحویلش داده میشه
      صرفا اپراتور تحویل میگیره و  ثبت می کنه
      اگر نخوام کل سیستم رو برنامه نویسی کنم، کسی افزونه ای مشابه می شناسد؟
      برای نمونه نگاهی به افزونه https://wordpress.org/plugins/order-tracking/ انداختم دقیقا کاری رو انجام می ده که نیاز دارم، ولی این افزونه برای اینکار ساخته نشده، من لزوما نمی خوام از دیتا بیس ووکامرس بخونه، دستی توسط اپراتور سفارش ها ثبت میشه و موجودی انبار کم و زیاد بشه ( در صورت فروش حضوری یا آنلاین که فروش حضوریش رو اپراتور تغییر بده)
      ممنون میشم اگر کمک کنید
      ولی تا اینجا کار فقط smart table ها کار منو راه می ندازه که خب دنبال یک چیزی خیلی پیشرفته تر هستم
      یک نمونه مشابه هم ببینم کافی تا بدونم دنبال چه سیستم هایی شبیه باید باشم
    • توسط 1563
      سلام دوستان من یک سوالی دارم ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.
      من میخوام برای پست های سایتم هر عنوانی که تعریف میکنم اون عنوانو فقط تو صفحه سینگل نشون بده توی صفحه های دیگه مثلا ایندکس یا تگ ها یا سرچ یا... فقط متنی که بصورت اینگلیسی نوشته رو نشون بده.
      یه مثال میزنم تا سوالمو دقیقتر بفهمید.
      فکر کنید یه سایت برای دانلود فیلم های سینمایی هست و عنوان پست هاش مثلا به این شکله: دانلود فیلم سینمایی "the dark knight 2008" ؛ ببینید داخل عنوانش هم حروف فارسی هست هم حروف انگلیسی هم عدد حالا چجوری میشه فقط حروف انگلیسی رو تو صفحه های غیر از سینگل نشون داد؟
      من یکی دوتا سایت دیدم اینجوری بودن.
  • اضافه کردن...