رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بپرسم افزونه یا روشی برای نمایش دیدگاه ها و نام کاربری که دیدگاه و نوشته مطابق تصویر زیر وجو داره؟ یا مشابش؟

ممنون

Untitled.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام.

افزونه فکر نکنم باشه این قسمت هارو سفارشی برای قالب طراحی میکنن. 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، amirali.bk گفته است :

سلام.

افزونه فکر نکنم باشه این قسمت هارو سفارشی برای قالب طراحی میکنن. 

سلام

خوب چطوری میتونم درستش کنم؟ کدی نداره که بتونید کمکم کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط amer7417
      سلام و عرض ادب
      شورت کد برای نمایش تعداد خرید های کاربر و ... برای نمایش در پنل کاربری رو می خواستم
      آیا افزونه ای هست که شورت کد مربوط به edd داشته باشد ؟
      چون افزونه woo Shortcodes kit  برای ووکامرس این کارو انجام میده 
      ممنون میشم راهنمایی لازم رو انجام بدین 
      با تشکر

• توسط vampire-king
      با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید! بنده یک سوال دارم و چندین و چندبار تلاش کردم و بهش نرسیدم و به این ابزار و توانایی نیاز شدیدی هم داره! در پوسته گودنیوز و در نوار ابزار نوشتاری، شورت کدهای بسیاری هستش! از نیوزبلاک گرفته تا بلاگ لیست و ...
      یکی از این شورت کدها به اسم add a quote هستش که شما میتونید هایلایتی یا خلاصه مهمی از مقاله رو جمع شده در سمت چپ یا راست قرار بدید! این ویژگی تو خیلی از سایت ها از جمله زومیت و زومجی داره استفاده میشه! میخواستم بدون، چطور میتونم از این خاصیت استفاده کنم؟
      مثلا من اول یک متنی رو نوشتم و بعد این دکمه رو زدم که پنجره تنظیمات باز میشد و تنظیمات رو انتخاب میکرد و بعد میدیدم که تنظیمات درج شده ولی متن پاک شده! یکبار دیگه اول این گزینه رو زدم و بعد تنظیمات رو انجام دادم و بین دو تا تگ اون، متن مورد نظرم رو قرار دادم و بازم جواب نداد! ممنون میشم بهم در این بخش کمک کنید چون نیاز جدی دارم! سپاس
    • توسط ehamidr
      سلام به دوستان
      ووکامرس شورت کدی داره که با اون شورت کد، محصول با تخفیف به سبد خرید اضافه می‌شه
      مثلا خودم یه بار دیدم که یه پاپ آپ ظاهر شد که با 20 درصد تخفیف محصولی رو بخرم و به محض افزودن به سبد خرید خود به خود یه کد تخفیف اعمال شد
      سپاس از کمکتون

• توسط nasimdp.ir
      با سلام؛
      بنده سعی دارم در وب سایتی که طراحی کردم از کدهای کوتاه (shortcode) استفاده کنم.
      تمام کدهای لازم رو داخل function.php قرار میدم.
      حتی برخی از کدهای کوتاه از قبل توسط قالب طراحی و به صورت پیش فرض جزء امکانات قالب و پلاگین های وابسته هست.
      ولی متاسفانه ولی شورت کدها رو به کار میبریم هیچ چیز نشون نمیده.
      یعنی در واقع اگر شورت کد در فایل فانکشن تعریف نشده باشه عین همون عبارت شورت کد رو باید انعکاس بده ولی همینم نمیده
      یعنی کلا سفید سفید
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط S a j a D
      سلام.
      دوستان میخوام برای کاربرانی که عضو سایت هستن کدهای تبلیغاتی که در سایت قرار داره نمایش داده نشه و فقط برای کسانی که مهمان هستن نمایش داده بشه
      برای همین افزونه Hide This رو نصب کردم.
      اما برای استفاده از شورت کد در قالب با مشکل مواجه هستم.
      وقتی کد زیر رو بدون اسکریپت قرار میدم کاملا کار میکنه :
      <?php echo do_shortcode('[hide for="logged"]OKAY[/hide]'); ?> اما وقتی کد زیر که شامل اسکریپت تبلیغات هست رو جایگزین متن OKAY میکنم سایت با خطای HTTP 500 همراه میشه و هیچی دیگه باز نمیشه.
      <?php echo do_shortcode('[hide for="logged"]<script type="text/javascript">var smartPageDomains = ['000.co','111.com']; var smartPageUserId = 0000;</script> <script type="text/javascript" src="//opizo.com/script/runSmartPage"></script>'); ?>[/hide]'); ?> اگه امکان داره لطفا راهنمایی کنید ممنونم.
  • اضافه کردن...