3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید

من روی سایتم افزونه امنیتی (aiowps) نصب کردم و آدرس لوگین وردپرس رو هم عوض میکنم، اما انگار اصلا تاثیری نداره و حمله برای پیدا کردن یوزر و پسورد ادمین ادامه داره!!!

وقتی هیچ صفحه و گزینه لوگینی روی سایت نیست و آدرس لوگین ادمین رو هم عوض میکنم چطوری باز آدرس لوگین رو پیدا میکنن؟

چطور میشه مشکل رو حل کرد؟

ممنون اگه کمکم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونین از افزونه Better WP Security استفاده کنین یا پلاگینهای امنیتی که قابلیت Limit Login Attempts دارن

علاوه بر اون میتونین پلاگین کپچا هم نصب کنین

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

باکسب اجازه از استاد عزیز....

دوست عزیز برای جلوگیری از حملات بروت فورس در وردپرس نیازی به نصب افزونه و تغییر ادرس نیست...کافیست برای جلوگیری از این نوع حملات روی wp-admin رمز بگذارید...

این نوع افزونه ها خودشان دارای ضعف هایی هستند و به کمک این ضعف ها میشه ادرس لوگین را به راحتی پیدا کرد.

همچنین می توانید رنج ای پی حمله کننده را با کمک htaccess بلاک کنید

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط صدف ترک
      سسلام
      روزتون بخیر
      من چند وقته حملات brute force دارم item security رو نصب کردم. رمزم قوی است و recaocha هم کذاشتم ولی بازم حمله brute forceاتفاق میفته آیا امکان هک وجود دارد؟؟
    • توسط Arashz1
      سایت ارتباط اولیه رو خیلی کند انجام میده و واقعا همه کار کردم اما مشکل برطرف نشده اگر می تونید راهنمای کنید ممنون قالب سایت اوادا پرو شاپ  بوده و مشکل از همین قالب است اما هر کاری می کنم مشکل همچنان پا بر جاست .
      cdn و dns هم از اروان ابر گرفتم اما باز مشکل پا بر جا
      domin: Noavarco.com

• توسط taha0
      با سلام خدمت دوستان ... من میخوام یه سایت طراحی کنم که بتونم پست های اینستاگرام رو قابل خرید کنم .. یه جورایی برپایه فروشگاه اینستاگرامی ... فیدش رو به ووکامرس متصل کنم و نیاز به دوباره پست کردن محصولات توی ووکامرس نباشه .. و  همینطور داخل سایت وقتی کسی روی فید اون پست کلیک میکنه بتونه قابلیت خرید و ... داشته باشه ... به نحوی شخس داره پست رو میخره ولی درواقع همون محصول هستش (تصویر محصول پست شده رو میبینه) ...
      دوستان اگه بتونند راهنمایی کننند پیشاپیش ممنونم .. بدرود
    • توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط haniyeh_ai
      سلام .
      من در بخش تنظیمات افزونه نمیتونم کاری کنم که وقتی کلمه a یا حرف انگلیشی دیگه ای میزنه یا عدد وارد میکنه بزنه یافت نشد؟
      کسی میدونه مشکل از کجاست؟
      آدرس سایتی که دارم از این افزونه استفاده میکنم.
      http://rashtfood.mehdikiani.com/