رفتن به مطلب
ghorbanih91

تغییر در افزونه گرویتی فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام دکمه ارسال در افزونه گرویتی فرم رو تغییرنام بدم.توکدنویسی نگا کردم چیزی پیدا نکردم.

متن پیشفرض دکمه در حالت عادی "ارسال" هست.چطور میشه این متنو تغییرش داد به مثلا "ارسال درخواست"

لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام و درود

کد زیر رو درون فایل functions.php قالبتون زیر

<?php

قرار بدید.

add_filter('gform_submit_button', 'change_submit_text', 10, 2);
function change_submit_text($button, $form) {
    return "<button class='button' id='gform_submit_button_{$form['id']}'><span>ارسال درخواست</span></button>";
}

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 7/15/2017 at 17:34، ghorbanih91 گفته است :

سلام دوستان

من میخوام دکمه ارسال در افزونه گرویتی فرم رو تغییرنام بدم.توکدنویسی نگا کردم چیزی پیدا نکردم.

متن پیشفرض دکمه در حالت عادی "ارسال" هست.چطور میشه این متنو تغییرش داد به مثلا "ارسال درخواست"

لطفا راهنمایی کنید.

سلام و وقت بخیر

خیلی ساده ترم میتونید انجام بدید کافیه افزونه گرویتی فرم فارسی رو دانلود کنید ( https://wordpress.org/plugins/persian-gravity-forms/)

بعد به قسمت فرم ها بروید » توی بخش تنظیمات فرم » بخش دکمه فرم میتونید متن دکمه ارسال رو تغییر بدید. مطالق شکل زیر

3wj2_gravity-forms.png

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط محمد بهنام نیا
      سلام وقت همگی بخیر
      یه چیزی میخوام پیاده کنم ولی هرکاری کردم و هرچی جستجو کردم نشد که بشه
      یدونه فرم محاسباتی نیاز دارم که در نهایت چندتا نتیجه رو اعلام کنه و اینکه نمودار میله ای هم نشون بده، بخش اولش با افزونه گرویتی فرم انجام شده ولی بخش دومش با افزونه چارت که ادان گرویتی هست امکان پذیر نیست، درواقع ادان چارت خیلی محدوده و حتی این کار ساده رو انجام نمیده
      ببینید کارم به اینصورت هست که کاربر میاد چندتا گزینه انتخاب میکنه و چندتا عدد وارد میکنه
         بعد با توجه به فرمول هایی که داخل گرویتی تعیین کردم دوتا برآورد هزینه بهش نشون میده که اگه از روش اول بخوای اینقد میشه هزینش و اگه از روش دوم بخوای فلان
         من میخوام داخل یه نمودار میله ای خیلی ساده این دوتا روش رو بر اساس هزینه کلشون روی نمودار باهم مقایسه کنه
      ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن
    • توسط hamidexe
      با سلام و درود، 
      آیا راهی هست شورت کدی مثل {user:display_name} از هرکجای پروفایل کاربر که ثبت نام کرده تهیه کرد؟ من شماره تلفن کاربر رو میخوام توی نگهدارنده بذارم اما گزینش نیست، افزونه های پرکس رو هم خریداری کردم و نصبشون کردم اما اون چیزی نبود که من میخواستم، من میخوام مثل {user:display_name} که از هسته وردپرس داره میگیره بگیره، مثلاً {user:display_phone}
    • توسط msne
      سلام. چطور میشه وقتی یه کاربر اطلاعات گرویتی فرم رو پر و ارسال میکنه، خودش هم اطلاعات فرمی که پر کرده رو ببینه؟ مثلا توی حساب کاربریش
    • توسط chetorir
      با سلام 
      من به تازگی یک مشکلی با گرویتی فرم دارم. وقتی که فرم رو حالت Ajax فعال قرار میدم فرم درست اجرا نمیشه! یعنی اون اعلان که پیام شما با موفقیت ارسال شده بهش نشون داده نمیشه. جالبه وقتی ajax رو غیر فعال میکنم به خوبی کار میکنه.
      نکته خیلی عجیب اینکه من روی دوتا سیستم یک قالب یکسان دارم (قالب خبرخوب|Good News) که در سایت اول به خوبی نمایش داده می شود و مشکلی با ajax فعال ندارم ولی در سایت دوم این مشکل وجود دارد!
      چندتا جا رو هم بررسی کردم ولی نتیجه ای نداشت حتی اقدام به غیر فعال کردن کتابخونه پیش فرض جی کوئری وردپرس هم کردم ولی مشکل برطرف نشد.
      چه کاری باید انجام بدم تا این مشکل حل بشه؟ با تشکر
    • توسط ehsan.wrk
      سلام
      من ستون جدید در جدول wp-users درست کردم و میخوام یک متغیری از گرویتی فرم (مثلا فیلد شماره 5 از فرم شماره 2) رو بعد از ثبت به مشخصات کاربر بفرستم (پروفایل کاربر رو بروز کنم)
      فیلد جدید رو توی پروفایل ساختم و میشه ویرایشش کرد فقط مشکل به روزرسانی از گرویتی فرم رو دارم
      کسی میتونه کمکم کنه؟

• اضافه کردن...