6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان چند بار  وردپرس و نصب کردم موقعی که لاگین میکنم به پیشخوان

پیشخوان مثل عکس میشه چیکار کنم؟

به هاستینگم گفت گفت مشکل از ما نیست

رو زبان انگلیسی اوکی ولی فارسی نه چند افزونه فارسی سازم نصب کردم نشد

hrnj1.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب رو غیر فعال،  از قالب پیش فرض وردپرس استفاده کنید.همه پلاگین ها غیر فعال کنید ، پلاگین زیر دانلود و نصب کنید و تنظیم کنید .  بعد نصب تو قسمت تنظیمات پیوند یکتارو یکبار ذخیره کنید.

https://fa.wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

ویرایش شده در توسط Mirrajabi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

همه پلاگین ها غیر فعال کنید ، پلاگین زیر دانلود و نصب کنید و تنظیم کنید .  بعد نصب تو قسمت تنظیمات پیوند یکتارو یکبار ذخیره کنید.

https://fa.wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

فرقی نکرد والا

hrnj2.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام فایل های وردپرس رو یک بار دیگر اپلود کنید فقط فایل های اصلی رو 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط arjmand
      سلام دوستان وقت بخیر
      من هاستم رو از هاست لینوکس به هاست وردپرس تغییر دادم
      است قبلی من از فقط از نسخه 5.6 PHP پشتیبانی میکرد
      در هاست جدید نسخه 7.2 PHP موجود هست اما وقتی ورژن PHP هاست رو روی 7.2 قرار میدم سایت ارور "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند" رو نمایش میده
      با پشتیبان هاستم صحبت کردم گفت برای اینکه بتونی از نسخه 7.2 استفاده کنی باید تمام پلاگین هات و قالبت بروز بشن
      من پلاگین ها رو زدم بروزرسانی اما بعضی هاشون ارور دادن و بروز نشدن ارور  قرمز رنگ "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند"
      بعد از بروز رسانی پلاگین ها دیگ بخش پیشخوان سایت بالا نمیاد و همون ارور رو میده .اما خود سایت بالا میاد و لود میشه 
      نسخه PHP رو که روی 7.2 قرار میدم دیگ سایت هم مثل پیشخوان ارور میده و بالا نمیاد
      الان نسخه PHP هاست بر روی 5.6 هست و سایت بالا میاد ولی بخش پیشخوان همچنان ارور میده
      ایمیلی هم برام ارسال نمیشه برای رفع مشکل.
      کسی هست بتونه راهنمایی کنه جهت رفع مشکل !!!؟
      با تشکر.
    • توسط mehdinjm
      سلام. من یک سایت وردپرسی دارم به آدرس site1.com که بالای تمام صفحاتش ورود و عضویت داره. و اگر کسی در سایت لاگین شد، بالای تمام صفحات به جای ورود و عضویت می نویسه "حساب کاربری"
      حالا من میخوام امکان ورود و عضویت در سایت site1.com رو غیر فعال کنم و اطلاعات کاربران از سایت دومی که دارم به آدرس site2.com فراخوانی شود.
      یعنی این موارد اتفاق بیفتد:
      اگر کسی در سایت site1.com لاگین شد، در واقع در site2.com لاگین شده باشد.
      اگر کسی در سایت site1.com ثبت نام کرد، در واقع در site2.com ثبت نام کرده باشد.
      اگر کسی در سایت site2.com لاگین شد، در بالای تمام صفحات site1.com به جای ورود و عضویت، نوشته بشود "حساب کاربری"
      و با کلیک بر حساب کاربری، به حساب کاربری site2.com راهنمایی شود.
      توجه داشته باشید که سایت site1.com اصلا نباید امکان ورود و عضویت داشته باشد و فقط یک سایت وبلاگی ساده است که اصلا نیازی نیست کسی در آن ثبت نام کند. چون حتی قابلیت کامنت گذاشتن هم ندارد. اما سایت site2.com فروشگاهی است و باید حساب کاربری و ورود و عضویت داشته باشد. در واقع من میخواهم فیلد ورود و عضویت که در بالای صفحه سایت site1.com تمام اطلاعاتش از سایت site2.com فراخوانی شود.
      ببخشید طولانی شد.
    • توسط wp7
      سلام
      از افزونه جلالی استفاده میکنم خواستم ببینم جای گزین آپدیت شده ای داره یا نه؟
      چرا خود این افزونه به روز نمیشه؟
      اگه جای گزین مناسبی هست لطفا معرفی کنید اگه نیست هم راهنمایی کنید چرا قالب من وابسته به این هست و بدون اون خراب میشه؟
      https://upahang.com/
    • توسط sajadszm
      سلام وخسته نباشید خدمت دوستان؛
      من وقتی افزونه ی راکت رو فعال میکنم متاسفانه یکسری از تصاویر صفحه ی اصلی سایتم در نسخه ی موبایل باز نمیشن و با غیر فعال کردن این افزونه مشکل حل میشه.تصویر و لینک مشکل هم ضمیمه شد البته الان راکت رو غیر فعال کردم.
      پیشاپیش ممنون از دوستان.