mohammadberoz

راهنمایی در خرید قالب
درخواست راهنمایی در خرید قالب

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید من سایت مجله خبری دارم اینم ادرسش http://takbroz.com/

میخوام یه قالب خوب براش تهیه کنم دو تا قالب تو فروشگاه راستچین مدنظر دارم

قالب جنه

https://www.rtl-theme.com/پوسته-وردپرس-jannah/

قالب نیوز فورست

https://www.rtl-theme.com/قالب-وردپرس-مجله-خبری-نیوز-فورست-newsforest/

کدومش بهتره از نظر سئو امکانات امنیت ایندکس استاندارد بودن

لطفا راهنمایی کنید ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، mohammadberoz گفته است :

لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام

دوست من ، مهمتر از قالبی که میخواید بخرید ، پشتیبانی اون هست. واقعا تعجب میکنم از دوستانی که هنوز این مارکت ها رو نشناختن. دیگه وقتشه بنظر من ، اینارو باید تحریم کرد. 1- افتضاح پشتیبانی 2- افتضاح فارسی سازی 3- افتضاح ترجمه 4- افتضاح اطلاعات در مورد جزییات پوسته ، جاسازی لینک خودشون در فایل ها برای بک لینک از شما 

علاوه بر این ، اینا هیچ حقی برای فروش قالبی که شرکت دیگه ای طراحی کرده ندارن ، شما در دزدی این دوستان شریک نشید.

من کاری ندارم که کدوم قالب خوبه یا بد !!! بد اینه که شما قالب رو از  این مارکت ها خریداری کنید. 

من فقط وظیفه ی خودم دونستم اینارو برای شما گوشزد کنم چون با این افتضاح فارسی سازی، قطعا به پشتیبانی نیازخواهید داشت و پشیمون خواهید شد از خریدتون

ویرایش شده در توسط logomaster
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط aranikala
      سلام ما یه سایت فروشگاهی داریم .متاسفانه طراح از قالب سنگینی استفاده کرده که تو جی تی متریکس خیلی خطا داره . ممنون میشم بررسی کنید و راهکار ارایه بدین. 
      خطاهایی که در حال حاضر روی سایت هسش :
      1- فایلهای جاوا و  css زیادی داره این قالب 
      2- خطای ssl
      و ...
      فروشگاه اینترنتی آرانیک کالا
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      موقعیت سایدبار سایت من هم صفحه محصول و صفحه نوشته ها سمت چپ می باشد میخوام موقیعت سایدبار هر دو سمت راست باشد؟؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر: