رفتن به مطلب

پیوند یکتای من

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من الان تو یکی از سایت هام از پیوند یکتای این شکلی استفاده می کنم

site.ir/id/adrese-english

به نظرتون مثل پایین کنم بهتر نیست ؟ من به طبق مطالعاتم مثل شکل بالا کردم که ای دی رو زدم تا سرعت بارگذاری بره بالا و فشار به سرور کم بشه

site.ir/adrese-english

یعنی اعداد آی دی رو بردارم

در ضمن حدود 100 تا هم مطلب زده شده

لینک به ارسال

آی دی رو باید بزاری ، تا توی مسیر یابی سریع تر عمل کنه سایتت

لینک به ارسال

مشکل نیست که ... ! دل بخواهی هست می تونی اصلا آی دی نزاری . گذاشتنش پیشنهاد میشه.

لینک به ارسال

منم پیشنهاد میکنم که آِ دی گزاشته بشه.حداقل یک تفاوتی باید توی برگه و مطلب باید باشه دیگه درسته؟

لینک به ارسال

سلام

شما فرض رو بر این بذارین که هیچ فرقی نمیکنه و بدلخواه خودتون انتخاب کنین.

لینک به ارسال

از من به شما نصیحت =

یه سری به سایت های بزرگ و با سئو بالا بزنید. می بینید که id برای پست ها نذاشتن.

بهتره عدد توی پیوند یکتا و url نباشه چون عدد از نظر گوگل هرز ( اسپم ) هست .

این مورد رو خودم شخصا تجربه کردم :

دومین هایی که دارای عدد یا علامت هایی مثل "-" هستند در ابتدا الکسای بسیار ضعیفی دارند

اما دومین هایی که از حروف ساخته شده اند از ابتدا الکسای قوی دارند.

لینک به ارسال
بهتره عدد توی پیوند یکتا و url نباشه چون عدد از نظر گوگل هرز ( اسپم ) هست .

به هیچ عنوان درست نیست این حرف. خیلی از سایتهای بزرگ و کوچک دنیا دارن از سال و ماه و حتی روز تو پیوند یکتا استفاده می‌کنن.

لینک به ارسال

به نظر من از mysite.ir/posttitle.html استفاده کنید .

طبق تجربه ای که دارم .html پایانی تاثیری خوبی روی ایندکس شدن داره اما دلیلش رو نمیدونم .

اینارو که میگم فقط تجربه است

لینک به ارسال

به نظر من از mysite.ir/posttitle.html استفاده کنید .

طبق تجربه ای که دارم .html پایانی تاثیری خوبی روی ایندکس شدن داره اما دلیلش رو نمیدونم .

گوگل راحت می تونه تشخیص بده نوع صفحه شما رو پس استفاده از پسوند اچ تی ام ال بی معنی و بی خود هست و باعث افزایش حجم سورس سایت می شه

لینک به ارسال

به هیچ عنوان درست نیست این حرف. خیلی از سایتهای بزرگ و کوچک دنیا دارن از سال و ماه و حتی روز تو پیوند یکتا استفاده می‌کنن.

سلام

خب گفتید که سایت های بزرگ پیوند یکتاشون دارای عدد هست.

حالا من چند تا سوال از شما می پرسم :

1- ایا این سایت ها بعد از این که گوگل الگوریتم جدید داده باز هم عوضش نکردن؟

2- اصلا یادشون هست باید عوض کنن؟

3- شما این مسئله رو تجربه کردید؟

این رو هم بگم :

توی یه سی دی سئو که توش مصاحبه ای با مدیر ارشد اسپم گوگل شده بود، این موضوع بیان شد و مدیر ارشد همون جوابی رو که من دادم داد.

حتما اگه تونستم این سی دی رو آپ لود می کنم تا ببینید.

لینک به ارسال

منم با گذاشتن آی‌دی و .html مخالفم.

تنها به یک دلیل: مطالب تکراری!

وقتی آی‌دی قرار می دید توجه کردین که پست بدون slag و فقط با آیدی هم میاد؟! مثلا http://domain.com/512/test-title'>http://domain.com/512/test-title با آدرس http://domain.com/512 هم میاد که مایه آبروریزی هست :دی

همچنین http://domain.com/test-title.html که میزنید توی مرورگرهای پیشرفته آدرستون به این شکل می شه:

http://domain.com/test-title.html/

که یعنی کشک!

همون ساده بهتره :)

لینک به ارسال

حالا من چند تا سوال از شما می پرسم :

1- ایا این سایت ها بعد از این که گوگل الگوریتم جدید داده باز هم عوضش نکردن؟

2- اصلا یادشون هست باید عوض کنن؟

3- شما این مسئله رو تجربه کردید؟

داداش من این نظریه کاملا اشتباه هست که عدد اسپم هست...

جواب سوال شما:

1- نه عوض نکردن

2- نه چون مهم نمیدونن

3- اره خود من تجربه کردم.وردپرسی بلاگ بعد از الگروتیم جدید به وجود اومد.پیوند یکتاش هم عدد داره.پیج رنکش هم بالا رفت...

--------

حالا من یک سوال میپرسم:

آیا تا الان هیچ یک از وبلاگ های بلاگفا و... پیشرفتی نداشتند؟ اونا که کاملا عدد هستند پیوند های یکتاش که...

ویرایش شده توسط مرتضی نظری
لینک به ارسال

داداش من این نظریه کاملا اشتباه هست که عدد اسپم هست...

جواب سوال شما:

1- نه عوض نکردن

2- نه چون مهم نمیدونن

3- اره خود من تجربه کردم.وردپرسی بلاگ بعد از الگروتیم جدید به وجود اومد.پیوند یکتاش هم عدد داره.پیج رنکش هم بالا رفت...

--------

حالا من یک سوال میپرسم:

آیا تا الان هیچ یک از وبلاگ های بلاگفا و... پیشرفتی نداشتند؟ اونا که کاملا عدد هستند پیوند های یکتاش که...

جواب سوال شما :

1- اون سری از وبلاگ ها می تونستن از این بیشتر پیشرفت کنن. ( بلاگ فا باید تعیین پیوند یکتا رو به عهده ی خود صاحب وبلاگ میزاشت. )

در ضمن گفتید تجربه کردید اما باز هم میگم : می تونستید از این بیشتر پیشرفت کنید.

2- بله دیگه مدیر ارشد اسپم گوگل دروغ میگه، علی نورهانی که از سئو کار های حرفه ای هستند دروغ میگن و بعد اقای

مرتضی نظری

پیدا می شه و میگه من راست میگم ( بی احترامی نشه ها! )

لینک به ارسال

جواب سوال شما :

1- اون سری از وبلاگ ها می تونستن از این بیشتر پیشرفت کنن. ( بلاگ فا باید تعیین پیوند یکتا رو به عهده ی خود صاحب وبلاگ میزاشت. )

در ضمن گفتید تجربه کردید اما باز هم میگم : می تونستید از این بیشتر پیشرفت کنید.

2- بله دیگه مدیر ارشد اسپم گوگل دروغ میگه، علی نورهانی که از سئو کار های حرفه ای هستند دروغ میگن و بعد اقای

مرتضی نظری

پیدا می شه و میگه من راست میگم ( بی احترامی نشه ها! )

مهدی جان،من نگفتم اونا دروغ گفتن... من گفتم اسپم نیست... اینو میدونم که عدد توی پیوند یکتا برای گوگل بی فایده هست اما اسپم نیست... خودتون که معنی اسپم رو میدونید که یعنی چی؟! اسپم همون چرت و پرت خودمون هست ;) و این یعنی چون داخل پیوند یکتای مطالب من عدد هست من دارم چرت و پرت مینویسم؟(البته خودمو برای مثال گفتم منظورم به همه ی کسانی هست که این شکلی هست پیوند یکتاشون...)اصلا غیر منطقی هست که بگیم پیوند یکتا باعث اسپم شناخته شدن یک مطلب میشه... نکته ای که وجود داره اینه که برای روبوت های موتور ها چیزی که ما میبینیم ثبت نمیشه بلکه سورسش ثبت میشه،اینو که قبول دارین؟

پس بنابر این تمامی مطالبی که پیوند یکتا هایی که توشون فارسی هست هم اسپم شناخته میشه چون برای مثال پیوند یکتای همین تایپیک به این شکل هست:

http://forum.wp-parsi.com/topic/444-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF-%DB%8C%DA%A9%D8%AA%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86/

به نظرتون چه مقدارش عدد توش هست؟چقدر توش کاراکتر های مخصوص هست؟در ضمن کاملا هم شبیه اسپم هست...

پس بنا بر این نمیشه گفت که پیوند یکتا زیاد تاثیر داره...

اینکه میگید میتونستم بهتر پیشرفت کنم،رو کاملا قبول دارم،این پیشرفت کم باعث کم کاری من بود نه پیوند یکتای من..

لینک به ارسال

درسته که Post Name بهترین پیوند یکتا هست اما دلیل بر خطرناک بودن انواع دیگه نیست. مت مولنوگ و مجله‌ی Smashing WordPress از پیوند یکتایی استفاده می‌کنن که توش عدد هست.

محتوا و بک‌لینک مطلب ارزش بسیار زیادتری نسبت Permalink داره.

http://ma.tt/2012/04/password-coalition/

http://wp.smashingmagazine.com/2012/05/17/customize-wordpress-admin-easily/

لینک به ارسال

واقعا من هم نميدونم اين مسئله‌ي پيوند يكتا ، انقدر‌ها كه در موردش بحث و جدل هستش مهم نيست ،

من به شخصه سايتي ديدم با پيوند يكتاي كاملا دايناميك و پويا كه گوگل ضدشون هست بهترين رنك و رتبه رو گرفته بود ( به دلايل مسائل ديگه كه مهمتره ) ، در همين راستا سايتي بود با پيوند يكتايي استاتيك و سئو شده كه اصلا در برابره اون سايته چيزي نبود ..

در مورد اين هم كه عدد توي پيوند يكتا اسپم هستش ، اصلا قبول ندارم و به نظرم هيچ وقت چنين اتفاقي نمي‌افته ( عقلاني فكر كنيد )

منبع حرفم هم فقط تجربه هستش ، چون آقا محسن عزيز مدارك رو رو كرد ;)

خواستيد تجربم رو هم نشونتون ميدم "سايتي كه با پيوند يكتايي كه عدد داشت و فقط 2 ماه فعاليت داشت ، طبق آخرين الگوريتم گوگل و آخرين آپديتش رنك 4 رو گرفت ^_^ "

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

واقعا من هم نميدونم اين مسئله‌ي پيوند يكتا ، انقدر‌ها كه در موردش بحث و جدل هستش مهم نيست ،

من به شخصه سايتي ديدم با پيوند يكتاي كاملا دايناميك و پويا كه گوگل ضدشون هست بهترين رنك و رتبه رو گرفته بود ( به دلايل مسائل ديگه كه مهمتره ) ، در همين راستا سايتي بود با پيوند يكتايي استاتيك و سئو شده كه اصلا در برابره اون سايته چيزي نبود ..

در مورد اين هم كه عدد توي پيوند يكتا اسپم هستش ، اصلا قبول ندارم و به نظرم هيچ وقت چنين اتفاقي نمي‌افته ( عقلاني فكر كنيد )

منبع حرفم هم فقط تجربه هستش ، چون آقا محسن عزيز مدارك رو رو كرد ;)

خواستيد تجربم رو هم نشونتون ميدم "سايتي كه با پيوند يكتايي كه عدد داشت و فقط 2 ماه فعاليت داشت ، طبق آخرين الگوريتم گوگل و آخرين آپديتش رنك 4 رو گرفت ^_^ "

موفق باشيد ../.

منم حرف شما رو قبول دارم چون دیگه گذشت اون زمونا که گوگل نمی تونست لینک های داینامیک رو مرور کنه اما الان دیگه همه سایتا داینامیکن

اما خوب وقتی راه حل بهتر و تمیزتر و بنظر بعضیا و شاید فنی از نظر سئو بهتر هست چرا این کار رو انجام ندیم ؟ از ما که چیزی کم نمی شه

لینک به ارسال

اما خوب وقتی راه حل بهتر و تمیزتر و بنظر بعضیا و شاید فنی از نظر سئو بهتر هست چرا این کار رو انجام ندیم ؟

من هم نگفتم كه به پيوند يكتا اهميت نديد و اصلا بهش توجه نكنيد ، مسلما بايد از بهترين نوع اون استفاده كرد ، ولي مسئله اينه الان رقابت اصلا سرِ پيوند يكتا نيستش و حتي شايد 1% هم توي رقابت‌ها تاثير نداشته باشه ، مسائل خيلي مهمتر ديگه‌اي توي بحث سئو وجود داره كه پيوند يكتا اصلا به حساب نمياد ..

پيوند يكتا يك چيزه مشخص هست كه همه ميتونن خوب و بد اون رو تشخيص بدند و كاملا واضح هستش كه 1 بار هم انتخاب ميشه و تمام ..

نياز به اين همه بحث و اينكه كدوم برتره و اسپمه و ... در موردش نيست ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

اتفاقا من توی یک کتابی که در مورد سئو و موتورهای جستجو بود خوندم که سعی کنید صفحاتتون به این شکل mysite.ir/posttitle.html "نباشه" !

و سعی کنید به این صورت باشه! mysite.ir/posttitle چون گوگل بهتر باهاش راه میاد

لینک به ارسال

این بحث خیلی پیچیده شد...

بهتره که این موضوع توی انجمن گوگل مطرح بشه...

اون جا حداقل هر کسی نمی گه من تجربه دارم و طبق قوانین گوگل نتیجه رو اعلام می کنه.

من خودم اگه شد این موضوع رو پیگیری می کنم و نتایج رو اعلام می کنم. ( کسی هم اگه پیش دستی کرد بهتره ... )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...