رفتن به مطلب
lita

آپدیت وردپرس به 4.8 و ناپدید شدن افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر

وردپرس به صورت اتومات به نسخه 4.8 آپدیت کردم و همزمان کلیه افزونه ها آپدیت شدن .بعد دیدم قالب و افزونه ها شناسایی نمیشن و از خود پنل وردپرس هم نمیتونم استفاده کنم .

نسخه قبلی وردپرس ریختم و بک آپ قبلی رو ریستور کردم بعد به صورت دستی وردپرس آپدیت کردم و مشکل قالب و تنظیمات پنل اصلی وردپرس حل شد اما هنوز افزونه ها رو نمیشناسه وتنظیمات کاملا بهم ریخته. حالا هم هر افزونه ای نصب میکنم میگه فایل این افزونه موجوده و باز هم صفحه سفیده.

لطفا دوستان راهنمایی کنن

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام.بعد از آپدیت وردپرس یا افزونه ها،به علت تداخل همچین مشکلی به وجود میاد.اسم پوشه wp-content را تغییر بدید تا صفحه از حالت سفید خارج بشه.بعد تک تک پلاگین ها را غیر فعال کنید تا متوجه بشید مشکل از کدوم پلاگینه.البته ممکنه مشکل از قالب باشه ،قالب را در حالت پیش فرض قرار بدید تا متوجه بشید مشکل دقیقا از پلاگین است یا قالب.

لینک به ارسال

Rezanejad ممنون از پاسخگوییتون .پوشه wp-admin , wp-content از نسخه قبلی وردپرس کپی کردم پنل وردپرس و پوسته نمایش داد و مشکل افزونه ها هم با  permission  777   برطرف شد .

ولی بعد از لاگین کردن پیام به روز رسانی به نسخه 4.8 وردپرس ظاهر شد تغییری ندادم و با لاگین بعدی کلا صفحه سفید شد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط armin1387
      سلام. 
      افزونه ای موجود نیست که مانند ویدئو کنفرانس باشه که شرکت کننده ها تصویر ارائه دهنده رو بینن .
    • توسط ehsanasgari
      میخواهم یک بخش توی سایت قراربدهم به نام فروش عمده که همان جنس های بخش فروشگاهی باشد ولی فرقش این که قیمت به صورت عمده باشد وفقط افرادی که اجازه دسترسی دارند اقدام به خرید کنند
      اگه برای راهمای هزینه ای خواستی یا سوالات بیشتری داشتید شماره تلگرام
    • توسط tavakolinezhad
      سلام وقت بخیر
      ما برای حساب کاربری یک افزونه داریم که قابلیت اضافه کردن منو را داره
      میخوایم یه منو اضافه کنیم که برای کاربران خاص لینک دانلود بفرستیم 
      کاربران یه فرمی پر میکنن حالا برای اینکه ما اطلاعات به کاربران برسونیم میخوایم این کار انجام بدیم
      پیشنهاد دوستان چیه؟
    • توسط boyzan
      با سلام کسی هست کمک کنه یک کد بنویسم که وقتی به کاربران سایتم یک متن خصوصی میفرستم در قسمتی که باید روشش کلیک کنه یک پیغام مثل شما یک فایل خصوصی دارید نمایش بده.
      از افزونه التیمیت برای قسمتی که ناحیه کاربری هست و کاربر پیام های خصوصی شو میبینه استفاده کردم و از ضمیمه Private Content برای ارسال پیام ها یا فایل های خصوصی استفاده کردم که اینم وابسه به افزونه التیمت ممبر ورد پرس هست .
    • توسط majidleon
      سلام دوستان عزیز کسی هست افزونه wpematico pro رو داشته باشه برای فروش..
      اگر هست ممنون میشم اعلامبفرمایید.
  • اضافه کردن...