رفتن به مطلب

آپدیت وردپرس به 4.8 و ناپدید شدن افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر

وردپرس به صورت اتومات به نسخه 4.8 آپدیت کردم و همزمان کلیه افزونه ها آپدیت شدن .بعد دیدم قالب و افزونه ها شناسایی نمیشن و از خود پنل وردپرس هم نمیتونم استفاده کنم .

نسخه قبلی وردپرس ریختم و بک آپ قبلی رو ریستور کردم بعد به صورت دستی وردپرس آپدیت کردم و مشکل قالب و تنظیمات پنل اصلی وردپرس حل شد اما هنوز افزونه ها رو نمیشناسه وتنظیمات کاملا بهم ریخته. حالا هم هر افزونه ای نصب میکنم میگه فایل این افزونه موجوده و باز هم صفحه سفیده.

لطفا دوستان راهنمایی کنن

ممنون

لینک به ارسال

سلام.بعد از آپدیت وردپرس یا افزونه ها،به علت تداخل همچین مشکلی به وجود میاد.اسم پوشه wp-content را تغییر بدید تا صفحه از حالت سفید خارج بشه.بعد تک تک پلاگین ها را غیر فعال کنید تا متوجه بشید مشکل از کدوم پلاگینه.البته ممکنه مشکل از قالب باشه ،قالب را در حالت پیش فرض قرار بدید تا متوجه بشید مشکل دقیقا از پلاگین است یا قالب.

لینک به ارسال

Rezanejad ممنون از پاسخگوییتون .پوشه wp-admin , wp-content از نسخه قبلی وردپرس کپی کردم پنل وردپرس و پوسته نمایش داد و مشکل افزونه ها هم با  permission  777   برطرف شد .

ولی بعد از لاگین کردن پیام به روز رسانی به نسخه 4.8 وردپرس ظاهر شد تغییری ندادم و با لاگین بعدی کلا صفحه سفید شد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...