رفتن به مطلب

مشکل در فارسی شدن اعداد در متن افزونه تولتیپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام و آرزوی قبول طاعات و عبادات و تشکر از تیم وردپرس فارسی از بابت تلاش های ارزشمند و خصوصا افزونه فارسی ساز بنده در سه مورد از سایت های وردپرسی خود از این افزونه عالی و کارآمد استفاده می کنم اما الان به یه مشکلی برخوردم که علیرغم تلاش زیاد نتونستم حل کنم این بود که بالاجبار خواستم از خود تیم وردپرس فارسی کمک بگیرم

بنده برای نمایش منبع نوشته هایی که توی سایت دارم از افزونه تولتیپ استفاده می کنم که این لینکش هست https://wordpress.org/plugins/simple-tooltips/  که شورتکد این افزونه رو درون ویرایشگر وارد می کنم و متن مورد نظر رو توش قرار می دم یه نمونه از صفحه ای که توش استفاده کردم http://www.vadiossalam.ir/بُخل/ همانطور که می بینید اگه متن درون تولتیب دارای اعداد باشه به فارسی نمایش می ده اما امروز همین کار رو می خواستم در مورد یه سایت دیگه انجام بدم که متاسفانه برای اون اعداد درون متن داخل تولتیپ رو فارسی نمایش نمی ده افرونه های رو غیر فعال هم کردم که شاید تداخلی باشه باز درست نشد لطفا راهنمایی بفرمایید این لینک صفحه ای هست که عدد متن درون تولتیب فارسی نمایش داده نمی شه  http://golestanekeshmiri.ir/kashkolemahdaviyat/مفهوم-انتظار/

هر دو سایت تو یه هاست میزبانی می شن.

لینک به ارسال

سلام

تنظیمات افزونه رو باز کنید. تب دوم برای تنظیم اعداد فارسی هست. همه مواردش رو تیک بزنید و مجدد چک کنید.

لینک به ارسال

با سلام و احترام بنده این کار رو انجام دادم ولی درست کار نمی کنه داداش امروز سر این قضیه این قدر ور رفتم که واقعا خسته شدم به دادم برس قربانت 

Capture5.PNG

لینک به ارسال

با سلام و احترام بنده از دیروز درگیر این موضوع هستم ولی متاسفانه کاری از پیش نبردم جالب این هست که بنده دو تا سایت رو ساب فولدر یه سایت دیگه دارم که برای یکی اعداد توی تولتیب فارسی نمایش داده می شه اما برای یکی اعداد انگلیسی هست با این که تمام موارد در افزونه فارسی ساز تیک خورده و فعال هستند دوستان لطفا اگه کسی بلده راهنمایی بکنه 

لینک به ارسال

سلام و درود

نقل قول

با سلام و احترام بنده از دیروز درگیر این موضوع هستم ولی متاسفانه کاری از پیش نبردم جالب این هست که بنده دو تا سایت رو ساب فولدر یه سایت دیگه دارم که برای یکی اعداد توی تولتیب فارسی نمایش داده می شه اما برای یکی اعداد انگلیسی هست با این که تمام موارد در افزونه فارسی ساز تیک خورده و فعال هستند دوستان لطفا اگه کسی بلده راهنمایی بکنه 

افزونه پارسی دیت فقط در موراد زیر که درون افزونه هست اعداد رو فارسی میکنه.

Capture5.PNG

حالا باید دید متن تولتیپ جز متن نوشته محسوب میشه که اعدادش فارسی بشه یا خیر.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال

با سلام و احترام با توجه به اینکه بنده این مشکل رو با آقای مرتضی گرانسایه نیز در میان گذاشتم، ایشان فرمودند که قراره افزونه به روز بشه و امروز بنده نسخه به روز شده رو نصب کردم که باز مشکل بنده حل نشد 

یه بار مختصر توضیح می دم که بنده روی ساب فولدی دو تا سایت دارم کار می کنم و تو هر دو از افزونه پارسی ساز و نیز افزونه توتیپ استفاده می کنم که اعداد داخل تولتیپ ها فارسی نمایش داده نمیشه ولی بنده وقتی افزونه ورد پرس فارسی رو فعال می کنم مشکل حل می شه در صورتی که تنها با فعال بودن بسته فارسی ساز حل نمی شه بنابرین یا مجبورم هر دو رو فعال کنم یا دیگه بسته فارسی ساز رو کل حذف کنم و با وردپرس فارسی کار کنم این لینک صفحه ای هست که تولتیپ کار کردم و اعداد به فارسی نمایش داده نمی شن در صورتی که اکه افزونه وردپرس فارسی رو فعال کنم درست می شه 

http://golestanekeshmiri.ir/kashkolemahdaviyat/مفهوم-انتظار/

لینک به ارسال

سلام و درود

آسون ترین راه اینه که برای متن تولتیپ از فونتی استفاده کنید که به طور کلی اعداد رو فارسی نشون میده. راه سخت هم اینه که کدهای افزونه رو بررسی کنید و تبدیل تمام اعداد به فارسی رو بهش اضافه کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و احترام مجدد جناب آقای گرانسایه بنده پس از اپدیت افزونه به نسخه جدید باز مشکلم در این خصوص حل نشد اگر براتون مقدور هست طبق فرمایش جناب عالی این مطلب رو دوباره مطرح می کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

میتونید فایلی که اون تولتیپ داخلش هست رو. برای بنده ارسال کنید؟

فقط همون تک فایل.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...