رفتن به مطلب

قوانین فیلترینگ

پست های پیشنهاد شده

این لینک را دریابید:

مسدودسازی «صفحه» به جای فیلترینگ «رسانه»

ثبت نام VPN قانونی آغاز شد

(اثبات حرف های گفته شده توسط من)

ویرایش شده توسط Pouya
لینک به ارسال

البته بحث من به طور کامل مربوط به مشکلات دوستان نیست ولی خالی از لطف نیست ،

چند وقت پیش توی سایت نارنجی یه مقاله نوشته بودند در مورد افرادی که از طریف اینترنت میلیاردر شدند و خلاصه افراد موفقی شدند ، ولی هر جور حساب کردم دیدیم این اتفاق توی ایران نمی تونه بیوفته ، والا !

با حرفت کاملا موافقم

من اوضام داشت خوب می شد اما لعنت به هرچی عاملشه

لینک به ارسال

دیگه اعصابم بهم ریخته

ای کاش می شد تو ایران از اینا شکایت کرد

حیف که با شکایت تنها خودم مجرم شناخته می شم !!!

با اینکه جرم اصلی رو فیلترینگ در حق من کرد

ازشون نمی گذرم

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

دوستان یه سوال!!!! آیا قرار دادن فیلمهای سینمایی ایرانی برای دانلود هم مثل آهنگ جرمه و ف/ی/ل/ت/ر میکنن؟

لینک به ارسال

دوستان یه سوال!!!! آیا قرار دادن فیلمهای سینمایی ایرانی برای دانلود هم مثل آهنگ جرمه و ف/ی/ل/ت/ر میکنن؟

اگر فیلم ایرانی باشه یعنی مجوز داشته باشه مشکلی نباید پیش بیاد

لینک به ارسال

این ایمیل ها رو نرم افزار می فرسته وقتی چیزی مشکل داره و اعلام می شه از اونجایی که نمی شه با نرم افزار چونه زد باید مطلب حذف بشه و یک ایمیل به همون آدرس ریپلی بشه ایتن ایمیل اکتیو کننده نرم افزار دومه که چک می کنه آدرس به 404 می خوره یا نه و اگر نخورد ایمیل تکرار می شه یا به ستاد برای مسدود کردن مخابره می شه

لینک به ارسال

اگر فیلم ایرانی باشه یعنی مجوز داشته باشه مشکلی نباید پیش بیاد

ولی آدم قانون کپی رایت رو زیر پا میزاره و این از نظر فیلترینگ مگه جرم نیست؟

نرم افزار دومه که چک می کنه آدرس به 404 می خوره یا نه و اگر نخورد ایمیل تکرار می شه یا به ستاد برای مسدود کردن مخابره می شه

عذر میخوام استاد ایمان... ولی به این شکل نیست چون وقتی واسه من ایمیل میومد من اون صفحه رو حذف نمیکردم و فقط مطلب داخلشو حذف میکردم پس به آدرس 404 نمیخورد

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

ولی آدم قانون کپی رایت رو زیر پا میزاره و این از نظر فیلترینگ مگه جرم نیست؟

نه ما توی ایران هستیم و قانون کپی رایت نداریم. فهرست کامل مصادیق مجرمانه رو بخونید اصلا چیزی از کپی کردن و حق مولف و .... نزده.

لینک به ارسال

اقا سعید من رو حساب حرف شما میخوام یه سایتم دانلود فیلم درست کنم دیگه اگه فیلتر بشه تمام پولی که خرج کردمو ازت میخوام...

لینک به ارسال

اقا سعید من رو حساب حرف شما میخوام یه سایتم دانلود فیلم درست کنم دیگه اگه فیلتر بشه تمام پولی که خرج کردمو ازت میخوام...

اول یک تماس باهاشون بگیرید و شرایط را بگید ببینید چی می گند تا خدایی نکرده یک وقتی هزینه ای که می کنید به هدر نره

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

با حرفت کاملا موافقم

من اوضام داشت خوب می شد اما لعنت به هرچی عاملشه

بچه ها من خودم سایتم یه بار فلفلی شد اونم به علت این بودکه یکی رفته بود گزارش داده بود که .....

فیلم های ایرانی هم گیر خاص خودشون دارن همه یادتون باشه اینجا ایرانه

بچه من خیلی دلم از بعضی چیزا میسوزه مثلا یکی میاد با نمیدونم کدوم پول یه سایت اجتماعی میزنه بعدش نمیدونم با چی فلفلی نمیشه کلا من سر درنمیارم

راجب وی پی چیز هم بگم زیاد دوربر دولtیش نرین

بچه ها سیاsi نکنید

اون کلمه فیلفر همه نذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...