رفتن به مطلب

پیغام ارور Errors in hreflang tags در گوگل وب مستر

benyamin20

پست های پیشنهاد شده

سلام.بنده اخیرا توسط گوگل در گوگل وب مستر پیغام خطایی برام فرستاده که محتواش اینه : 

Errors in hreflang tags 

You’re almost there!

We found the hreflang tags on your site, but a few of them have technical problems. Take a look at our hreflang report to see which of your hreflang tags have issues. Until you fix these tag errors, your website will not benefit from additional language or region targeting.

منظورش رو نمیفهم لطفا اگر میدونید راهنمایی کنید مشکل رو حل کنم ممنون. در ضمن در قسمت International targeting هم که چک میکنم این خطا در زیر هستش که فکر کنم به همین ارور مربوطه : 'fa-ir' - no return tags

آدرس سایت : http://yon.ir/Wsa8F

ویرایش شده توسط benyamin20
لینک به ارسال

سلام و درود

مورد hreflang برای وب سایت های چند زبانه کاربرد دارد و برای وب سایت شما که تک زبانه است همون اتریبیوت lang با مقدار fa-IR که به تگ html اضافه شده کافی هست.

تگ link ای که اتریبیوت hreflang داره رو حذف کنید از فایل header.php ارور رفع میشه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

مورد hreflang برای وب سایت های چند زبانه کاربرد دارد و برای وب سایت شما که تک زبانه است همون اتریبیوت lang با مقدار fa-IR که به تگ html اضافه شده کافی هست.

تگ link ای که اتریبیوت hreflang داره رو حذف کنید از فایل header.php ارور رفع میشه.

موفق باشید

ممنون که راهنمایی کردید در قسمت هدر این کد رو دارم <link rel="alternate" href="<?php if(is_home()){ bloginfo('url'); } else{ echo get_permalink(); } ?>" hreflang="fa-IR" />

منظور شما اینه کل اینو حذف کنم ؟ اونوقت شناسایی زبان سایت بهم نمیریزه ؟

لینک به ارسال

درود مجدد

نقل قول

منظور شما اینه کل اینو حذف کنم ؟

بله کلشو حذف کنید.

نقل قول

اونوقت شناسایی زبان سایت بهم نمیریزه ؟

خیر مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

درود مجدد

بله کلشو حذف کنید.

خیر مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشید

خیلی ممنون حذفش کردم . این ارور رو گوگل تقریبا 2 هفته ای بود که داده بود و خیلی از لینک های سایت بنده ارور میداد برای همین قضیه و ورودی گوگل من خیلی امده پایین یعنی امکانش هست بخاطر این مورد بوده ؟!

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، benyamin20 گفته است :

خیلی ممنون حذفش کردم . این ارور رو گوگل تقریبا 2 هفته ای بود که داده بود و خیلی از لینک های سایت بنده ارور میداد برای همین قضیه و ورودی گوگل من خیلی امده پایین یعنی امکانش هست بخاطر این مورد بوده ؟!

راستش کار گوگل معلوم نیست که دقیقا داره چیکار میکنه.

حالا با حذف این مورد این ارورتون برطرف میشه و انشاالله دوباره به ورودی قبل می رسید.

پاینده باشید

لینک به ارسال

درود مجدد

یه موردی هم که مشاهده کردم متا تگ های سایتتون توی تگ body هست خودتون توی این تگ گذاشتید متا تگ ها رو؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

درود مجدد

یه موردی هم که مشاهده کردم متا تگ های سایتتون توی تگ body هست خودتون توی این تگ گذاشتید متا تگ ها رو؟

نه قالب توسط کسی دیگه طراحی  و کد نویسی شده . برای چی ؟ مشکلی هست ؟

لینک به ارسال

سلام و درود

کد آمارگیر سایتتون که مربوط به سایت clicky هست از فایل header.php منتقلش کنید به فایل footer.php قبل از

</body>

قرارش بدید.

فک کنم مشکلی که گفتم حل بشه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

کد آمارگیر سایتتون که مربوط به سایت clicky هست از فایل header.php منتقلش کنید به فایل footer.php قبل از

</body>

قرارش بدید.

فک کنم مشکلی که گفتم حل بشه.

چه مشکلی وجود داشت ؟ کد رو همونطور که گفتید انتقال دادم.

ممنون که راهنمایی میکنید.

لینک به ارسال

سلام و درود

بدنه سایت از بالا فاصله 22 پیکسلی گرفته بود و همچنین متا تگ ها پریده بود توی تگ body که با این انتقال کد آمارگیر مشکل حل شد.

موفق باشید

لینک به ارسال

یه مورد دیگه که توی قالبتون مشکل هست اینه که شما دو تا متای charset دارید

08_charset.jpg

اونی که با حروف کوچیک نوشته utf-8 رو حذف کنید متاش رو.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

یه مورد دیگه که توی قالبتون مشکل هست اینه که شما دو تا متای charset دارید

08_charset.jpg

اونی که با حروف کوچیک نوشته utf-8 رو حذف کنید متاش رو.

موفق باشید

قالب توسط شرکت با تجربه و حرفه ای طراحی و کدنویسی شده مطمئنید این ها مشکل هستند ؟!

لینک به ارسال

سلام و درود

نقل قول

قالب توسط شرکت با تجربه و حرفه ای طراحی و کدنویسی شده مطمئنید این ها مشکل هستند ؟!

بله میدونم. جناب آقای دانافرد استاد بنده هستند ولی این اشتباهات ریز گاها پیش میاد وگرنه شکی در کیفیت بالای طراحی و کدنویسی وجود نداره.

نقل قول

فقط یک متا UTF-8 در قسمت هدر وجود داره.

اگر دقت کنید با کد زیر:

<meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>">

یکبار متای charset داره ست میشه و اونی که دستی نوشته شده دیگه احتیاجی نیست و میتونید حذفش کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

بله میدونم. جناب آقای دانافرد استاد بنده هستند ولی این اشتباهات ریز گاها پیش میاد وگرنه شکی در کیفیت بالای طراحی و کدنویسی وجود نداره.

اگر دقت کنید با کد زیر:

<meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>">

یکبار متای charset داره ست میشه و اونی که دستی نوشته شده دیگه احتیاجی نیست و میتونید حذفش کنید.

موفق باشید

این مورد رو هم حذف کردم.تشکر که قالب بنده رو مشکلاتشو میگید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...