رفتن به مطلب

مشکل افزونه ی آمار بازدید

پست های پیشنهاد شده

درود. افزونه ی آمار بازدیدی که آقا مصطفی زحمتش رو کشیدن به صورت میلادی هست؟!

ظاهرا ا دیشب ، آمار سال رفته به سال قبل و کلا انگار سال عوض شده ! :دی

لینک به ارسال

براساس تاریخ هسته وردپرس هست. آمار سال رفته به سال بعد یا قبل؟

لینک به ارسال

بله چون تاریخ اصلی وردپرس هم میلادی هست. نکته جالبی بود باید در نسخه آینده این موضوع هم لحاظ بشه.

لینک به ارسال

ممنون ، میشه بگید رفت واس چندین ماه دیگه ؟:دی روی سایت یکی از مشتریان بوده ، شدیدن پیگیر هستند که زودتر این مشکل برطرف بشه ...

لینک به ارسال

سلام، وقت بخیر.

ممنون ، میشه بگید رفت واس چندین ماه دیگه ؟:دی روی سایت یکی از مشتریان بوده ، شدیدن پیگیر هستند که زودتر این مشکل برطرف بشه ...

در حال نوشتن نسخه جدید افزونه هستم.

در این نسخه تمامی مشکلات رفع و امکانات جدیدی به آن اضافه خواهد شد :)

احتمال دارد مثل سال گذشته، آن را در اواخر اسفند به صورت عیدی به کاربران ارائه بدهیم.

لینک به ارسال

سلام اقا مصطفی ، اگه امکان داره اون امار واقعی رو نشون بده ، چون چند وقت پیش من هر بار که رفرش میکردم سایت رو به جای اینکه یکبار به امار اضافه شه ، 5 تا به امار اضافه میشه و همین موضوع باعث تا من از یه پلاگین دیگه استفاده کنم ، خلاصه ما عاشق پلاگین ایرانی هستیم :);)

لینک به ارسال

سلام،

مصطفی اگه از ابزارک هم پشتیبانی بکنه و رو پیج اصلی بیاریم دیگه عالیه

نسخه فعلی اش هم از ابزارک پشتیبانی میکند.

سلام اقا مصطفی ، اگه امکان داره اون امار واقعی رو نشون بده ، چون چند وقت پیش من هر بار که رفرش میکردم سایت رو به جای اینکه یکبار به امار اضافه شه ، 5 تا به امار اضافه میشه و همین موضوع باعث تا من از یه پلاگین دیگه استفاده کنم ، خلاصه ما عاشق پلاگین ایرانی هستیم :);)

در نسخه جدید آمار کاملا واقعی است! :)

مشکل افزایش چندین واحد در شمارش هم برمیگشت به هسته وردپرس که در نسخه جدید این مشکل رفع شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...