mpss

درخواست افزونه حمل و نقل

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

ممنون از راهنماییتون ، من از این افزونه Persian-Woocommerce-Shipping  استفاده کردم اما یک سوال دارم : 

1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 

متاسفانه توضیحی درباره این مساله نیست . لطفا راهنمایی کنید .

و قبل از ارائه این افزونه ، بحث حمل و نقل در وردپرس چطور انجام میشده ؟!!

با تشکر

ویرایش شده در توسط mpi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعید میدونم امکاناتش رو اینقدر ریز کرده باشه. با توجه به توضیحاتی که نوشتن و عکسهای موجود همچین قابلیتی رو درش ندیدم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا نمیدانم چطوری هست مثلا من مشکلی که دارم باهاش این هست که برای تهران 9500 میزنه این قیمت رو افزایش میدی بیشتر نمیشه و یا اگرم میشه میشه 33500 نمیدانم چرا اینطوری هست ...

این سوال دوستمون جالب بود!  "قبل از ارائه این افزونه ، بحث حمل و نقل در وردپرس چطور انجام میشد"

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

بعید میدونم امکاناتش رو اینقدر ریز کرده باشه. با توجه به توضیحاتی که نوشتن و عکسهای موجود همچین قابلیتی رو درش ندیدم.

سلام

پس از چه افزونه ای به غیر از این استفاده کنم ؟ من واقعا تعجب میکنم دوستان وردپرسی از چه افزونه ای برای بحث حمل و نقل استفاده میکنن ؟ 

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود ووکامرس یک افزونه حمل و نقل خوب داره اما فکر میکنم پولیه.

یکسری افزونه برای حمل و نقل هست اما چون داستان حمل و نقل براساس فرمول بندی خاصی هست معمولا یکسری هزینه ها رو روی کار بصورت کلی میارن که همه رو پوشش میده. البته در ووکامرس. بیشتر سایتهایی که دیدم این کار رو انجام میدن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alikianinejad
      سلام 
      من در هنگام انتخاب عکس برای محصول با ارور زیر مواجه میشم. تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی اشکال هنوز باقی هست 

media-models.min.js?ver=5.4.1:2 Uncaught TypeError: _.contains is not a function
    • توسط oMid
      سلام اساتید گرامی وقتتون بخیر.من وقتی می خوام از api ورژن 3 ووکامرس استفاده کنم با اینکه کلیدهای امنیتی که ساخته شده درست هستند در اپلیکیشن و مرورگر با  ارور 401 مواجه میشم
      "code":"woocommerce_rest_cannot_view" در صورتی که داخل postman وقتی authorization رو روی oauth 1.0 میزارم خروجی به درستی عمل میکنه.قدمی رو از جا انداختم؟
      آیا نیازه که اپ به آدرس wc-auth/v1/authorize درخواستی بده؟
      ممنون

• توسط lidaaa
      سلام. در آدرس URL برخی از مطالب من ، دو تا // بعد از دسته بندی (category) ایجاد میشه و نمیدونم دلیلش چی هست. این مشکل رو فقط در دو دسته بندی از مطالب سایت (تکنولوژی و ترفند) دارم. بقیه مطالبم URL صحیح هست. تو سرچ کنسول، گوگل به عنوان exclude اینها را شناسایی کرده و گفته آدرسی که شما تعیین کردید رو ایندکس نمیکنم، خودم آدرس با یک (/) رو ایندکس میکنم. این مشکل، زمان خزیدن ربات ها در سایت رو بیشتر میکنه.
      خیلی سرچ کردم اما متاسفانه در فروم های ایرانی و خارجی، راه حلی براش پیدا نکردم. آیا می تونید راهنماییم کنید؟ برای مثال، آدرس ها به صورت زیر نشان داده میشن
      www.example//technology/samsung/galaxy
    • توسط Yousef_kh94
      سلام
      من تعدادی محصول دارم که نمیخوام داخل قسمت پرفروش ها و یا ... فروشگاه ووکامرس نمایش پیدا کنند
      راهی هست ؟
    • توسط aliresadeghi
      سلام من میخوام سایتم رو برای گوشی همگام سازی کنم ولی هرکاری که میکنم نمیتونم  تاحالا از افزون های زیادی مثل AMP استفاده کردم ولی فایده نداشته چکار کنم . اصلا خودتون باگوشی وارد سایت بشید متوجه میشید.    
        لینک سایت        shelbin.shop