رفتن به مطلب

راهنمایی

webdesigner

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من بتازگی با وردپرس آشنا شدم ، میخام بدونم وقتی طراحی یک سایت با وردپرس تموم شد و برای ایجاد یک محیط جدید در وردپرس باید چیکار کرد؟

لطفا منو راهنمایی کنید ، ممنونم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، amirali.bk گفته است :

سلام . 

خوش آمدید به انجمن !

منظورتون از محیط جدیدی چیه متوجه نشدم ؟

ممنونم

منظورم اینه که برای طراحی سایت بعدی که میخام با وردپرس انجام بدم چطوری میشه دیگه هیچ برگه و ... که مربوط به سایت قبلی بود رو در پیشخوان جدید نبینم و سایت قبل که با برون ریزی ازش backup گرفتم رو فعلا کنار بزارم؟

لینک به ارسال

سلام. میتونید یه دیتابیس جدید بسازید و فایل کانفیگ رو هم ویرایش کنید. با این کار وردپرس فکر می کنه که نصب نیست و شما رو به صفحه نصب منتقل میکنه.

البته تصاویری که به کار بردین هنوز هستن. ، در صورتی که نمی خواید باشن اما بهشون نیاز دارید چاره ای نیست جز اینکه وردپرس رو کامل بکاپ بگیرید و یک وردپرس جدید بریزید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. میتونید یه دیتابیس جدید بسازید و فایل کانفیگ رو هم ویرایش کنید. با این کار وردپرس فکر می کنه که نصب نیست و شما رو به صفحه نصب منتقل میکنه.

البته تصاویری که به کار بردین هنوز هستن. ، در صورتی که نمی خواید باشن اما بهشون نیاز دارید چاره ای نیست جز اینکه وردپرس رو کامل بکاپ بگیرید و یک وردپرس جدید بریزید.

ممنون از راهنماییتون

وردپرس رو تو پوشه htdoc کپی کردم و فایل کانفیگ رو هم ویرایش کردم ولی وقتی در مرورگر localhost رو تایپ کردم بازهم  پیشخوان وردپرس قبلی باز شد با این تفاوت که سایتم اینبار نمایش داده نمیشد

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، webdesigner گفته است :

ممنون از راهنماییتون

وردپرس رو تو پوشه htdoc کپی کردم و فایل کانفیگ رو هم ویرایش کردم ولی وقتی در مرورگر localhost رو تایپ کردم بازهم  پیشخوان وردپرس قبلی باز شد با این تفاوت که سایتم اینبار نمایش داده نمیشد

اگر دیتابیس رو توی کانفیگ عوض کرده باشید، فایل های افزونه ها و پوسته ها که توی فایل های وردپرس هستن نمایش داده می شن، فقط غیر فعالن. و البته باید به صفحه نصب منتقلتون اگر نکرد چک کنید ببینید جداول رو توی دیتابیس جدید ساخته یا نه، اگر ساخته بود که دیگه مشکلی نیست.

اگر هم نساخته بود وردپرس رو دوباره بریزید.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، فرحان گفته است :

اگر دیتابیس رو توی کانفیگ عوض کرده باشید، فایل های افزونه ها و پوسته ها که توی فایل های وردپرس هستن نمایش داده می شن، فقط غیر فعالن. و البته باید به صفحه نصب منتقلتون اگر نکرد چک کنید ببینید جداول رو توی دیتابیس جدید ساخته یا نه، اگر ساخته بود که دیگه مشکلی نیست.

اگر هم نساخته بود وردپرس رو دوباره بریزید.

سپاسگذارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...