رفتن به مطلب

راهنمایی کلی در مورد برچسب زدن

HAMRAH

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

در این انجمن مشکلات خیلی زیادی از من حل شده ، امیدوارم این بار هم با راهنمایی شما دوستان عزیز حل بشه

بنده یه سایت گرافیکی دارم، برای هر طرح یه دسته ایجاد کردم، برای مثال:

نام دسته > طرح لایه باز نامزد انتخابات > داخل این موضوع طرح های مربوطه به پوستر و کارت ویزیت انتخابات رو قرار میدم

مثلا اسم پست این هست > کارت ویزیت انتخابات لایه باز

هر جور فکر میکنم من اگه هر برچسبی بزنم، این پست توی اون برچسب هم لینک میشه ، یعنی مثلا 3 تا بزنم، این مطلب در سه لینک برچسب و یکی هم خود آدرس مطلب در دسته تکرار میشه ، میشه 4 بار، از نظر گوگل یعنی مطلب کپی

چه برچسبی باید به این پست بزنم که تکراری نشه؟ چون در این دسته خیلی طرح قرار خواهد گرفت، البته بنده وقتی برچسب میزنم ، همون برچسب ها رو هم برای مطالب دیگه ای که در رابطه با همین طرح انتخابات هستن استفاده میکنم ، عین همون

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

با تشکر از جناب آقای محمد مرادی مدیریت سایت سئو کالج که بنده رو در این مشکل راهنمایی کردن ، پاسخ سوال در انجمن سئو سایت آقای مرادی موجود هست.

سپاس از همه عزیزان

یا علی

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

میذاشتین ما هم یاد می گرفتیم

سلام

امیرخان شما که خودت استادی و به ما خیلی چیزا یاد دادی

والا چون قوانین رو نمیدونم لینک نزاشتم ، حالا اگه خودشون صلاح بدونن لینک میدن

لینک به ارسال

درود خدمت دوستان عزیز

من پاسخ آقای مرادری رو دیدم و به نظر ایشون احترام میزارم.ولی خوب باید خدمت دوستان عرض کنم به سایت های دانلود سری بزنند و ببینند برعکس پاسخی که در سایت سئو ام اصلا از همچین الگویی پیروی نمیشه ، در صورتی که این طور بود تمامی سایت های دانلود باید دچار مشکل میشدند و محتوای کپی سایت رو نابود میکرد.الان در سایت های دانلود فرض کنید بازی NBA2K گذاشته میشه و در تیتر هم نوشته میشه و در برچسپ ها هم بیشتر از 20 بار تکرار شده.حتی نمونه هم میتونم بدم. چرا محتوای کپی نمیگیره؟

الان من خودم تو سایت های هم تو تیتر میزنم و هم در برچسب و حتی یک محتوای کپی هم ندارم.و بیشتر از یک سال هم هست به این شکل هست.بررسی شده و ایراد رو پیدا کردیم.به زودی منتشر میکنیم که دوستان با این دغدغه ها مواجه نباشند.

به امید فردایی بهتر.

ویرایش شده توسط cloner1390
لینک به ارسال

تنها چیزی که من یاد گرفتم گوگل از قوانین خاصی پیروی نمیکنه. بی خودی وقت تون رو سر این چیزا تلف نکنید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، cloner1390 گفته است :

درود خدمت دوستان عزیز

من پاسخ آقای مرادری رو دیدم و به نظر ایشون احترام میزارم.ولی خوب باید خدمت دوستان عرض کنم به سایت های دانلود سری بزنند و ببینند برعکس پاسخی که در سایت سئو ام اصلا از همچین الگویی پیروی نمیشه ، در صورتی که این طور بود تمامی سایت های دانلود باید دچار مشکل میشدند و محتوای کپی سایت رو نابود میکرد.الان در سایت های دانلود فرض کنید بازی NBA2K گذاشته میشه و در تیتر هم نوشته میشه و در برچسپ ها هم بیشتر از 20 بار تکرار شده.حتی نمونه هم میتونم بدم. چرا محتوای کپی نمیگیره؟

الان من خودم تو سایت های هم تو تیتر میزنم و هم در برچسب و حتی یک محتوای کپی هم ندارم.و بیشتر از یک سال هم هست به این شکل هست.بررسی شده و ایراد رو پیدا کردیم.به زودی منتشر میکنیم که دوستان با این دغدغه ها مواجه نباشند.

به امید فردایی بهتر.

ادرس سایتتونو لطف می کنید؟

لینک به ارسال

آدرس سایت نیاز نیست.شما سایت های دانلود رو سر بزنید که وردپرس هم کم نیست.همه اون چیزی که تو تیتر زدن در برچسپ ها هم موجوده.

من مثل عرض کردم خدمتتون.فرض کنید سایتی میخواد بازی NBA2K رو تو سایتش بزاره.و الان هم سایت های دانلودی اکثرا گذاشتن.به این شکل می نویسن

تیتر = دانلود بازی NBA2K 2018 به عنوان مثال

در برچسپ و کلمات کلیدی حتما باید NBA2K باشه.چون موقعه سرچ کاربر اسم بازی رو میزنه.با توضیحاتی که در سایت سئ. آقای مرادی هست نباید کلماتی که در تیتر گفته شده در برچسپ استفاده بشه.میشه بگید آقا امیر چی باید بزنند.یا آقای مرادی هم اگر تاپیک رو دنبال می کنند راهنمایی کنند ممنون میشم.

در پلاگین ها سئو هم که در سورس هر پست تگ canonical رو میزاره به صورت اتوماتیک.من سه تا سایت داشتم که هر 3 بدون www بود و در تنظیمات گوگل نه روی www ست کرده بودم و نه بدون www و در وبمستر روی حالت  Don't set a preferred domain گذاشته بودم و هیچ گوگل اصلا به محتوای کپی گیر نمیداد.یکی از سایت هارو هم در تنظیمات وردپرس روی www گذاشتم و هم در تنظیمات وبمستر روی www گذاشتم و همچنین لینک ها رو با ریدایرکت به www ریدایرکت کردم تا ارزش لینک ها هم منتقل بشه.همون سایتی که به www منتقل کردم گوگل داره ازش محتوای کپی میگیره.در حالی که در دو سایت که بدون www ایندکس شده و در تنظیمات وبمستر روی Don't set a preferred domain  هست اصلا محتوای کپی نمیگیره.

توی سایت های خارجی هم بخونید نوشته شده که فرق سایت با www و بدون www در سئو در چی هست.در حالی که سایت های ایرانی نوشته شده هیچ فرقی ندارن.

آقا امیر همه میخوان اینجا چیزی هایی که یاد گرفتن رو به دیگران هم منتقل بدن.نه قصد خراب کردن کسی رو داریم و نه قصد توهین.

اگر سوالات و نوشنه های من رو خوندن دوستان ، ممنون میشم جواب قانع کننده ای بدهند.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، modlebas گفته است :

تنها چیزی که من یاد گرفتم گوگل از قوانین خاصی پیروی نمیکنه. بی خودی وقت تون رو سر این چیزا تلف نکنید.

سلام

اتفاقا پیروی میکنه ، البته تا اونجایی که برای بنده پیش اومده ، سرقضیه حذف شدن سایت از گوگل کمک های امیرآقا و آقای مرادی بود که نتیجه داد، دقیقا هم همون شد ، پس تجربه ها به کار میان و گوگل هم برای خودش قوانینی داره ، حالا بعضی جاها بقول شما پیروی نمیشه ، ولی بعضی جاها شدیدا میشه

ویرایش شده توسط PHOTOSHOPIHA
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، cloner1390 گفته است :

آدرس سایت نیاز نیست.شما سایت های دانلود رو سر بزنید که وردپرس هم کم نیست.همه اون چیزی که تو تیتر زدن در برچسپ ها هم موجوده.

من مثل عرض کردم خدمتتون.فرض کنید سایتی میخواد بازی NBA2K رو تو سایتش بزاره.و الان هم سایت های دانلودی اکثرا گذاشتن.به این شکل می نویسن

تیتر = دانلود بازی NBA2K 2018 به عنوان مثال

در برچسپ و کلمات کلیدی حتما باید NBA2K باشه.چون موقعه سرچ کاربر اسم بازی رو میزنه.با توضیحاتی که در سایت سئ. آقای مرادی هست نباید کلماتی که در تیتر گفته شده در برچسپ استفاده بشه.میشه بگید آقا امیر چی باید بزنند.یا آقای مرادی هم اگر تاپیک رو دنبال می کنند راهنمایی کنند ممنون میشم.

در پلاگین ها سئو هم که در سورس هر پست تگ canonical رو میزاره به صورت اتوماتیک.من سه تا سایت داشتم که هر 3 بدون www بود و در تنظیمات گوگل نه روی www ست کرده بودم و نه بدون www و در وبمستر روی حالت  Don't set a preferred domain گذاشته بودم و هیچ گوگل اصلا به محتوای کپی گیر نمیداد.یکی از سایت هارو هم در تنظیمات وردپرس روی www گذاشتم و هم در تنظیمات وبمستر روی www گذاشتم و همچنین لینک ها رو با ریدایرکت به www ریدایرکت کردم تا ارزش لینک ها هم منتقل بشه.همون سایتی که به www منتقل کردم گوگل داره ازش محتوای کپی میگیره.در حالی که در دو سایت که بدون www ایندکس شده و در تنظیمات وبمستر روی Don't set a preferred domain  هست اصلا محتوای کپی نمیگیره.

توی سایت های خارجی هم بخونید نوشته شده که فرق سایت با www و بدون www در سئو در چی هست.در حالی که سایت های ایرانی نوشته شده هیچ فرقی ندارن.

آقا امیر همه میخوان اینجا چیزی هایی که یاد گرفتن رو به دیگران هم منتقل بدن.نه قصد خراب کردن کسی رو داریم و نه قصد توهین.

اگر سوالات و نوشنه های من رو خوندن دوستان ، ممنون میشم جواب قانع کننده ای بدهند.

ادرس رو خواستم برا بررسی که ندادین

احتمالا اسکرین شات هم از وبمستر بخوام نمیدین 

تو مرورگر google.com بزنید ببینید ریدایرکت میشه به wwwیا نه

در مورد اینکه شما قبلا ریدایرکت نکردین و مشکلی پیش نیومد

احتمالا از تاثیرات بک لینک بهره نبردین 

در مورد فلان سایت فلان کرده  چیزیش نشده:

شاید نمی کرد موقعیتش خیلی بهتر از اینا بود.

الان قواعد بازی رو گوگل مشخص می کنه اگه میخواین ازش ورودی بگیرین باید تا حدودی(نه مطلق)ازش پیروی کنید.

و اما در مورد سئو و یادگیری:

الگوریتم گوگل شاید قبلا چند ماهی یه بار  اپدیت میشد ولی الان شاید چند روز یه بار

پس دونسته دیروزت ممکنه امروز غلط باشه.

ضمنا بنده اگه راهنمایی می کنم اگه جواب قطعی باشه(تجربه کرده باشم) پیشنهاد میدم

حتی اگه رفرنس های معتبری از زبان های سئو کارای معتبر جهان مثل Rand Fishkin که با مدیران ارشد گوگل تماس دارن استفاده کنم

باز م بارم مطلق نیست و اگر پیشنهاد هم بدم ذکر می کنم که تست نشده.

موفق باشید

ویرایش شده توسط 4M!R
لینک به ارسال

کاربر فتوشاپی ها وبمستر بنده رو دیدن.شاید اسکرین شات بدم شکی توش باشه.ولی کاربر فتوشاپی ها وبمستر بنده رو دیدن.حتی خیلی تعجب میکرد که وبمستر من چرا اینقدر بی ارور و  خیلی پاک هست.حتی اون سایتی رو هم که به www منتقل کردم دیده بودن قبلا اصلا یه دونه هم ارور در وبمستر نداشت اما بعد از منتقل شدن به www ایراد گرفتن از محتوای کپی شروع شد.

آقا امیر هنوز هم پاسخ بنده رو ندادید.سایت های دانلود و خیلی از سایت ها وردپرسی تیتر رو در برچسپ هم  میزنند که البته راه چاره دیگه ای نیست ولی محتوای کپی تو سایتشون اثری نداشته؟

اگر گوگل این الگورتیم رو مدتی هست راه اندازی کرده پس اون موقعه سایتی که از 83 بوده ، که نمیتونه 10 هزارتا پست رو ویرایش کنه.

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

کاربر فتوشاپی ها وبمستر بنده رو دیدن.شاید اسکرین شات بدم شکی توش باشه.ولی کاربر فتوشاپی ها وبمستر بنده رو دیدن.حتی خیلی تعجب میکرد که وبمستر من چرا اینقدر بی ارور و  خیلی پاک هست.حتی اون سایتی رو هم که به www منتقل کردم دیده بودن قبلا اصلا یه دونه هم ارور در وبمستر نداشت اما بعد از منتقل شدن به www ایراد گرفتن از محتوای کپی شروع شد.

آقا امیر هنوز هم پاسخ بنده رو ندادید.سایت های دانلود و خیلی از سایت ها وردپرسی تیتر رو در برچسپ هم  میزنند که البته راه چاره دیگه ای نیست ولی محتوای کپی تو سایتشون اثری نداشته؟

اگر گوگل این الگورتیم رو مدتی هست راه اندازی کرده پس اون موقعه سایتی که از 83 بوده ، که نمیتونه 10 هزارتا پست رو ویرایش کنه.

دوست عزیز من اموزش جناب مرادی رو ندیدم 

محتوای تکراری  =عنوان متفاوت+ لینک متفاوت ولی محتوای یکسان

من  جواب چی رو بدم نه لینک از خودتون میدین نه از سایت دانلودبی که فکر می کنین درست عمل کرده نه از وبمستر

در 44 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

شما جوری در مورد این سایتا حرف میزنید که انگار دسترسی به امارشون دارین و میدونین 100000 تا مشکل دارن ولی باز ورودی خوبی دارن(من عادت ندارم بدون جم اوری اطلاعات مستند در مورد سایتی قضاوت کنم)

من این تاپیک رو جواب دادم فقط برا اینکه شما از روی احتمالات و نظر شخصی در مورد اموزش دوست عزیزمون قضاوت کردین

گوگل گفته https بکنید خب خیلی از سایتای بزرگ و کوچیک کردن

الام من میام می بینم یه سایت بزرگی که https نکرده  رتبه خوبی داره.

پس اینجا گوگل دروغ میگه؟

نه برادر هر فاکتوری تو سئو وزن خودشو داره که ممکنه سایتی انقدر تو بقیه فاکتورها قوی باشه که کاری رو انجام نده براش تاثیری نداشته باشه.

بارها با این سوال  مواجه شدم

چرا سایتایی که کپی پیست می کنن از سایتم بالاتر از من هستن؟

چرا سایتایی که محتوای تکراری دارن باز بالاترن؟(این سایتا از سال 83 وجود دارن-طبق گفته خودتون- امتیاز دامین 13 ساله دارن و خیلی فاکتور های دیگه)

الان یه سایت نو پا بیاد همونطور که اینا برچسب میزنن بزنن جواب می گیرن؟

موفق باشید

لینک به ارسال

سایت هایی هم هستند که سابقه 13 ساله ندارند و با همین وضعیت اومدن بالا.آمار هم سایت هایی هست که محتوای کپی هر سایتی رو بهتون میده.از سایت هایی که میشناسین چه بزرگ چه کوچیک بزنید ، کاملا وضعیت مشخص هست.

الان چندین پست تو سایت های مختلف چک کردم.کلماتی تو لینک هست که در تیتر و هم در برچسپ بارها تکرار شده.این سایت قبل از اینکه 13 ساله یا حتی یک ساله بشه چه طوری تونسته از محتوای تکراری فرار کنه و سایت تو گوگل افت نکنه؟

سوال همه دوستان در این تاپیک درباره محتوای کپی هست.یا همین سایت ها که میگید مشکلات زیادی دارند پس با معجزه اومدن زیر رتبه 100 ایران.چه طوری تونستند قبل از اینکه معروف شوند با این وضعیت ، رتبه هایی تو گوگل بیارن که باور نکردنی هست.

باید راه حل درستی انتخاب بشه.ما دنبال راه حل درست هستیم.هر کسی هم تجربه ای داره تو این زمینه در تاپیک شرکت کنه.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

سایت هایی هم هستند که سابقه 13 ساله ندارند و با همین وضعیت اومدن بالا.آمار هم سایت هایی هست که محتوای کپی هر سایتی رو بهتون میده.از سایت هایی که میشناسین چه بزرگ چه کوچیک بزنید ، کاملا وضعیت مشخص هست.

الان چندین پست تو سایت های مختلف چک کردم.کلماتی تو لینک هست که در تیتر و هم در برچسپ بارها تکرار شده.این سایت قبل از اینکه 13 ساله یا حتی یک ساله بشه چه طوری تونسته از محتوای تکراری فرار کنه و سایت تو گوگل افت نکنه؟

سوال همه دوستان در این تاپیک درباره محتوای کپی هست.یا همین سایت ها که میگید مشکلات زیادی دارند پس با معجزه اومدن زیر رتبه 100 ایران.چه طوری تونستند قبل از اینکه معروف شوند با این وضعیت ، رتبه هایی تو گوگل بیارن که باور نکردنی هست.

باید راه حل درستی انتخاب بشه.ما دنبال راه حل درست هستیم.هر کسی هم تجربه ای داره تو این زمینه در تاپیک شرکت کنه.

شما باز بدون مثال زنده دارین بحث می کنید

من صوبتی ندارم <_<موفق باشید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود دوستان طبق وب سایت هایی همکه من دیدم در رتبه های اول سرچ هستند برچسب های تکراری به یک کلمه اضافه خیلی تکرار شده مثال شما اینو سرچ کنید » دانلود سریال قهوه تلخ

برچسب های وب سایت های رتبه اول کلیک کنید.

گوگل از یکسری قوانین پیروی می کنه ولی گاها این برای همه وب سایت ها نیست !

685.png

لینک به ارسال

تگ، سالهاست از نظر سئو منسوخ شدست و جز دردسر و حذف ایندکس های شما، هیچ فایده ای نداره.مگر در شرایط و با رعایت اصول خاص!برچسب ها، خونخوار های رتبه و ایندکس وب سایت شما هستند! به خاطر بحث Duplicate Content (ایجاد شدن محتوای تکراری).ضرر های تگ در سئو را کامل بخوانید

لینک به ارسال

من سایتی سراغ دارم که مدت فعالیتش به یکسال هم نرسیده در حال حاضر 70000 ایندکس داره که 61000 ای ایندکس ها برای تگ هاس.

60 هزار ایندکس برای تگ ها می دونید یعنی چی؟!

برای بعضی از پست هاش بالای 30 تا تگ زده. رتبه ش هم خوبه زیر 1000

خیلی هم سایت درست و حسابی نیس که بیاد پول خرج کنه بکلینک بخره سئو کنه. معمولی

در بالا هم گفتم گوگل از قوانین خاصی پیروی نمیکنه. عشقیه

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

درود

بله من میخواستم تکنیک رو بگم و دوستان هم استفاده کنند.ولی خوب تو این تاپیک دوست عزیز گفتند ما بدون نمونه حرف میزنیم.عرض کردم نمونه زیاده.من یکی از سایت هام رو که روی www برده بودم و با محتوای کپی مواجه بود ، با تکنیکی که با تجربه به دست آوردم و روی سایت اجرا کردم ، محتوای کپی در تمامی قسمت ها از جمله تگ و متا تگ و غیره ... در حال کاهش هست و رو به بهبود.

اگر مسوخ شده باشه ، چطوری یک سری مطالب با تگ تو سرچ تو صفحه اول میاد؟

ویرایش شده توسط cloner1390
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...