vahid313

جستجو در محتویات صفحه

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من تو سایتم چند صفحه دارم که در هر کدام 200 لوگوی شرکت قرار داره. و این شرکت ها به نام 30 استان دسته بندی شدند (30 دسته). 

می خوام که کاربر بتونه با استفاده از یک فیلد (هر چه زیباتر بهتر) یک دسته رو انتخاب کنه و سرچ کنه.

موضوع این هست که این لوگوها رو باید در صفحه قرار بدم و جنسشون تگ یا دسته یا نوشته و ... نیستند و تنها در یک صفحه عکس لوگو به همراه اسم شرکت قرار گرفته.

ممنون میشم راهنمایی کنید. هرچی سرچ میکنم افزونه برای سرچ در بین تگ ها و دسته ها و ... می یان.

اگر نظری در مورد صفحات این چنینی دارید ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راه های زیادی وجود دارن

دوتاشون رو میگم :

۱. میتونید بصورت داینامیک لوگوها رو اضافه کنید ولی با دسته بندی خاص ! بعد یک کوئری بگیرید برای اون دسته بندی و اون لوگوها رو نمایش بدید . همونطور ک گفتید افزونه برای جستجو بین دسته بندی ها وجود داره ;)

۲. میتونید از افزونه های مربوط ب نمونه کار استفاده کنید مثل این افزونه !

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/22/2016 at 00:08، majid1889 گفته است :

راه های زیادی وجود دارن

دوتاشون رو میگم :

۱. میتونید بصورت داینامیک لوگوها رو اضافه کنید ولی با دسته بندی خاص ! بعد یک کوئری بگیرید برای اون دسته بندی و اون لوگوها رو نمایش بدید . همونطور ک گفتید افزونه برای جستجو بین دسته بندی ها وجود داره ;)

۲. میتونید از افزونه های مربوط ب نمونه کار استفاده کنید مثل این افزونه !

سلام

ممنون از پاسختون. 

مورد دوم رو دانلود کردم و دارم تستش می کنم البته این حالت توی صفحه ساز visual-composer هم هست. اما من بیشتر می خوام روی سرچ متمرکز باشه.

یعنی لوگوها بیان بعد از فایل کشویی استان رو انتخاب کنند و بعد اسم شرکت رو سرچ کنند. بنابراین اگر ممکنه روش اول رو بیشتر توضیح بدین برام. مخصوصا اینکه لوگوها به صورت اتوماتیک بیان رو متوجه نشدم.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط dark rider
      سلام خسته نباشید
      دوستان من یه قسمت سرچ شبیه به این سایت میخوام ایجاد کنم کسی هست راهنمایی کنه؟
      http://tahaquran.ir/

• توسط soshiant
      سلام
      دوستان من سرچ باکس سایتم که توی ابزارک هست رو چطوری میتونم جای دیگه بذارم؟ 
      1- میخوام توی هدر بذارمش که توی همه صفحات دیده شه
      2- میخوام با یه کد html وسط یکی از پست هام هم بذارم

راهنمایی میکنید
    • توسط m3hrdaad
      با سلام.
      من تو وب سایتم یک فیلدی دارم برای جستجو پیشرفته محصولات استفاده میشه و به صورت آجاکسی هست (بخشی از نام محصول یادداشت میشه و محصولات لیست میشن). این فیلد دقیقا بالای منوی اصلی سایت هست و کاملا هم به درستی کار میکنه.
      مشکل من سر رنگ بندی نتایجی هست که بعد از تایپ بخشی از نام محصولات میاد. مثلا مطابق این عکس، من وقتی یک کلمه ای رو مینویسم، لیست محصولات مشخص میشه ولی هنوز منوی اصلی من مشخص هست. در حالیکه من میخوام منو زیر این لیست قرار بگیره. چون اینجوری تداخل در نوشته ها وجود داره.
      کسی میتونه کمکی کنه؟
      ممنون میشم از همه دوستان