رفتن به مطلب
saeedar506

عدم نمایش پروفایل در بادی پرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

شرمنده من تازه با بادی پرس آشنا شدم . با یک مشکلی برخورد کردم . من بادی پرس رو روی دامنه اصلی و هم چنینن در ساب دامین نصب کردم . و مشکلم اینه که صفحه پروفایل کاربر و صفحه ویرایش پروفایل و صفحه notification ها رو نشون نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن از افزونه ی ورود دیگری استفاده نمی کنم . ممنون

ویرایش شده توسط saeedar506

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط hamidfarahani1988
      سلام دوستان وقتتون بخیر من یه مشکل دارم ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید 
      من میخوام ابزارک نمایش اعضا بادی پرس رو محدود کنم فقط به یک نقش و یا فقط کاربر های تایید شده کسی میتونه کمکم کنه؟

• توسط t-51
      با سلام خدمت شما کاربران عزیز و مدیران محترم .
      برام یک مشکل فنی پیش اومد من خودم مدیر سایتم اما اشتباه کنم 3 بار ورود ناموفق داشتم و سایت منو محدود کرد یا همون ممنوع الورود و نمی دونم هم در 10 دقیقه بازمیشم یا ساعت اما به هر حال باید وارد بشم .
      و نمی دونم از افزونه امنیتی هست که همون فایر وال هست یا خود بادی پرس .
      لیست ای پی سفید وارد نکردم متاسفانه . اگه راه حلی دارید بفرماید از این مشکل رد بشم .
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده یه مشکل کوچیک داشتم قسمت فهرست سازی اونم عبارت از نامعتبر بودن صفحات ورود و ثبت نام به دلیل نامعلوم به شرح عکس زیر کسی میدونه باید چیکار کرد یا اضلا چرا اینطوری شده ؟

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد 
    • توسط afzooneha
      با عرض سلام و ادب خدمت دوستان
      بادی پرس رو نصب کردم ، از ورد پرس خارج و وارد سایت میشم ، وقتی لینک ثبت نام رو میزنم داخل صفحه به جای فیلدهای ثبت نام مینویسه 404 page not found 
      کسی هست کمک کنه لطفا
  • اضافه کردن...