رفتن به مطلب

بک آپ گیری از پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من در مورد پوسته ام خیلی تلاش کردم و سئوش رو خیلی بالا بردم.اما می ترسم از وقتی که یه هکر نا به کاری چِشش به سایت من بیافته و ...

خوب بگذریم.

من چطوری میتونم این پوسته ام رو که توش خیلی تغییرات به وجود آوردم دانلود کنم؟یعنی پوسته رو با همین تغییراتی که داره دانلود کنم نه پوسته ی اصلی.

لینک به ارسال

2 راه دارید : 1 - از فایل های پوسته در مسیر نمایش > ویرایشگر دونه دونه کپی پیست کنید که اصلا توصیه نمیشه

2- توی هاست در مسیر wp-content > themes پوسته تون رو زیپ کنید و آن را دانلود کنید

لینک به ارسال

ممنون.

میشه بگید چجوری زیپ کنم؟آخه من خیلی کم به پنل سی پنل میرم ;)

فهمیدن .باید دکمه ی compress رو بزنم.

وقتی این دکمه رو میزنم ، یه پنجره باز میشه که چند تا گزینه توش داره و آخرش هم نوشته compress file (s) .من هیچ کدوم از گزینه ها رو نمی زنم و compress file رو می زنم.هیچ اتفاقی نمی افته.می شه بگید کدوم گزینه رو بزنم؟

لینک به ارسال

ممنون.

میشه بگید چجوری زیپ کنم؟آخه من خیلی کم به پنل سی پنل میرم ;)

فهمیدن .باید دکمه ی compress رو بزنم.

وقتی این دکمه رو میزنم ، یه پنجره باز میشه که چند تا گزینه توش داره و آخرش هم نوشته compress file (s) .من هیچ کدوم از گزینه ها رو نمی زنم و compress file رو می زنم.هیچ اتفاقی نمی افته.می شه بگید کدوم گزینه رو بزنم؟

در حال حاضر به سی پنل دسترسی ندارم ،

لینک به ارسال

سلام

اگه زیپ کردید حتما زیر 5 دقیقه دانلود و حذفش کنید.

این یه نصیحت بود بعد نگید نگفتی....

* هکرها در کمین اند... :)

لینک به ارسال

سلام

یا اگر با فایل منیجر بیشتر کار میکنید و یا FTP همون مسیر

wp-content-->themes برید و کل فایل های پوستتونو دانلود کنید.

لینک به ارسال
سلام اگه زیپ کردید حتما زیر 5 دقیقه دانلود و حذفش کنید. این یه نصیحت بود بعد نگید نگفتی.... * هکرها در کمین اند... :)

از چه لحاظ مشكل امنيتي داره كه هكر بخاد يوز كنه ؟ شايد هم منظرتون دزديدن قالب باشه ...

در ضمن از كجا ميفهمه يه چنين لينكي وجود داره ؟

لینک به ارسال

دقت کنید

1)اگه آدرس مکانی که پوسته وردپرس نصب میشه رو تغییر ندید این امکان هست که هکر زودتر پیداش کنه

2) توی یک تالار عمومی این مسئله مطرح شده و همه میدونند که ایشون کجا قراره فایل زیپ شده رو قرار بده

3) اگه اشتباه نکنم ایشون به نصیحت بنده توجه نکردند و ”پوسته آچار وب” که زیپ شده هنوز حذف نکردند.

* من هکر نیستما, این حرفهامم قوانین عادیه.....

فراموش کردم بگم بهتره بخشهای اضافی سایت رو برای کاربران غیر قابل مشاهده کنید.(کدش رو حفظ نیستم که بگم)

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...