6 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان جدا کردن تگ ها در مطالب با کاما باید باشه یا ویرگول ؟؟؟ آخه بنده از طریق خود وردپرس برچسب میزارم خودش نوشته با کاما جدا کنین ولی به همه نوشته ها میرم و نوشته ها و تگ هاشونو میبینم ، میبینم که با ویرگول جدا کرده ... 

بهترین شیوش چیه ؟؟؟ آیا واقعا فرقی داره ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، __PEYMAN__ گفته است :

دوستان جدا کردن تگ ها در مطالب با کاما باید باشه یا ویرگول ؟؟؟ آخه بنده از طریق خود وردپرس برچسب میزارم خودش نوشته با کاما جدا کنین ولی به همه نوشته ها میرم و نوشته ها و تگ هاشونو میبینم ، میبینم که با ویرگول جدا کرده ... 

بهترین شیوش چیه ؟؟؟ آیا واقعا فرقی داره ؟؟؟

با کاما ( , )

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 55 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

با کاما ( , )

ممنون از پاسختون . یعنی ویرگول یا خط تیره یا چیز دیگه خوب نیست ؟؟؟ یا اشکالی نداره ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، __PEYMAN__ گفته است :

ممنون از پاسختون . یعنی ویرگول یا خط تیره یا چیز دیگه خوب نیست ؟؟؟ یا اشکالی نداره ؟؟

کلمات باید با , ازهم جدا شوند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

کلمات باید با کاما (,) از یک یگر جدا شوند یک قانون برای وردپرس است . شما باید در هنگام نوشتن مطلب برچسب ها را با کاما از هم جدا کنید ، ولی اینکه میرید در نوشته ها در سایتتان و میبینید که با ویرگول یا ... از یک دیگر جدا شده اند ، آن دیگر ربتط به زیبایی دارد و سازنده قالب خواسته آن را با ویرگول یا ... از هم جدا کند ولی در هر حال در هنگام ثبت یک نوشته باید برچسب ها با کاما از یک دیگر جدا شوند ! 

همینقدر بلدم ، امیدوارم متوجه شده باشید :D

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

سلام

کلمات باید با کاما (,) از یک یگر جدا شوند یک قانون برای وردپرس است . شما باید در هنگام نوشتن مطلب برچسب ها را با کاما از هم جدا کنید ، ولی اینکه میرید در نوشته ها در سایتتان و میبینید که با ویرگول یا ... از یک دیگر جدا شده اند ، آن دیگر ربتط به زیبایی دارد و سازنده قالب خواسته آن را با ویرگول یا ... از هم جدا کند ولی در هر حال در هنگام ثبت یک نوشته باید برچسب ها با کاما از یک دیگر جدا شوند ! 

همینقدر بلدم ، امیدوارم متوجه شده باشید :D

جوابمو گرفتم دستتون درد نکنه . همینو میخواستم بدونم که چرا تو بعضی جاها بین برچسب ها خط تیره یا ویرگوله که گفتین برای زیبایی و کار طراح هست و قانونش برای سعو فقط کاما هست ... اوکی ... دمه شما گرم ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط onyx
      سلام
      من محصول هایی دارم که قیمت ندارند، در انبار موجود نیستند و تولید هم نمیشن. میخوام به جای "تماس بگیرید" برای این نوع محصول ها بنویسم "توقف تولید".
      چطور میتونم این کار را انجام بدم؟
      ممنون

• توسط ach1992
      سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
      همونطور که میدونید وردپرس تگ ها رو با کاما از هم جدا می کنه و تو بعضی از قالب ها هم همین کاما بین تگ های فارسی قرار میگیره که خیلی جالب نیست بخش های دیگه ای از وردپرس هم همینطور هست و من میخوام این کاما کلا به ویرگول فارسی تبدیل بشه.
      مثلا صفحه روبه رو بخش برچسبها رو ببینید: زیست فن
      بین برچسب ها کاما قرار گرفته و هیچ جوره هم نمیشه تغییرش داد یعنی از دست من بر نمیاد. از دوستان اگر کسی میتونه کمک کنه این مشکل رو حل کنم میدونم که خیلی از افراد هم این موضوع براشون مشکل هست ولی چون خیلی حاد نیست پیگیر نمی شوند.
      پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم.
    • توسط Selno
      سلام یه سوال ! این تصویر صفحه سینگل قالب منه و اون بخش پایین تگ هارو درون دکمه های رنگی قرار دادم ولی وقتی از تابع the_tag در وردپرس استفاده میکنم دیگه نمیشه هر تگ رو داخل یه button گزاشت و رنگ مجزا بهش داد میخواستم ببینم راهی هست که من به هر کدوم از تگ ها استایل متفاوتی بدم ؟

• توسط boborim
      سلام,دوستان کسی می دونه که چه جوری میشه متا تگ noindex رو از صفحه ی سبد خرید و صورتحساب ووکامرس حذف کرد ( منطورم اصلا در پلاگین yoast نیست )؟
      به طور مثال سورس سایت زیر رو ببینید که دارای متا تگ noindex هست ( این متا تگ در وسط صفخه آخر تگ head هست ) :

hamyarwp.com/cart/

خیلی گشتم که بشه حذفش کرد اما دیگه به ذهنم نمیرسه از کجا داره می خونه این خط کد رو !