رفتن به مطلب
ecu

مشکل در استفاده از افزونه CKEditor وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
یه مشکلی که با این ویرایشگر CKEditor دارم، اینه که با فعال کردنش دیگه گزینه های ویرایشگر اصلی وردپرس در دسترس نیست، مخصوصا گزینه های مربوط به Shortcodes (چه منوی شورت کدهای ووکامرس و چه منوی شورت کدهایی که برنامه های مختلف به ادیتور پیش فرض ورپرس اضافه میکنند)

در این تصویر میتونید ببینید که بعد از فعال کردن ckeditor، دیگه اون گزینه ها رو نشون نمیده:
ckeditor.png

خود سازنده هم دیگه برای وردپرس آپدیتش نمیکنه و به سوالم جوابی ندادند و گفتند برین به صفحه افزونه در سایت وردپرس.
آیا کسی پیشنهادی برای این مشکل داره؟ که هم این ویرایشگر رو داشته باشیم هم امکانات shortcodes رو؟

یا یه ویرایشگر دیگه معرفی کنید که مثل ckeditor باشه(کامل از نظر امکان ویرایش تمام جزئیات لینک ها و تصاویر مثل style,class,id  و...) و shortcodes رو هم نشون بده.

ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. 
      چطوری میتونم به انتهای صفحات کتگوری و برچسب ها، متن و توضیحات اضافه کنم؟
      به خیلی از فروشنده های قالب های وردپرس پیام دادم، هیچ کدوم این قابلیت رو ندارن
      حالا الان میخوام با وودمارت کار کنم، اما نتونستم راه حلی پیدا کنم برای این موضوع.
      بعضی قالب ها این امکان رو دارن، اما بالای صفحه نمایش میده، در حالیکه من میخوام انتهای صفحه و زیر محصولات باشه این توضیحات.
    • توسط lidaaa
      سلام. در آدرس URL برخی از مطالب من ، دو تا // بعد از دسته بندی (category) ایجاد میشه و نمیدونم دلیلش چی هست. این مشکل رو فقط در دو دسته بندی از مطالب سایت (تکنولوژی و ترفند) دارم. بقیه مطالبم URL صحیح هست. تو سرچ کنسول، گوگل به عنوان exclude اینها را شناسایی کرده و گفته آدرسی که شما تعیین کردید رو ایندکس نمیکنم، خودم آدرس با یک (/) رو ایندکس میکنم. این مشکل، زمان خزیدن ربات ها در سایت رو بیشتر میکنه.
      خیلی سرچ کردم اما متاسفانه در فروم های ایرانی و خارجی، راه حلی براش پیدا نکردم. آیا می تونید راهنماییم کنید؟ برای مثال، آدرس ها به صورت زیر نشان داده میشن
      www.example//technology/samsung/galaxy
    • توسط asdy
      سلام. وردپرس رو بروزرسای کردم اما برای نوشته جدید تب های ویرایش متن نشون داده نمیشه . انواع افرونه های ویراشگر رو نصب کردم اما باز هم فعال نمیشه بید چیکار کنم؟؟

• توسط aliresadeghi
      سلام من میخوام سایتم رو برای گوشی همگام سازی کنم ولی هرکاری که میکنم نمیتونم  تاحالا از افزون های زیادی مثل AMP استفاده کردم ولی فایده نداشته چکار کنم . اصلا خودتون باگوشی وارد سایت بشید متوجه میشید.    
        لینک سایت        shelbin.shop
    • توسط vampire-king
      با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید! بنده یک سوال دارم و چندین و چندبار تلاش کردم و بهش نرسیدم و به این ابزار و توانایی نیاز شدیدی هم داره! در پوسته گودنیوز و در نوار ابزار نوشتاری، شورت کدهای بسیاری هستش! از نیوزبلاک گرفته تا بلاگ لیست و ...
      یکی از این شورت کدها به اسم add a quote هستش که شما میتونید هایلایتی یا خلاصه مهمی از مقاله رو جمع شده در سمت چپ یا راست قرار بدید! این ویژگی تو خیلی از سایت ها از جمله زومیت و زومجی داره استفاده میشه! میخواستم بدون، چطور میتونم از این خاصیت استفاده کنم؟
      مثلا من اول یک متنی رو نوشتم و بعد این دکمه رو زدم که پنجره تنظیمات باز میشد و تنظیمات رو انتخاب میکرد و بعد میدیدم که تنظیمات درج شده ولی متن پاک شده! یکبار دیگه اول این گزینه رو زدم و بعد تنظیمات رو انجام دادم و بین دو تا تگ اون، متن مورد نظرم رو قرار دادم و بازم جواب نداد! ممنون میشم بهم در این بخش کمک کنید چون نیاز جدی دارم! سپاس
  • اضافه کردن...