رفتن به مطلب

بیرون زدن متن از کادر - لطفا راهنمایی کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا راهنمایی کنید

متن از کادر بیرون میزنه, چیکار کنم ؟

متن توی استایل و اون کادر قرار نمیگیره و بجای اینکه پایین بیاد, بیرون میزنه ..

http://mag.shidook.com/arayesh/آبی-آبی-آبی-آبی-آبی-آبی-آبی-آبی-آبی-آبی-آ.html

لینک به ارسال

مشکل از محتواست نه از قالب . متن پیوسته هست  . متن از ویکی پیدیا کپی کنید بزارید تا ببینید ....

لینک به ارسال
در هم اکنون، Samaneh گفته است :

مشکل از محتواست نه از قالب . متن پیوسته هست  . متن از ویکی پیدیا کپی کنید بزارید تا ببینید ....

یعنی چی؟
این متن خودم  نوشتم نباید اینجوری باشه و باید بیاد خط بعد نه اینکه ...... 
مثل این
تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

لینک به ارسال

word-wrap: break-word;  می شکنه میاد خط بعد .

اما اگه کلمات با فاصله نوشته شود نیاز به word-wrap نیست.

لینک به ارسال

همشهری ممنون از پاسختون

الان متن کپی , پست کردم اره خوب مینویسه, اما این متن للللللللللللللللللللللللللللللل ............... که اینجوری مینویسم و خودکار باید بیاره خطر بعد اما نمیشه برا این چیکار کنم؟
و اینکه متوجه ((((((((   word-wrap: break-word;  می شکنه میاد خط بعد .  )))))))))))) نشدم ؟

لینک به ارسال

الان متن کپی , پست کردم اره خوب مینویسه, اما این متن للللللللللللللللللللللللللللللل ............... که اینجوری مینویسم و خودکار باید بیاره خطر بعد اما نمیشه برا این چیکار کنم؟

خودکار زمانیست ک بین کلمات space بخوره . در غیر اینصورت باید به باکسی که متنو داخلش قرار میدیم باید استایل  word-wrap: break-word;  اضافه کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...