رفتن به مطلب

عدم شمرده شدن تعداد پلاس وان های دریافتی از گوگل پلاس در پست های وبلاگ

پست های پیشنهاد شده

من از افزونه WordPress Google +1 Button - Advanced Plugin, Includes Redirection برای پلاس‌وان زدن پست‌های وبلاگم توسط خواننده‌ها استفاده می‌کنم (متاسفانه صفحه این افزونه دیگه در دسترس نیست). چند وقت پیش پوسته Avada رو از تم‌فارست خریدم و پوسته وبلاگم رو عوض کردم. از اون موقع به بعد، وقتی پستی از وبلاگم توی گوگل‌پلاس شیر می‌شه و پلاس‌وان می‌خوره، تعداد این پلاس‌وان‌ها با پلاس‌وان‌هایی که خواننده‌های مستقیم وبلاگم توی پست‌ها روی آیکن پلاس‌وان می‌زنن جمع نمی‌شه. در حالی که قبلاً هر پستی از وبلاگم توی هر جا از گوگل‌پلاس که پلاس‌وان می‌خورد، تعدادشون در پست‌ها جمع می‌شد که باعث اعتبار بیشتر پست‌هام توی گوگل می‌شد. مثلاً ابتدای این پستم رو ببینید که چقدر پلاس‌وان خورده.

به نطر خودم مشکل از افزونه نیست؛ چون افزونه‌های مشابه رو هم نصب و تست کردم؛ ولی تغییری ایجاد نشد. حدسم اینه که توی پوسته قبلی، کدی چیزی رو به فایل‌های پوسته اضافه کردم؛ اما هر چی فایل‌های پوسته قبلی رو بررسی کردم، چیزی پیدا نکردم. شما راه‌حلی برای این مشکل دارید؟

ویرایش شده توسط vdamanafshan
حذف نیمفاصلهها از عنوان موضوع
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...