رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایتم روی سرور های میهن وب هاست می باشد و یک هاست دیگر از نت افراز دارم میخواهم پرونده های رسانه ای را از هاست نت افراز فراخونی بشه

کارایی که کردم

سابدومین ساختم و به نت افراز وصلش کردم و توی تنظیمات وردپرس ادرس را سابدومین را تنظیم کردم و به خوبی سایت بالا میاد اما مشکلی وجود داره وقتی چیز جدیدی آپلود میکنم توی میهن وب هاست آپلود میشه نه نت افراز

و به همین دلیل اون عکس 404 میشه زیرا روی هاست نت افراز نیست

افزونه های هکلاگ و اپلود تو اف تی پی و wp-ftp-media-library-master را نیز تست کردم هیچ کدوم به ftp وصل نمیشن چه کار کنم دوستان لطفا راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط sol
      با سلام خدمت عزیزان می خواستم توی فایل زیلا لینک رو در وردپرس قرار بدم ولی هرکار می کنم نمی شه هاست رو از میهن وب هاست خریداری کردم کسی هست کمک کنه؟

• توسط Sa۱۹۹۹eed
      سلام
      میخوام هاست دانلود خارجی حجم بالا برای آپلود فیلم های سایت دانلود فیلم بگیرم
      قیمت هاستای دانلود آلمان رو نگاه کرد یه کم خیلی گرونه 
      یه شرکت پیدا کردم قیمتاش ارزونه ولی خب شک کردم
      کسی اطلاعاتی داره راجبش
      این ادرسش http://www.skyf-host.com/download-host.php

اگرهم به غیر این چیزی میشناسید راهنمایی کنید لطفا
    • توسط foojiteam
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      من میخوام تمام فایل های رسانه وردپرس رو با افزونه hacklog remote attachment به هاست دانلود انتقال بدم ولی نمیدونم که این افزونه بدون مشکل این کار رو انجام میده یا نه؟!!
      و سوال خیلی مهمم اینه که بعد از اینکه فایل ها منتقل شدن و لینک های همشون به آدرس جدید هاست دانلود تغییر پیدا کرد، آیا مشکلی در لود فایل ها و تصاویر در سایت بوجود میاره یا نه؟
      و هم اینکه چون سایت من دانلود کتاب هستن و من اومدم برای ساخت لینک  دانلود کتاب برای کاربران به کلمه (دانلود کتاب) لینک فایل کتاب رو دادم آیا بعد از انتقال فایل ها به هاست دانلود باید آدرس تمام فایل های کتاب در پست های سایت رو به آدرس جدید تغییر بدم یا نه؟
      خیلی ممنون میشم کمکم کنید توی بد چاله ای گیر کردم
      آدرس سایت https://fooji.ir
    • توسط foojiteam
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      من میخوام تمام فایل های رسانه وردپرس رو با افزونه hacklog remote attachment به هاست دانلود انتقال بدم ولی نمیدونم که این افزونه بدون مشکل این کار رو انجام میده یا نه؟!!
      و سوال خیلی مهمم اینه که بعد از اینکه فایل ها منتقل شدن و لینک های همشون به آدرس جدید هاست دانلود تغییر پیدا کرد، آیا مشکلی در لود فایل ها و تصاویر در سایت بوجود میاره یا نه؟
      و هم اینکه چون سایت من دانلود کتاب هستن و من اومدم برای ساخت لینک  دانلود کتاب برای کاربران به کلمه (دانلود کتاب) لینک فایل کتاب رو دادم آیا بعد از انتقال فایل ها به هاست دانلود باید آدرس تمام فایل های کتاب در پست های سایت رو به آدرس جدید تغییر بدم یا نه؟
      خیلی ممنون میشم کمکم کنید توی بد چاله ای گیر کردم
  • اضافه کردن...