رفتن به مطلب
نوین ادمین

مشکل در اسلایدر قالب با jQuery

پست های پیشنهاد شده

سلام .

من از قالب manifesto سایت wp-zoom استفاده میکنم . متاسفانه این قالب اسلایدر مشکل داری داره . یک تغییر میدی خراب میشه و مشکل بدتر اینه که وقتی فایل ها رو به حالت قبلی برمیگردونم متاسفانه مشکل پابرجا می مونه

اولا به یک بدبختی درست کردم اما جدیداً هدر رو دستکاری کردم یهو اینم مشکل دار شد . حالا لوپش کار نمیکنه و با کلیک بر روی اسلاید ها چرخش انجام نمیشه و ثابت شده .

اسلایدر با jQuery و جاوااسکریپت کار میکنه . فایل های مربوطه رو براتون قرار دادم . ممنون میشم اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه عنوان کنه که خیلی خستم کرده این اسلایدر

slider file.zip

ویرایش شده توسط shahab2005

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

متاسفانه پوسته موردنظر شمارایگان نیست و بحث این پوسته ها در انجمن ممنوع هست.

اگر پوسته خریداری شده باید از سایت اصلی پشتیبانی بگیرید. موفق باشید

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط SNSA
      سلام
      من یک نوجوان ۱۵ ساله هستم که علاقه مند برنامه نویسی و تحصیل در رشته آی تی هستم 
      شاید بگین الآن سنم برای انتخاب رشته کمه و بعدش نظرم عوض میشه ولی من دوساله تصمیمم رو گرفتم و براش تلاش میکنم
      در این راه به مشکل برخوردم از اونجایی که میخوام برای هدفم در المپیاد شرکت کنم نیازمند یادگیری زبان ++c هستم اما علاقه شدیدی به زبان python دارم اما نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم
      بگم که از هرکدوم کمی بلد هستم و الآن گیج شدم
      اگر کسی در المپیاد کامپیوتر شرکت کرده ممکنه کمکم کنه؟
    • توسط Mahdyar.rng
      سلام.
      این مشکل اعصاب منو خورد کرده و اصلا نمیدونم چکار کنم. تو گوگل هم چیزی نمیدونم راجبش پیدا کنم.
      هرچی از المان های ویژوال کامپوزر استفاده میکنم تو طراحی برگه ها هیچ کدومش نمایش داده نمیشن. مثلا از المان های "آخرین محصولات" و "محصولات ویژه" که تو دسته ووکامرسن استفاده میکنم نشون داده نمیشن. یا از اسلایدر ها.
      چکار کنم دقیقا؟
    • توسط Mahdyar.rng
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من به تازگی و با هزار مشکل و بی تجربگی سایت فروشگاهیه وردپرسی زدم. یه مشکل اساسی که در حال حاضر دارم دلاره. بله دلار. متاسفانه الان نوسانات نرخ دلار به انقد زیاده که باعث میشه قیت محصولات سایت من خیلی بالا پایین بشه و منم نمیتونم هر دقیقه بیام قیمتارو دستی بروز کنم. مخصوصا وقتی که محصولام زیاد بشه بعدا. الان میخواستم ببینم که راهی یا افزونه ای هست که بتونم متنی یا نوشته ای رو از سایت دیگر بگیرم و تو سایت خودم بگنجانم؟ من دقیقا میخوام اینکارو کنم:   میخوام یه قیمتی رو از یه سایت مد نظرم بگیره و ضربدره قیمت دلاری که در سایت tjgu.org نوشته شده بکنه، و در قسمت قیمت محصول درج کنه حاصل رو.

واقعا این قضیه مهمه برام. خیلی لطف میکنید جواب بدید.
    • توسط RZFURY
      سلام دوستان.
      سایت من به آدرس : funroid.ir
      مشکلش حرکت اسلایدر ها توی گوشی هست. با ویندوز مشکلی در حرکت دادنش وجود نداره و با ماوس راحت چپ و راست میره ولی وقتی سایتم رو توی گوشی باز میکنم و میخوام اسلایدر ها رو چپ و راست ببرم متاسفانه درجا میزنه و به درستی حرکت نمیکنه. کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد. ممنون.
    • توسط MahdiBo
      با سلام 
      من نیاز دارم که بتونم به صورت دستی و دلخواه جدا از محصولات بتونم فاکتوری برای مشتری داخل پنل کاربریش ایجاد کنم 
      و کاربر بتونه اونو پرداخت کنه با دراگاه

میخواستم بدونم افزونه ای هست برای این کار؟ رایگان یا پولی فرقی نداره
      ممنون مبشم کسی بتونه کمکم کنه 
  • اضافه کردن...