7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

کدی میخوام بنویسم که بصورت اسلایدر ولی با تیتر و قسمتی از مطلب، گردشی کار کنه

طرحی که زدم به پیوست تقدیم شده

با تشکر از راهنمایی شما

slider.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر از کمکتون

ولی من افزونه نمیخواهم.

امکان راهنمایی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 7/22/2016 at 09:35، aliali گفته است :

سلام

کدی میخوام بنویسم که بصورت اسلایدر ولی با تیتر و قسمتی از مطلب، گردشی کار کنه

طرحی که زدم به پیوست تقدیم شده

با تشکر از راهنمایی شما

slider.jpg

شما ابتدا Html این کار رو بزنید سپس یک دستور WP_QUERY با مقدار 5 پست براش ایجاد کنید سپس برای post اول که $loop برابر با 1 هست مقدار سمت راست رو بالا بیارید و در شرط loop >1 اون 4 عکس که برای پست های بعدی هست رو بالا بیارید

به همین سادگی

ویرایش شده در توسط Mehrshad.Darzi
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مهرداد عزیز تشکر

من این کار را کرده ام ولی میخواستم با جی کوئری هر چند لحظه یکبار مطلب اصلی که سمت راست هست به همراه متن عوض بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

یعنی میخواید مطالب سمت چپ ثابت باشند ( مثلاً این قسمت بخش ویزه هستش )

قسمت سمت راست هم به صورت اسلاید شو (فید) تغییر بکنه ( حالا یا یه دسته خاص رو نشون بده یا اخرین مطالب ارسالی رو یا ... ) ؟

اگر کد و قالب بندی این قسمت آماده هستش ضمیمه کنید تا براتون درست بکنم قسمت سمت راست رو .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله دقیقا درست فرمودید. کلی این بخش بخش ویژه هست و در قست راست یکی یکی بصورت اسلاید شو مطالب رو نمایش میدهد.

تشکر از محبت شما.

index.php

style.css

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط SadraHkm
      سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      لطفا یه نگاهی به کد زیر بندازید
      <p>Paragraph 1</p> <p>Paragraph 2</p> <p>Paragraph 3</p> <p>Paragraph 4</p> <button id="calcBtn">Calculate</button> <div id="result"></div> <script> $(window).ready(function () { $('#calcBtn').click(function (e) { $('p').each(function () { $(this).css('color','rgb('+ rand(0,255) +','+ rand(0,255) +','+ rand(0,255) +')'); $('#result').append($(this).html()); // ----------------- This Code : //$('#result').append($(this)); }) }); }) </script> در اون قسمتی از کد که دارم محتوی کدهای پاراگراف رو به تگ div اضافه میکنم یه سوالی ذهن منو مشغول کرده.
      اگر همین کدی که الان هست رو اجرا کنیم، جی کوئری هربار توی حلقه رنگ تگ اصلی رو تغییر میده و یه کپی از اون پاراگراف میگیره و اضافه میکنه به div.
      ولی اگه اون تکه کدی که کامنت هست رو با اون خط جایگزین کنیم، میاد و هر بار کلا تگ پاراگراف رو برمیداره و اضافش میکنه به div. یعنی دیگه کپی ازش نمیگیره و دیگه تگ های p اون بالا باقی نمیموند.
      میخواستم ببینم آیا من درست فهمیدم ؟ یا مشکلی توی کد هست که اینجوری اجرا میشه ؟!
      باتشکر فراوان

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، می خوام با کلیک کردن روی یه تگ a هر بار سه تا از تگ های div که کلاس items رو دارن نمایش داده بشه یا به اصطلاح laod بشه.
      شبیه این دکمه توی سایت ها زیاد دیدم و لی آموزش هایی که دربارش هست برای من زیاد مناسب نیست و نتونستم درست کنم.
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، می خوام یه منوی آکاردئونی ساده با جی کوئری ایجاد کنم که وقتی روی هر کدوم از آیتم های منو کلیک میکنی، زیر منوی سایر آیتم ها بسته بشه.
      <nav> <ul id="first-ul"> <li> <a>صفحه اصلی</a> </li> <li> <a>خدمات</a> <ul class="second-ul"> <li> <a>آموزش رباتیک</a> </li> <li> <a>طراحی و ساخت ربات</a> </li> </ul> </li> <li> <a>محصولات</a> <ul class="second-ul"> <li> <a>ربات مسیریاب</a> </li> <li> <a>ربات حل ماز</a> </li> </ul> </li> </ul> </nav> با تشکر و سپاس
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.من یک select box دارم و قرار بر اینه که به ازای هر مقدار select box یک div خاص نمایش داده بشه و بقیه div های مربوط به مقادیر دیگر select box مخفی بشن.
      این کد جی کوئری من هست:
      $("#select").change(function(){ if($(this).val()=="empty"){ $("#date").css("display","hidden"); $("#localref").css("display","hidden"); $("#refid").css("display","hidden"); $("#number").css("display","hidden"); $("#product").css("display","hidden"); $("#price").css("display","hidden"); } if($(this).val()=="localref"){ $("#date").css("display","hidden"); $("#localref").css("display","block"); $("#refid").css("display","hidden"); $("#number").css("display","hidden"); $("#product").css("display","hidden"); $("#price").css("display","hidden"); } if($(this).val()=="date"){ $("#date").css("display","block"); $("#localref").css("display","hidden"); $("#refid").css("display","hidden"); $("#number").css("display","hidden"); $("#product").css("display","hidden"); $("#price").css("display","hidden"); } if($(this).val()=="price"){ $("#date").css("display","hidden"); $("#localref").css("display","hidden"); $("#refid").css("display","hidden"); $("#number").css("display","hidden"); $("#product").css("display","hidden"); $("#price").css("display","block"); } if($(this).val()=="number"){ $("#date").css("display","hidden"); $("#localref").css("display","hidden"); $("#refid").css("display","hidden"); $("#number").css("display","block"); $("#product").css("display","hidden"); $("#price").css("display","hidden"); } if($(this).val()=="product"){ $("#date").css("display","hidden"); $("#localref").css("display","hidden"); $("#refid").css("display","hidden"); $("#number").css("display","hidden"); $("#product").css("display","block"); $("#price").css("display","hidden"); } if($(this).val()=="refid"){ $("#date").css("display","hidden"); $("#localref").css("display","hidden"); $("#refid").css("display","block"); $("#number").css("display","hidden"); $("#product").css("display","hidden"); $("#price").css("display","hidden"); } }); حالا مشکل من اینجاست که فرض کنید من از توی select box ، مقدار date رو انتخاب کردم.خب تا اینجا درست کار میکنه و div مربوط به date برای من نمایش داده میشه.حالا اگه روی مقدار empty کلیک کنم ، طبق کد باید تمامی div ها مخفی بشن ولی این اتفاق نمیفته.حالا من از select box مقدار date رو انتخاب کردم و div مربوط به date برام نمایش داده میشه اگه بعدش روی گزینه localref کلیک کنم ، div مربوط به localref نمایش داده میشه ولی div مربوط به date مخفی نمیشه.ممنون میشم کمکم کنید که بفهمم مشکل از کجاست.
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، نمیدونم چرا وقتی صفحه مرورگر رو رفرش میکنم، تمام زیر منوها دیده میشه! کسی میدونه علت چیه.
      با اینکه من تگ ul رو diplay: none دادم.
      با تشکر و سپاس