رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه premium seo رو مدتی هست که نصب کردم ولی به تازگی باعث کندی شدید سایتم شده. مثلا 80 درصد زمان لود سایت به خاطر این افزونه است (نزدیک 10 تا 12) ثانیه.

این موضوع را یکبار با p3 profiler چک کردم و یکبار افزونه را غیرفعال کردم و دیدم که این مشکل حل می شود.

وردپرس را هم به نسخه قدیمی تغییر دادم بازهم مشکل حل نشد.

ممنون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، miladhassan گفته است :

سلام شما به جای استفاده از این افزونه میتوانید از افزونه yoast استفاده کنید که بهتیرن در این زمینه است

سلام آخه به من گفتن premium seo از همه بهتره و هیچ افزونه ای مثل اون نیست.

لینک به ارسال

سلام تو خود سایت اصلی وردپرس wordpress.org دسته محبوب ترین ها افزونه yoast seo محبوب ترین افزونه سئو هستش میتونید خودتون ببینید

بعد از اینکه به سایت wordpress.org رفتید به قسمت plugin  و در صفحه مورد نظر قسمت popular یا محبوب ترین ها را کلیک کنید تا براتون بهترین افزونه های وردپرس از نظر کاربران باید تو همون صفحه اولش اگه ی خورده پیین بیاین می بینینش

بازم اگه سوالی داشتید در خدمتتون هستم

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladhassan گفته است :

سلام تو خود سایت اصلی وردپرس wordpress.org دسته محبوب ترین ها افزونه yoast seo محبوب ترین افزونه سئو هستش میتونید خودتون ببینید

بعد از اینکه به سایت wordpress.org رفتید به قسمت plugin  و در صفحه مورد نظر قسمت popular یا محبوب ترین ها را کلیک کنید تا براتون بهترین افزونه های وردپرس از نظر کاربران باید تو همون صفحه اولش اگه ی خورده پیین بیاین می بینینش

بازم اگه سوالی داشتید در خدمتتون هستم

اگر الان افزونه رو عوض کنم یعنی premium seo رو حذف کنم و yoast نصب کنم (نسخه پرمیوم) مشکلی برای سایتم پیش نمی یاد ؟

لینک به ارسال

سلام ودرود

دوستان اشتباه نکنید افزونه premium seoافزونه ای است که اپشن ها متفاوت وبسیار کاربردی داره نسبت به افزونه yoastشما این 2افزونه را با هم مقایسه نکنید چون حوزه کاریشون تا حدودی متفاوت هست./

لینک به ارسال

سلام

این افزونه به تازگی سایتم رو بسیار کند کرده.

رتبه سایتم از بین 18 تا 16 هزار به 32 هزار در ایران رسیده و افت کرده.

ممنون

plug.png

لینک به ارسال

شما از کجا میدونید مشکل از افزونه است دلیل اینکه میگید مشکل از افزونه است را بیان کنید؟.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، mk-73 گفته است :

شما از کجا میدونید مشکل از افزونه است دلیل اینکه میگید مشکل از افزونه است را بیان کنید؟.

سلام

اول p3 profiler

دوم غیرفعال کردن افزونه

سوم تست با یک پوسته دیگر

چهارم غیرفعال کردن تمامی افزونه ها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...