رفتن به مطلب
Amir007

اضافه کردن فونت افزونه fonts

پست های پیشنهاد شده

من افزونه fonts رو نصب کردم و گزینه های تغییر فونت و تغییر اندازه اضافه شد اما به چه شکل می تونم فونت های دیگه ای به لیست فونت ها اضافه کنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام با افزونه MW Font Changer میتونید فونت‌های فارسی رو انتخاب کنید. همچنین اگر فونت خاصی میخواید نصب کنید باید در استایل قالب اینکار رو انجام بدید.

https://www.w3schools.com/css/css3_fonts.asp

لینک به ارسال

سلام تغییر با  cssسلام  تغییر فونت با  css میشه  باید برید  داخل پوشه قالب  و  فایل  css یا با افزونه تغییربدید:D افزونه اریا فونت ایرانیه  از  توی مخزن رایگان دانلود کنید.اموزششم  ازین سایته ببینید راحته

http://wpyad.com/aria-font/

ویرایش شده توسط فرناز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mahdee313
      سلام بر دوستان عزیز
      مشکلی که دارم  وقتی که سایت رو روی هاست اپلود میکنم و کد های مربوط به فونت رو مینویسم بعدش فونت ها لود نمیشه و فونت پیش فرض نشون میده کمک کنید ممنون
      کد فونتم این هست

• توسط 1563
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم، ممنون میشم بهم کمک کنید من نمیدونم جدیدن چرا استایل های قالبمو باز میکنم همون اولش برای تعریف فونت فیسم ایراد میگیره ارورش هم "Expected LBRACE" نوشته، کسی میدونه این یعنی چی؟ اصلا چرا اینجوری شده و چیکار کنم که درست شه؟؟؟ عکسشم میذارم ببینید.
      ممنونم ازتون.

• توسط amirtir
      سلام. من یا قالب جدید رو سایتم نصب کردم که یه مشکلی داره. فونت در قسمت سفارشی سازی قالب اعمال میشه ولی زمانی که سایت رو به طور معمولی باز میکنم فونت اعمال نمیشه!
      همه چیزم چک کردم واقعا نمیفهمم مشکل کجاست.
    • توسط hamedgh1373
      سلام به دوستان و اساتید محترم
      من آدرس سایتم رو تغییر دادم و بعد از اون دیگه فونت های Font Awesome نمایش داده نمیشه 
      لطف میکنید راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو رفع کنم
      آدرس سایتم baanime.tk  هست

• توسط amir2qi
      با سلام
      دوستان من میخواستم بعد از عوض کردن زبان در سایت فونت سایت هم عوض بشه . مثلا زبان فارسی با فونت ایران سنس و انگلیسی با یه فونت دیگه باشه  در ضمن از افزونه  wpml  استفاده کردم . توضیح دیگه اینکه سایت فروشگاهی هست و امکان بردن زبان دوم به زیردامنه نیست.
      خیلی فوری احتیاج به کمک دارم .ممنون
  • اضافه کردن...