رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای فعال کردن اسلایدر ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قالب صحیفه رو از سایت بیگ تم دانلود و نصب کردم و نسخه ی قالب 5.5.3

هست بعد از نصب در تنظیمات قالب گشتم ولی تنظیمات اسلایدر رو پیدا نکردم !

لطفا راهنمایی کنید در قالب صحیفه چطوری اسلایدر را فعال کنم و تنظیماتش کجاست ؟

با تشکر

لینک به ارسال

شما در پیج اصلی اسلایدر رو فعال کن و از گزینه های انتحابی که داره واسه نمایش پستها، دسته ها و...استفاده کنید. تو همین قسمت میتونید همه پارامترهای اسلایدر رو تنظیم کنید.

لینک به ارسال

فکر کنم برای نمایش اسلایدر باید یه دسته یا یه برچسب خاص برای اسلایدر مشخص کنید و از اون در مطالب استفاده کنید تا اسلایدر نمایش داده بشه

لینک به ارسال

ببینید این تنظیمات قالب صحیفه هست :

wo69a5836nc1llrmlojl.jpg

دقیقا در کدام قسمت باید اسلایدر را فعال کنم ؟

میخوام در دسته بندی ها دسته ی کاربردی و متفرقه رو اضاف کنم تا تمام پست هایی که در این دو دسته هست رو اسلایدر نشان بده ولی اصلا نمیدونم در کجای تنضیمات فعال میشه ؟!

خواهش میکنم قدم به قدم کمکم کنید الان توی عکس باید به کدام قسمت برم ؟

لینک به ارسال

در قابل صحیفه تنظیمات اسلایدر به این گونه است که شما وقتی روی افزودن برگه کلیک میکنید قسمتی بنام برگه ساز برای شما در همون صفحه باز میشه که با انتخاب اون میتونید برای دسته ای که در داخل اون برگه درست کردید اسلایدر رو فعال کنید که این تنظیمات اسلایدر در قسمت های پایینی صفحه ای است که با کلیک کردن روی برگه ساز برای شما باز میشه .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • Morteza عنوان را به درخواست راهنمایی برای فعال کردن اسلایدر ؟ تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...