رفتن به مطلب
arvin7

ساخت فروشگاه ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من توی ساخت فروشگاه ووکامرس خیلی مشکل دارم. توی آدرس فروشگاه ، و تنظیم صفحه. کسی هست که بتونه فروشگاه رو روی سایتم برام راه اندازی کنه. خیلی ممنون میشم ازتون. راستش خیلی لازم دارم. ممنون میشم اکه کمکم کنید.

سایتم : pesland.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود ، 

از فهرست مدیریت به مسیر : ووکامرس > تنظیمات بروید و برگه های مورد نیاز فروشگاه را تنظیم کنید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

از فهرست مدیریت به مسیر : ووکامرس > تنظیمات بروید و برگه های مورد نیاز فروشگاه را تنظیم کنید.

من همچین جایی پیدا نمیکنم

Capture.JPG

لینک به ارسال

راستی برگه حساب من را هم روی حساب من یا my account قرار دهید.

لینک به ارسال

در فهرست مدیریت به برگه ها > همه برگه بروید و ببینید برگه ای با نام فروشگاه دارید یا نه؟

لینک به ارسال

در فهرست مدیریت به برگه ها > همه برگه بروید و ببینید برگه ای با نام فروشگاه دارید یا نه؟

بله هست

لینک به ارسال

خب همین برگه را در تنظیمات ووکامرس برای برگه فروشگاه انتخاب نمایید.

لینک به ارسال

خب همین برگه را در تنظیمات ووکامرس برای برگه فروشگاه انتخاب نمایید.

همین کار رو کردم ولی این مشکل رو داره

لینک به ارسال

به تنظیمات > پیوندهای یکتا بروید و تنظیمات این بخش را بررسی کنید.

ویرایش شده توسط mojtabashahi

لینک به ارسال

به تنظیمات > پیوندهای یکتا بروید و تنظیمات این بخش را بررسی کنید.

باید تنظیمات این بخش به چه شکل باشه؟

لینک به ارسال

باید روی حالتی باشد که کلمه shop در اول آدرس قرار بگیرد.

لینک به ارسال

باید روی حالتی باشد که کلمه shop در اول آدرس قرار بگیرد.

وقتی روی shop میذارم 404 میده ولی وقتی میذارم رو product درست میشه. ولی صفحه اصلی فروشگاه نمیاد

لینک به ارسال

باید طوری تنظیم کنید ، که اول shop/ قرار گیرد بعد نام محصول یا نام دسته بندی محصول و ...

لینک به ارسال

باید طوری تنظیم کنید ، که اول shop/ قرار گیرد بعد نام محصول یا نام دسته بندی محصول و ...

ببخشید چطور باید درگاه پرداخت وصل کنم بهش؟ پارس پال دارم ، پی لاین هم دارم. اینم نمونه محصولم 

http://www.pesland.com/product/%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d9%85-%d9%be%da%86-pes-2013/

لینک به ارسال

افزونه ووکامرس فارسی را نصب کرده اید؟ تنظیمات ووکامرس را به طور کامل انجام دهید. افزونه درگاه پرداخت را نصب کنید و در تنظیمات ووکامرس درگاه پرداخت را فعال و مرتب کنید.

ویرایش شده توسط mojtabashahi

لینک به ارسال

افزونه ووکامرس فارسی را نصب کرده اید؟ تنظیمات ووکامرس را به طور کامل انجام دهید. افزونه درگاه پرداخت را نصب کنید و در تنظیمات ووکامرس درگاه پرداخت را فعال و مرتب کنید.

افزونه درگاه پرداخت رو از کجا بگیرم؟

لینک به ارسال

از سایت های پارس پال و پی لاین ، افزونه درگاه ووکامرس را دانلود و نصب کنید.

لینک به ارسال

ببخشید من الان همه کار ها رو کردم و محصول رو انتخاب میکنم وقتی میخوام پرداخت کنم توی اتصال مشکل داره. 

http://www.pesland.com/product/%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D9%BE%DA%86-pes-2013/

اگه میشه خودتون هم امتحان کنید و لطفا مشکل رو بهم بگید. ممنون

لینک به ارسال

پرداخت مهمان غیرفعال است ، برای پرداخت باید وارد شد.

لینک به ارسال

ببخشید کجا وارد بشم؟ میشه توضیح بدید

پرداخت مهمان غیرفعال است ، برای پرداخت باید وارد شد.

لینک به ارسال

شما نه ! مشتری باید برای پرداخت وارد شود و پرداخت مهمان غیرفعال است. از تنظیمات میشود این قسمت را تغییر داد.

لینک به ارسال

شما نه ! مشتری باید برای پرداخت وارد شود و پرداخت مهمان غیرفعال است. از تنظیمات میشود این قسمت را تغییر داد.

خب من وارد هم که میشم این مشکل رو داره

Capture.JPG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط alis7k
      دوستان سلام یه مشکلی برام پیش اومده هر قالبی رو که نصب میکنم تصاویر محصولا تار هست  و وقتی روی محصولات کلیک میکنم و میرم داخل صفحه ی خودشون کاملا واضح و درست نمایش داده میشه. 
      نکته جالب اینجاست وقتی دوباره برمیگردم به صفحه اصلی سایت اون محصولی که روش کلیک کرده بودم تصویرش واضح شده! چند تا اسکرین شات براتون میزارم اگه راهی هست لطفا بگید درستش کنم

• توسط HBSTni
      سلام دوستان
      چطور میشه یک کد تخفیف رو فقط برای یک مشتری خاص تعریف کرد
    • توسط hosseinrasouli
      با سلام خدمت مهندسین عزیز

من میخوام زیر دکمه " افزودن به خرید" پیغام یا یک باکس پیغام به کاربر نشون بدم . از برگه محصول "یک زمینه دلخواه به اسم  info" ساختم و مقدارش را هم که یکسری توضیحات هست نوشتم.
      حالا میخوام این مقدار را در صفحه محصول یا کالایم زیر دکمه خرید نشان بدم.
      قالب من : "بیگی کالا"
      کد مد نظر :
      $info = get_post_meta( get_the_ID(), 'info', true ); if($desc) { <div class="woocommerce-variation-availability"> <p class="woocommerce-error stock out-of-stock"> echo $info , '<a href="https://wa.me/989121112222" target="_blank" rel="nofollow"> 09121112222</a>' , " تماس بگيريد "; </p> </div> } کد بالا را در جای از قالب میدم با خطا مواجه میشم.

لطفا دوستان و مهندسین عزیز  راهنمایی کنند
    • توسط HBSTni
      دوستان من بکمک افزونه Premmerce Wholesale Pricing for WooCommerce دو رول قیمت دیگه برای مشتری های خاص وبسایتم و نه مشتری های عمومی تعریف کردم
      امکانش هست در قسمت محصولات (در داشبورد) علاوه بر ستون قیمت عادی این دو قیمت تعریف شده رو هم کنار ستون قیمت عادی نشون بده؟

• توسط kajabi96
      سلام دوستان
      توی سایت ما بعد از ورود به صفحه checkout سایت در حالت لودینگ می مونه و هیچ اتفاقی نمی افته
      مشکل از چی هست؟
  • اضافه کردن...