mansourbaks

مشکل با افزونه wp-poll

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
دوستان من از افزونه wp-poll دارم استفاده میکنم
مشکل اینه که وقتی بازدید کننده وارد سایت میشه ، نتایج نظرسنجی رو میبینه و باید روی لینک کلیک کنه که بتونه رای بده

باید چیکار کنم که اول خود نظرسنجی رو ببینه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mansourbaks
      سلام دوستان
      من با افزونه wp-poll یه نظرسنجی برای وردپرسم درست کردم ولی چون تعداد ارا بالاست موقع نمایش نتایج ارا ، نمودار از div بیرون میزنه
      با فایرباگ که چک کردم دیدم به صورت اتوماتیک به نمودار ها ، width با در صد خیلی بالا میده (مثلا 118900%) و همون طور که میدونیم اگه این رقم بیش از 100 % بشه طبیعتا باید از div خارج بشه نتیجه ی نظرسنجی ...
      مشکلی که افزونه داره اینه ، برای در نظر گرفتی width نمودار ها ، تعداد رای ها + دوتا صفر جلوش یعنی اگر 9 تا رای داده باشن 900% نشون میده و همین عدد رو برای width  در نظر میگیره
      روی قالب های خود وردپرس هم تست کردم مشکل داره
    • توسط محمد
      سلام دوستان گل ببخشید دوباره مزاحمتون میشم چند تا سوال دیگه داشتم و به نظرم این فروم برای پرسیدن جای خوبی بود هم محیط کاربری خوبی داره و همینطور کاربران و مدیران گل
      سوال اول در رابطه با افزونه wp-poll است:سوال مربوط میشه به قسمت logging method بنده در این قسمت گزینه بررسی کوکی و آی پی رو فعال کردم اما نمی دونم چرا می تونم بیشتر از یک بار در نظر سنجی شرکت کنم!!البته به عنوان مهمان سایت چون بخش نظر دهی برای نویسندگان و ثبت نام شده ها رو در همین تنظیمات غیر فعال کردم.حالا اگه آی پی هم تغییر کنه کوکی چطوری تغییر می کنه و باعث میشه دوبار یا بیشتر در نظر سنجی شرکت کنم رو نمی دونم!!اگر امکانش هست راهنمایی فرمایید اینم اسکرین شات از قسمت تنظیمات افزونه

سوال دوم در رابطه با افزونه disqus هست:می خوام بدونم میشه این افزونه رو مثل عکس زیر داخل کادر گذاشت؟؟یا چطوری اندازه این افزونه رو کوچیکتر کنم بنده هرچه فایل استایل و یا فایل های دیگه از این افزونه رو دستکاری کردم نتونستم اندازه افزونه رو تغییر بدم آیا راهی برای تغییر هست؟؟؟سوال 2 در رابطه با همین افزونه حذف بارگذاری(تصویر لودینگ) قبل از بارگذاری افزونه هست آیا اصلا امکانش وجود داره؟؟

البته یه مشکل دیگه هم هست اونم ایه که این افزونه رفته تو قسمت تگ ها در حالی که قبل از فعال کردن این افزونه بخش تگ ها با یک خط از بخش ارسال دیدگاه جدا می شد در هر حال لینک یکی از پست ها رو به شکل نمونه میزارم تا خودتون مشاده فرمایید.
      نمونه یکی از پست های سایت