1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
من قصد دارم یک دایرکتوری برای فروش ملک درست کنم. بیشتر اطلاعات رو مدیر سیستم وارد کرده اما بعدا کاربرها هم بتونن عضو سایت بشن و ملک خودشون رو وارد کنن. لطف میکنید برای این حالت راهنمایی کنید که چطور میتونم پیاده سازی کنم؟

1. تعدادی پست به عنوان پست سفارشی ساخته بشه که هر کدام مشخصات یک منزل باشد.
  2. هر کاربر بتواند پست جدید (ملک جدید) وارد کند ولی به ملک سایرین دسترسی نداشته باشد و نتواند ویرایش کند. در این پست‌ها از فیلدهای سفارشی نیز استفاده شود (تعداد خواب، متراژ و ...)
  3. اطلاعات وارد شده پس از تایید مدیر سیستم در سایت قابل نمایش باشد و به نوشته های سفارشی دیگر (ملک‌ها) اضافه شود.
  4. امکان جستجو کردن بر اساس فیلدهای مختلف (متراژ، خواب، محل و ...) وجود داشته باشد و فرمت ظاهری شکیل و مناسبی داشته باشد.
  5. (غیرضروری) سطوح کاربران بر اساس پلنی که خریداری می‌کنند قابل تغییر باشد.

لطفا در صورتی که بخش هایی نیاز به کدنویسی داره به ریز راهنمایی کنید و یا منبع مناسبی معرفی بفرمایید. از لطف شما بسیار سپاسگزارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mohammad Bazli
      سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران گرامی

در مورد ساخت یک وبسایت دایرکتوری ایده هایی به نظرم رسیده که میخوام قبل از راه اندازی یک ذهنیتی راجع به مشکلات و راه کار ها داشته باشم... (اگر شما هم سوالی داشتید مطرح کنید)
      نکته: این نوع وبسایت ها به دلیل کارایی شون باید هاست قدرتمندی داشته باشن حالا نظر شما چیه و چه نوع هاستی باید بخریم؟ میدونم باید اختصاصی یا مجازی باشه اما بر فرض اینکه تعداد کاربر آنلاینمون در روز نهایتا 50 الی 100 نفر باشه چی؟ اون موقع هاستی که با مشخصات زیر هست جواب میده؟
      CPU 2%100 ---- 8GB RAM ---- 
      1- برای ارائه خدمات بهتر نسبت به رقبای دیگر چه پیشنهادی دارید؟
      2- ایا بهتر نیست در این نوع وبسایت ها جدا از اینکه دایرکتوری مشاغل هست، اگهی آن ها نیز ثبت شود؟
      3- ویژگی های یک دایرکتوری چیست؟ مانند: داشتن نقشه یا لینک یا تصاویر؟
      4- چطور میتونیم کسب درآمد داشته باشیم؟
      5- مشکلاتی مانند حذف آگهی باعث به وجود آمدن 404 زیادی میشه؟ راه حل؟
    • توسط mojtaba472
      سلام دوستان
      وقت بخیر
      من نیاز دارم قسمت حمل و نقل به صورت شرطی باشه. به این صورت که مشتری اگر محصولی را انتخاب کرد که بالای 3 گیلوگرم وزن داشت فقط قسمت پست سفارشی براش فعال بشه در غیر اینصورت پست پیشتاز.
      ممنون میشم من راهنمایی کنید.

سلام
      من از افزونه advanced-custom-fields برای زمینه های دلخواه استفاده میکنم

ولی یه سوال داشتم اینکه میشه تو این افزونه از این روش استفاده کرد

فرض کنید من تو سایتم میخوام به فایلی برای دانلود قرار بدم که 2 گیگه و این فایل رو به چهار قسمت 500 مگابایتی تقسیم میکنم
      باید 4 تا لینک لینک دانلود قرار بدم

بعد فرض کنید یه پست دیگه میخوام بزارم که حجمش 4 گیگه و 8تا فایل 500 مگابایتی تقسیم کنم و 8 تا لینک دانلوذ بزارم

سوال من اینه چجور باید این زمینه دلخواه رو ایجاد کنم که متغیر باشه و بسته به تعدادی که لینک قرار میدم همونقدر لینک نمایش بده تو پست ها؟
    • توسط farnam
      سلام دوستان. عرض ادب
      بنده در سایتم با مشکل حجم زیاد جدول wp_options روبرو شدم بطوریکه حجمش 1.7 گیگ هست!
      با همه افزونه های تمیز کننده transient ها رو پاک کردم، حتی بصورت دستی هم پاک و optimize کردم ولی حجمش کم نشد
      دوستان میدونن مشکل چی هست و چکار باید بکنم؟
      آیا روشی هست بفهمم سطرهای جدول دیتابیس کدومشون حجیم تر هستند؟
      با تشکر
    • توسط taha_e
      سلام یک مشکلی برام ایجاد شده قبلا نام نویسی کاربران سایت با افزونه دیجیتس بوده که یک متا ساخته بنام Digits_phone_no و شماره کاربران که در واقع همون نام کاربری هست بدون عدد صفر اینجا ذخیره میشه مثلا به این صورت 9123456789 حالا یک افزونه پنل کاربری نصب کردم که داخل خودش پنل پیامکی داره و کاربرانی که ثبت نام می کنند رو تو یک متای جدید ثبت می کنه مثلا به اسم wupp و با فرمت کامل شماره موبایل یعنی صفر هم اولش داره به این صورت 09123456789
      اتفاقی که میوفته اینه که کاربرانی که قبلا ثبت نام کردند دیگه اینجا شناسایی نمیشن برای ورود  چون متای نام کاربری متفاوته حالا باید از یک روش مقادیر متای افزونه دیجیتس رو از  Digits_phone_no به wupp کپی کنم و یک صفر هم اولش اضافه بشه
      آیا این امکان پذیر هست و کسی راهی براش سراغ داره؟