1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
من قصد دارم یک دایرکتوری برای فروش ملک درست کنم. بیشتر اطلاعات رو مدیر سیستم وارد کرده اما بعدا کاربرها هم بتونن عضو سایت بشن و ملک خودشون رو وارد کنن. لطف میکنید برای این حالت راهنمایی کنید که چطور میتونم پیاده سازی کنم؟

1. تعدادی پست به عنوان پست سفارشی ساخته بشه که هر کدام مشخصات یک منزل باشد.
  2. هر کاربر بتواند پست جدید (ملک جدید) وارد کند ولی به ملک سایرین دسترسی نداشته باشد و نتواند ویرایش کند. در این پست‌ها از فیلدهای سفارشی نیز استفاده شود (تعداد خواب، متراژ و ...)
  3. اطلاعات وارد شده پس از تایید مدیر سیستم در سایت قابل نمایش باشد و به نوشته های سفارشی دیگر (ملک‌ها) اضافه شود.
  4. امکان جستجو کردن بر اساس فیلدهای مختلف (متراژ، خواب، محل و ...) وجود داشته باشد و فرمت ظاهری شکیل و مناسبی داشته باشد.
  5. (غیرضروری) سطوح کاربران بر اساس پلنی که خریداری می‌کنند قابل تغییر باشد.

لطفا در صورتی که بخش هایی نیاز به کدنویسی داره به ریز راهنمایی کنید و یا منبع مناسبی معرفی بفرمایید. از لطف شما بسیار سپاسگزارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirhsyn
      سلام قبل از نصب وردپرس وقتی میخوام دیتابیس توی لوکال هاست ایجاد کنم اولی که وارد صفحه ی phpmyadmin میشم این ارور رو نمایش میده :
      Could not save configuration 
      Table phpmyadmin pma__userconfing don't exist in engine 
      به ارور توجه نکردم و دیتابیس رو ساختم وقتی و وقتی روی دیتابیسی که ساختم کلیک میکنم این ارور به نمایش میاد 
      Table phpmyadmin.pma__tracking doesn't to exist in engine 
      ممنون میشم راهنمایی کنید چکار باید بکنم
      (از xampp استفاده میکنم)

• توسط poutav
      سلام دوستان من سایت دانلود فیلم و سریال دارم و این قالبی که الان دارم ازش استفاده میکنم طراحش از آذرماه سال 97 تا الان دیگه جوابم رو نمیده و قالب لایسنس داره و الان لایسنسش منقضی شده و بعضی از بخش های سایت غیر فعال شده و گوگل خیلی بهم پیام میده که ایراد داره سایتت و برطرفش کن و سایتم خیلی بازدیدش اومده پایین. اگر کسی میتونه زمینه های دلخواه single post ها و باکس دانلود رو به قالب جدید انتقال بده لطفا قیمت رو پیشنهاد بدین.

آدرس سایتم
    • توسط amirjahangiri
      سلام دوستان
      کسی راه حلی داره تا تقویم افزونه acf رو از میلادی به شمسی تبدیل کنه؟
      افزونه های پارسی دیت، جلالی تست شد ولی کار نکردن.
    • توسط ahmad25532
      سلام. چجوری میتونم به کاربر با نقش نویسنده یا ویرایشگر اجازه بدم که محصولات و سفارشات رو هم ببینه و بتونه باهاشون کار کنه.
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.من توی سایتم وقتی مثلا یک محصول اضافه میکنم ، این محصول در دیتابیس درج میشه بعدش توی سایت که میام نیستش.برای اینکه محصول جدیدی که اضافه کردم بیاد باید حتما کش صفحه رو پاک کنم تا باید.این مشکل رو برای کش شدن فایل های css دیده بودم ولی برای دیتابیس دیگه ندیده بودم.باید چیکار کنم؟ممنون میشم کمکم کنید.
      هاستم سی پنل هست.با pdo به دیتابیس وصل شدم.
      ضمنا این مشکل برای هر گونه تغییری در دیتابیس هست.اعم از حذف ، آپدیت و ... .