رفتن به مطلب

مشکل در اجرای پروژه ورد پرس روی یک سیستم جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام. اقا هرکی میتونه لطفا راهنمایی و کمک کنه
من یه پروژه روی لپ تاپم با وردپرس درست کردم. عکس متن همه چی درست و اماده بعد از اتمام کار پوشه wordpress از داخل xammp/htdocs رو کامل کپی کردم رو فلش و بعلت مشکل لپ تاپ مجبور شدم ویندوز لپ تاپم رو عوض کنم. دوباره زمپ رو نصب و پوشه وردپرس کپی کرده رو فلش رو داخل xammp/htdocs ریختم . ازم شناسه و نام کاربری خواست شناسه و نام کاربری جدید تعرف کردم اصلا انگار نه انگار که سایتی طراحی کردم.صفحه خام اورده بالا در صورتی که حجم پوشه وردپرس پروژم که کپی کردم رو فلش بیشتر از وردپرس خام هست و معلومه که اطلاعات هست اما بالا نمیاره. لطفا کمک کنید چی شده؟ باید چکار کنم سایتی طراحی کردم کجاست؟ چطوری باید برش گردونم؟ در ضمن اون یوزر و پسورد اولیه قبل از تعویض ویندوز رو یادم نیست که باهاش وارد وردپرس میشدم ایا ممکنه باید با همون نام وارد بشم و یادم نیست. اگر کسی راهنماییم کنه لطف بزرگی کرده کلی وقت گذاشتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...