رفتن به مطلب

هدایت کردن کل ترافیک ورودی از هر دامینی به روت یک دامین خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام.
من یه سرور دارم که روش apache نصب شده و دو سایت مستقل داره با دامین های مثلا a.com و b.com -
حالا من میخوام سرور رو طوری کانفیگ کنم که تمام ترافیک ورودی به غیر از اونایی که با دامین های a یا b میان مثلا اگر با دامین sd.com به سرور وصل شد کل ترافیک به فولدر روت b.com هدایت بشه.
در واقع سایت b.com به طرف نمایش داده بشه.
پنلی که روی سرور دارم directadmin هست.
حالا من نمیدونم دقیقا کدوم فایل رو باید edit کنم و توش چی بنویسم؟

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

ولی سوال منو درست متوجه نشدید

من میدونم که باید از htaccess استفاده کرد منتهی قبلش باید ترافیک ورودی به محل این فایل هدایت بشه.

فرض کنید یک سایت روی سرور دارین. با یک دامین به این سایت دسترسی پیدا میکنید.

در واقع این دامین رو موقع ساخت هاست باید در آپاچی تعریف کرده باشین تا زمانی که با دامین به سرور وصل میشید اپاچی شما رو به فولدر مربوط به سایتتون هدایت کنه. حالا شما تو اون فولدر میتونین یه htaccess بزارین و اطلاعات ورودی رو به جای دیگه هدایت کنید

حالا من میخوام اگر با هر دامینی غیر از اونی که تو اپاچی تعریف کردم هم  به سرور وصل شدن اپاچی ورودی رو به روت یه فولدر خاص هدایت کنه!

لینک به ارسال

از کد زیر در htaccess خودتون میتونید استفاده کنید:

RewriteEngine on 
RewriteRule ^(.*)$ http://www.newdomain.com/$1 [R=301,L]

این کد، هر مسیری که در دامنه‌ی فعلی شما باز بشه رو هدایت میکنه به همون مسیر در دامنه‌ی جدید.

مثلاً اگه کاربر به olddomain.com/test.html مراجعه کنه، به newdomain.com/test.html هدایت میشه.

منبع پاسخ

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...