mehrdad_k

مشکل عجیب در جستجوی گوگل

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من مدتی است که دارم روی یکی از سایت ها کار می کنم. یک مشکل عجیب دارم !

وقتی در جستجوی گوگل با آی پی ایران سرچ می کنم کلمه یا عبارت مورد نظر در صفحات داخلی و یا لینک های پایین قرار دارند ولی هنگامی که با فیلتر شکن جستجو میکنم در رتبه های بالا و گاها رنک یک هستم.

اینو در نتایج ورودی هام هم دیدم. مثلا کلمه ای در صفحه سه هستم ولی ورودی هایی که از اون کلمه داشتم همه آی پی غیر ایرانی بودند که اونها در نتیجه جستجو در صفحه اول بوده اند...

کسی میدونه دلیل و راه حل چیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه کسی از دوستان با قبول هزینه هم این مشکل رو برام برطرف کنه ممنون میشم.

چون مدتی است که ذهن و وقت منو درگیر کرده و حل نمیشه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل به صورت طبیعی از کد نویسی نیست و مربوط می شه به رباتهای جستجو گر عملا کار زیادی نمیشه براش انجام داد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون جناب فخار از پاسختون.

من از سایت های خارجی بک لینک گرفتم. ممکنه بخاطر این باشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله از لینکها هر کشوری بیشتر داشته باشید با ای پی همان کشور در صدر جستجو قرار میگیرید.

این روشی هم که شما لینک میگیرید درست نیست(مثل الان داخل امضا !)

با همین کلمه من سایت www.aroos118.com را کار کردم

نمونه لینک سازی : http://rahanew.ir/%D9%85%D8%B2%D9%88%D9%86-%D9%88-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب الان راهش چیه که بخوایم تو ایران خوب بشیم و مشکل حل بشه ؟

منظورتونم از لینک سازی متوجه نشدم.

لینک بصورت تکست و بدون هایپر لینک ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه تو آی پی های غیر ایرانی رشدتون خوبه اصلا به معنی اینکه با آی پی ایران ضعیف عمل کردید نیست

توجه داشته باشید گوگل برای رتبه دادن به سایتها الگوریتمی رو داره که به هیچ عنوان به صورت شفاف بیانش نمی کنه چون این الگوریتم مهمترین عامل موفقیتش در مقابل رقباست

داشتن یک لینک به یک سایت خارجی نمی تونه تاثیر قابل توجهی رو رنک سایت داشته باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه تو آی پی های غیر ایرانی رشدتون خوبه اصلا به معنی اینکه با آی پی ایران ضعیف عمل کردید نیست

توجه داشته باشید گوگل برای رتبه دادن به سایتها الگوریتمی رو داره که به هیچ عنوان به صورت شفاف بیانش نمی کنه چون این الگوریتم مهمترین عامل موفقیتش در مقابل رقباست

داشتن یک لینک به یک سایت خارجی نمی تونه تاثیر قابل توجهی رو رنک سایت داشته باشه

سلام استاد متشکر از نظر خوب شما.اینی که می فرمایید درسته ,ولی با تجربه کاری از الگوریتمها میشه به راحتی سر در آورد

خب الان راهش چیه که بخوایم تو ایران خوب بشیم و مشکل حل بشه ؟

منظورتونم از لینک سازی متوجه نشدم.

لینک بصورت تکست و بدون هایپر لینک ؟

لینک بیلدینگ قوانین جالبی داره که کار با آنکرتکستها را باید خوب آموخت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با استاد موافقم که به این راحتی ها نمیشه گوگل را پیش بینی کرد. بخصوص اینکه الگورتیم گوگل مدام در حال تغییره.

خیلی از سایتها میان قوانین گوگل را نقض میکنن و خوب میان بالا. همونا عملکردشون را سایتهای دیگه خودشون جواب نمیده و گوگل بلاکشون میکنه...

نقل قول

لینک بیلدینگ قوانین جالبی داره که کار با آنکرتکستها را باید خوب آموخت

میشه بیشتر توضیح بدید و یا مثالی بزنید ؟ پیشنهاد شما برای سایت من چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگاه کنید من نمیتونم تمامی قوانین را یاد بدم.به قدری مقاله خوندم تا بتونم خودم کمی کار کنم!

مثال من سایت خودم را : www.shivafilm.com با کلمه دانلود فیلم جدید تا پیج 2 گوگل اوردم.

بهترین کمک برای سئو را از اینجا مطالعه کنید. 100% نتیجه میگیرید.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر دامنه شما غیر از ir باشه در خارج از ایران نتایج بهتری خواهید گرفت و اگر ir باشه طبیعتا بازدیده کننده بیشتری از سمت ایران خواهید گرفت. همچنین در ابزار گوگل وب مستر می توانید تعیین کنید از کدام نواحی برای شما بازدید بیشتری بیاید شاید تنظیمات آنجا ایران نیست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hosseiny.mahdi
      از افرادی که به صورت تمام وقت تمایل به همکاری دارند دعوت میشود رزومه کاری خود را به شماره انتهای آگهی واتساپ نمایند تا پس از بررسی و مصاحبه با شرایط مناسب دعوت به همکاری شوند.
      ⁦⚙️⁩ موارد تخصصی مورد نیاز:
      ⚫طراح حرفه ای سایت
      ⚫متخصص وردپرس
      ⚫تسلط به پلاگین های وردپرس
      ⚫مسلط به امنیت وردپرس
      ⚫تسلط به css , html5,php , jQuery , JavaScript
      ⚫تسلط به سئو تکنیکال و محتوا
      ⚫تسلط به سفارشی سازی قالب ها و افزونه ها
      ⚫تسلط به اختصاصی سازی قالب وردپرس بصورت بهینه و استاندارد
      ⚫تسلط به AdWords , webmaster tools , analytics
      ⚫توانایی پیاده سازی سایت از روی طرح های psd
      ⚫تسلط به کنترل پنل های هاستینگ
      ⚫تسلط به طراحی ریسپانسیو
      ⚫تسلط به UI ,UX
      ⚫تسلط به عیب یابی و رفع مشکلات وردپرسی
      ⚫ مسلط به لینک سازی صحیح داخلی و خارجی

⁦⚙️⁩ موارد شخصیتی مورد نیاز :
      ⚫ تعهد کاری بالا و منظم
      ⚫ متخصص حرفه ای در کار خود
      ⚫ سابقه کار حداقل ۲ سال
      ⚫ نمونه کار قوی و متعدد
      ⚫توانایی تجزیه و تحلیل و حل مسئله
      ⚫ مستعد و خلاق
      ⚫ صفر تا صد مسلط به طراحی سایت
      ⚫ متعهد به زمان‌بندی
      ⚫ انجام وظایف محوله با نهایت دقت و ظرافت
      ⚫پایبند به اصول اخلاقی در تعاملات بین فردی و سازمانی
      ⚫ توانمندی کار تیمی
      ⚫ تمایل به ارتقاء و پیشرفت
      ⁦⚙️⁩ برخی ویژگی‌های مشمول:
      ⚫ حقوق ثابت عالی
      ⚫ ایاب و ذهاب
      ⚫ بیمه تامین اجتماعی
      ⚫ عیدی
      ⚫ پاداش
      ⚫ کارمزد مجزا برای هر پروژه
      ⚫ قابلیت ارتقاء جایگاه
      ⚫ نزدیک مترو
      ⚫از ۹ صبح تا ۱۸ و پنجشنبه ها تا ۱۴
      ⚫استخدام کارآموزان قوی(پس از یک ماه کارآموزی و رضایت)

• توسط Sajad_IRANI
      سلام. من یک سایت دارم که تمام موارد سئو رو توش رعایت کردن. استفاده از تگ های h1 h2 h3، برچسب ها. استفاده از برچسب ها در متن. کوتاه کردن پاراگراف ها و تعیین alt عکسها ولی سایت من در موارد مرتبط نشون داده نمیشن. چکار کنم؟ مشکل کجاست؟
      اسم سایت : gymarket.ir
      ممنون.
    • توسط unipaper
      سلام و عرض ادب
      من یه سوال خیلی مهمی داشتم لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعات کافی دارند با ذکر  دلیل کمک کننن 
      حتما افزونه گراویتی فرمز را می شناسید ما این افزونه را در سایت نصب کردیم تا کاربران بتون فایل ارسال نمایید و درخواست بدهند الان مشکل ما اینه که هاستمون داره پر میشه 
      و از طرفی هم نمیخواهیم تا حد امکان فایل حذف کنیم 
      آیا ادرس دهی فایلی که کاربران از طرق گراویتی فرمز آپلود میکنن رو گوگل میبینه ما فایل های زیادی داریم که در سایت ثبت شده 
      ایا اگر بخواهیم از فایل ها یک اپ بگیریم و از روی هاست حذف کنیم آیا در روند سئو تاثیر منفی داره یا خیر  
    • توسط unipaper
      سلام و عرض ادب
      من یه سوال خیلی مهمی داشتم لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعات کافی دارند با ذکر  دلیل کمک کننن 
      حتما افزونه گراویتی فرمز را می شناسید ما این افزونه را در سایت نصب کردیم تا کاربران بتون فایل ارسال نمایید و درخواست بدهند الان مشکل ما اینه که هاستمون داره پر میشه 
      و از طرفی هم نمیخواهیم تا حد امکان فایل حذف کنیم 
      آیا ادرس دهی فایلی که کاربران از طرق گراویتی فرمز آپلود میکنن رو گوگل میبینه ما فایل های زیادی داریم که در سایت ثبت شده 
      ایا اگر بخواهیم از فایل ها یک اپ بگیریم و از روی هاست حذف کنیم آیا در روند سئو تاثیر منفی داره یا خیر  
    • توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید
      از روزی که آپدیت جدید گوگل به نام برت اومد خیلی از سایت ها اومدن کیلو کیلو مقاله دادن که چیکار کنید یا نکنید که برای برت آماده باشید و ترافیک سایت به مشکل نخوره اما جالب اینجاست که خود آقای دنی سالیوان از گوگل گفته که هیچ راهی وجود نداره که وبسایت رو برای این الگوریتم بهینه کنید و مثل همیشه میگن که فقط سعی کنید با تولید محتوای باکیفیت پاسخ کاربرانتان را کامل و درست بدهید و دریک کلام، محتوای خود را برای یک انسان بنویسید!...

امیدوارم جای درستی این تایپیک رو ایجاد کرده باشم، ممنون از سایت انجمن وردپرس پارسی
      منبع: نوین